Taraftara Açık Antrenman (16 Ağustos saat:18:30)

Takımımız 16 Ağustosda yabancı oyuncularımızın katılımı ile antremanlara başlıyor bizlerde hocamız Oktay Mahmuti'nin izni ile sezonun ilk Antremanını izleyebileceğiz.

Eğer yeni sezon öncesi takımımıza moral vermek kadroya yeni katılan oyuncularımıza hoşgeldin demek istiyorsanız tüm taraftara aık olacak olan bu antremana hepinizi davet ediyoruz.

Eşinizi dostunuzu, pankartınızı formanızı ve hatta fotoğraf makinanızı alıp gelin.

KISACA HOŞGELDİN SEVGİLİ DEMEK İÇİN AYHAN ŞAHENK'E GİDİYORUZ!

Not:Antreman saati burdan duyurulacaktır

Çok güzel olacak, giyin formanızı takın atkınızı, bir de fotoğraf makinesi bol bol foto ve imza attırın güzel bir gün geçirin yahu :)

Arkadaşlar saat 18:00 da olacak antreman, duruma göre çift idman yapma durumu var takımın değişiklik olursa gene yazarız ama 18:00 gibi hazırlanalım Ayhan Şahenk'te olacak tabiki.

Bu sezon Abdi İpekçi yalnızca bize tesis edilmedi mi? Antrenmanlarımızı neden Ayhan Şahenkte yapıyoruz..? Bilmediğim için soruyorum yanlış anlaşılmasın..

Bu sezon Abdi İpekçi yalnızca bize tesis edilmedi mi? Antrenmanlarımızı neden Ayhan Şahenkte yapıyoruz..? Bilmediğim için soruyorum yanlış anlaşılmasın..

Bir bilgim yok ama gerçekleşmmeiş olabilir çünkü o olasık dahilinde saha içi koltuk düzeninin de değişeceği söyleniyordu kombine hakkında bilgi alırken koltuk düzeninin değişmediği söylendi bana .