Taraftar,Yönetim,Polis

1)Maçlara gelen fülker formalı polislerin taraftarlarımıza yapmış olduğu eziyet sınırları zorlamaya başladı.Diğer salonlarda köşelere kaçan polisler ne hikmetse bizim maçlarımızda taraftarların içine kadar girip marşlarımıza bile karışma cürretinde bulunuyor.Yönetimi göreve çağırıyoruz
2)Sene başında kombine alın diyen yöneticilerimiz , sezon ortasında kombine kartlarının bulunduğu yere oturamayan taraftarlara ne cevap verecek çok merak ediyorum.Yönetimi göreve çağırıyoruz
3)Sezon başından beri önemli maçlarımıza atanan ve yanlı yönetim gösteren hakemlere kim dur diyecek. ? Yönetimi göreve çağırıyoruz
4)Hakemlere gücünüz yetmiyor , polislere taraftarınızı ezdiriyorsunuz , kombine sistemini bile uygulayamıyorsunuz. bari bırakında biz taraftarlar takımımızı şampiyon yapalım , belki buna gücünüz yeter ?????????????????

Beleşe bilet bulabilecekken maddi durumum da yeterli değilken 175 ytl verip kombine aldım..

Ben yerimi istiyorum..!

valla o kadar para verip kombine alan insan yerine oturamıycak
en azından portatif tribün girişine bi görevli konarak oraya sadece kombine bilet alan taraftarların girmesi saglanabilir böylece o tribüne de fazla zarar gelmez
ama yukardaki tayfa her mac saha kenarına pembe koltuklara inerse biz daha sezon sonuna sonuna kadar o pembe koltuklara inemeyiz kolay kolay

zaten polis orayı kapatmaya basladı bile.. yakında kimseyi almıycaklar..

Gerekçede Darüşşafaka yönetimi istemiş.Koltuklara zarar verilmiş.
Biraz yumruğu masaya vurmak gerekiyor.
Bu arada Sercan kardeşim yeni üyesin ama bu forumda o tür ibareler yasak bilgin olsun.

Bazı arkadaşlarımızn da bildiği gibi 16 Kasımdaki Daçka maçında kombine kartımı kaybettim.Aramada polis işgüzar davrandı,sırt çantası,cüzdan filan derken ,salona bir girdim kombinemin olmadığının farkına vardım.Geri döndüm,hemen ortada yok,bu da ayrı bir konu nereye gitti acaba?

Neyse 20 YTL verdim yeniden çıkması için,bekledim bir süre ses yok.Kulübe gittim tekrar,Cenk Bey'le görüştüm,olabildiğince kısa sürede halledileceğini söyledi.Üç hafta geçti hala ses yok.OYAK maçında tekrar görüşüp,artan kombinelerden birini isteyeceğim.Yenisi çıkana kadar,çıkarsa tabii.Diyecek fazla bir şey yok.Başarılı gidiyoruz;ancak hali vakti yerinde olduğu anlaşılan insanların bile,maça bilet parası vermeden girdiklerini de görüyoruz.Seneye kombine al derken insanlara ne diyecekler?

dacka yönetimi istemiş bizimkilerde hemen uymus bu karara :)

dacka yönetimi salon kirasını tıkır tıkır alırken salonun neresine taraftar alınıp alınmıycagına nası karar verebiliyo?

Şu seviye köklü bir kulübün düşmesini isteyeceğiz böyle giderse.Takım süper gidiyor diye fazla dile getirmedik ama acayip sinir bozucu T Bloğun kapatılması.Sahaya etki yarı yarıya azalıyor.

Arkadaslar haklısınız. Maalesef ki yönetimimiz kombine konusunu eline yüzüne bulastırdı. Kombine kartların satıldıgı yerlere kart sahiplerinin girip oturamaması ne buyuk bir yönetimsel hata.

O zaman sezon bası su tribun 150 YTL , su tribun 175 YTL diye farklı ücretlendirmelere girmeseydiniz.
Sayenizde bizler de arkadaslarımıza dostlarımıza mahcup olduk. 175 YTL' lik kombine kart satın aldırdıgımız insanlar, 175 YTL olarak belirlenen tribune giremiyorlar, bu nasıl istir ?

Ayrıca henuz sezon baslamadan kombineler hakkında yönetim icindeki insanlarla cok net konusmalar yapmıstık. Ki onlar da bu satırları okuyacaklardır, konusmalarımızı cok iyi hatırlarlar. Bizler bosuna 15-20 senedir tribun tozu yutmadık, simdi bakıyoruz ki tüm varsayımlarımız gerceklesiyor. Kimse boyundan buyuk islere girismemeli...

Taraftarın koltukları kırması kabullenilebilir bir davranış değil ancak o koltukları kulüp eninde sonunda yaptıracağına göre neden geciktirir anlayabilmiş değilim.Amaç koltukları kıran taraftarı cezalandırmaksa bu zihniyet koltuğu kırana değil taraftarın geneline ceza verdiğinin hiç mi farkında değil. Verilen karara daha geniş açıdan bakıldığında cezanın büyüğünü milyonlarca dolar harcayarak kurduğun takıma veriyorsun.

Emniyetin tutumu konusunda çifte standart kabak gibi ortada. Dil dökmesi gerekenler sustuğu sürece bu konuda yorum yapmaya bile gerek yok.

Önce bindiğin dalı kes, düştüğünde "benim ne işim var burada" de!

O koltukları kıranlar kombine kartı sahibi değildi bir kısmının biletleri dahi olduğundan şüpheliyim. Galatasaray Spor Klübü tarafından bana ücreti karşılığı verilen kombine kart son 3 maçtır karşılıksızdır koltuğum herhangi bir resmi yada kamuoyuna açık bildirimde bulunmadan kullanıma kapatılmış bana da başka bir yer gösterilmiştir. boş bulduğun yere otur zihniyeti ile kombine kart satmak modern bir spor klübünde olabilecek birşey değildir. Kombine tribüne biirleri sokuldu o birileri koltukları kırdı olan aylar öncesinden kombine kart alanlara oldu. Her maçtan önce güvenlik müdürü ve Çağrı beyle konuştum bana haklı olduğum söylendi ama hepsi BU !!!. Başka bir açıdan bakarsak Ben bir tüketici olarak bir hizmet aldım ve onun bir karşılığı yok şuan bir hizmet için para ödedim ama o hizmet herhangi bir yasal dayanak yada açıklama olmadan verilmiyor bu durum hukuken neye tekammül ediyor gayet açık. Kombine kart sahiplerinin haklarını aramak için ortak girişimde bulunması gerekirse bu girişimi yasal zemine de kaydırması gereklidir

Seneye kombine satılmayınca anlarlar hatalarını ama zararı yine Galatasaray görecek!!!

Alt bloklara seyirci bilet kontrolüyle alınır..Bi zarar olursa zarar gören yerin sahibinden tahsil edilir..Bunu yapmak o kadar zor mu?

Galatasaray SK Yönetim Kurulu Dikkatine;

2007-2008 BEKO Basketbol Ligi sezonu başlamadan önce, gerek basketbol takımımıza olan sevgim, gerekse basın yoluyla Galatasaray Yönetim Kurulu üyelerinin dilekleri doğrultusunda maddi gelir olması açısından Galatasaray Cafe-Crown Basketbol Takımı Sezonluk Kombine kartını almıştım. Bedelini ödemiş olduğum ve hali hazırda elimde bulunan kombine kartımla 1 yıllığına üst kullanım hakkına sahip olduğum koltuğuma oturmam engellenmektedir. Sezon başında 175 YTL'lik bedel ödeyerek aldığım kombine kartımın ya daha yüksek bedelle satılan bir yerle değiştirilmesini yada makbuz karşılığı yaptığım ödemenin geri verilmesini talep ediyorum.
Topluma açık bir organizasyonda nasıl durulması gerektiğini gayet iyi bilen biri olarak, koltuklara zarar vermek, kırmak ne kelime, ayağımla dahi basmadığım, ve kendi koltuğuma basan 2 kişiyi oradan uzaklaştırdığım ortamda bedeli ödenmiş hizmet taahhütünüzü istiyorum. Anlaşmamız olmadığı sürece her iki tarafa da hukuki yolun açık olduğunu hatırlatır, iyi çalışmalar dilerim.

Utku ÇAPAN
T2-2-19 no'lu
kombine sahibi

Utku Çapan' Alıntı:
Galatasaray SK Yönetim Kurulu Dikkatine;

2007-2008 BEKO Basketbol Ligi sezonu başlamadan önce, gerek basketbol takımımıza olan sevgim, gerekse basın yoluyla Galatasaray Yönetim Kurulu üyelerinin dilekleri doğrultusunda maddi gelir olması açısından Galatasaray Cafe-Crown Basketbol Takımı Sezonluk Kombine kartını almıştım. Bedelini ödemiş olduğum ve hali hazırda elimde bulunan kombine kartımla 1 yıllığına üst kullanım hakkına sahip olduğum koltuğuma oturmam engellenmektedir. Sezon başında 175 YTL'lik bedel ödeyerek aldığım kombine kartımın ya daha yüksek bedelle satılan bir yerle değiştirilmesini yada makbuz karşılığı yaptığım ödemenin geri verilmesini talep ediyorum.
Topluma açık bir organizasyonda nasıl durulması gerektiğini gayet iyi bilen biri olarak, koltuklara zarar vermek, kırmak ne kelime, ayağımla dahi basmadığım, ve kendi koltuğuma basan 2 kişiyi oradan uzaklaştırdığım ortamda bedeli ödenmiş hizmet taahhütünüzü istiyorum. Anlaşmamız olmadığı sürece her iki tarafa da hukuki yolun açık olduğunu hatırlatır, iyi çalışmalar dilerim.

Utku ÇAPAN
T2-2-19 no'lu
kombine sahibi

Galatasaraylık bu'dur bence bu konuda hakları gasp edilmiş olan kombine kart sahiplerinin haklarını almak için ortak hareket etmesi çok önemli . Bir oldu bittiye izin verilmemeli . Uzlamşa sağlanmassa hukkui yollar da denenmeli

Utku abi gibi ben de birşey yapmak isterim ama bunu hangi yoldan yaptın abi..Mail veya direk kulübe dilekçe yoluyla mı? Bilgi verirsen harekete geçelim..

resmi site üzerinden kulübe "düşünceleriniz bizim için değerlidir" gibi bir bölüm vardı oraya yazdım şimdilik, bir süre bekleyeceğim, herhangi bir doyurucu cevap çıkmaz ise ailem ve çevremdeki sayısını dahi bilmediğim avukatlarla konuşup hakkımı yasal yolla arayacağım.
Eğer hakkınızın yendiğini düşünüyorsanız, hakkınızı arayın, 10 yılda sürse mahkeme, arayın. bu arada tabiki dava açılma aşamasına kadar gelirse tabiki özel güvenlik ekibini ve saha görevlilerinide ihmalkarlıktan dolayı dava edeceğim.

Utku Çapan' Alıntı:
resmi site üzerinden kulübe "düşünceleriniz bizim için değerlidir" gibi bir bölüm vardı oraya yazdım şimdilik, bir süre bekleyeceğim, herhangi bir doyurucu cevap çıkmaz ise ailem ve çevremdeki sayısını dahi bilmediğim avukatlarla konuşup hakkımı yasal yolla arayacağım.
Eğer hakkınızın yendiğini düşünüyorsanız, hakkınızı arayın, 10 yılda sürse mahkeme, arayın. bu arada tabiki dava açılma aşamasına kadar gelirse tabiki özel güvenlik ekibini ve saha görevlilerinide ihmalkarlıktan dolayı dava edeceğim.
Utku abi seninle bu konuyu Pazar günü konuşalım. (Tabi eğer görüşebilirsek)

Fenerbahçe maçında kombine tribün önce kombine kartı olmayanlar tarafından işgal edildi ( bir kısmı son anda içeri girdi biletleri dahi yoktu muhtemelen) S tribününde yerimizden edildik üstüne tehdit edildik tribün kapasitesinin üstünde seyirci ile doldu güvenlik hepsine göz yumdu koltuklar kırıldı . Koltukları kıranların kombine kart sahipleri değildi daha sonra Capitals maçında kombine kartımla sahip olduğum haklar gasp edildi ;TT maçında da ama TT maçında son periyod yine birileri güvenliğe rağmen o tribüne girdiler . Ben salona giriyorum ama yerim yok o zaman ya girişte salona almayıp bir açıklama yapmaları lazım yada yer göstermeleri ve tüm bunlarıda yazılı bir şekilde hak sahiperine tebliğ etmeleri . Ben bir kaç tane mail attım ama henüz bir sonuç çıkmadı .

Bu arada bu sezon bedava bilet olmayacaktı değil mi!!!!????

Parasını verip kiraladık ama saçmasapan işler olmaya devam ediyor. Salonda tribünün üstünde bırakılan pankartlar da birileri tarafından yok edilmiş. Sorduğumuz zaman kimsenin haberi yok ama nedense. Hatta görmediklerini bile söylüyorlar. Ayaklanıp yürüdü herhalde pankartlar !

Birilerinin masaya yumruğu vurması için hukuki yollar gerekiyorsa bunuda yapacak arkadaşlarımız var.