TBL 10. Hafta | Galatasaray CC 88 - 77 Fenerbahçe Ülker

Önder Ç.

0
Yönetici
Erdem 6 sayı 1 rib
Hite 7 sayı 3 rib 1 as
Gaines 15 sayı 5 rib 2 as
Owens 22 sayı 7 rib 2 as
Murat 3 sayı 3 rib 2 as
Fatih 2 rib
Hüseyin 18 sayı 8 rib 1 as
Dee 2 sayı 5 rib 4 as
Cüneyt 15 sayı 1 rib 8 as

Re: Galatasaray CC: 88 - Fenerbahçe Ülker: 77

forum kapandıktan sonra takım coştu...konuşamadık bu güzel günleri burada...

arakadaslar GS TV de dönen o muhtesem klipleri bir Allahin kulu youtube'e upload yapsa fena olmaz hani. arsivlik video hepsi. 1000 kere izle, doyamaszin. 8)

Aslında yapacak yorum kalmadı, bu kadar zaman geçmişken. Bir güzel yendik. :) Sezon başında Hüseyin Beşok'un bir lafı vardı: "Bu sene FB Ülker'i çok üzeceğiz." diye. :) Sanırım üzüldüler. :D

Bu maçta GS Forması'nın önemini kavrayan bütün oyuncularımızı tek tek tebrik ediyorum. Seyircilerimizi daha fazla. :)

Gaines'in smacını hatırlatarak sözlerimi bitiriyorum. :)

yani ntv nba action programını vereceği yerine gs action diye bir program yapsın daha çok spektaküler hareket vardır.tv başında o smaçları izlemenin keyfine doyamazken kimbilir tribünde nasıl heyecanlar yaşanmıştır.bize bu mutluluğu yaşatan başta murat özyer ve oyuncular olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürler

Solomon maçın başında sayı attıktan sonra el kol hareketi yapmıştı.Ona gereken cevabı taraftar,murat hoca ve oyuncular vermiştir heralde ;)

Evet forum kapandıktan sonra takım costu ve biz bu galibiyetleri foruma yazamadık. :(

ya sormayın en çok şu liderliği devraldığımız ve Telekomu ve fb yi yendiğimiz maçların sevincini burada yaşayamamaya üzüldüm.Ama takımımız süper bir ivme kazandı ve özellikle Dee son 2 maçta gösterdiki lige ısındı artık.Umarım bizle kalır bu sene olası bir başarıdan sonra bizim için en önemli olay takımı bozmamak olacaktır başarılı takımın istikrarı ve korunması basketbol adına en iyi transferdir.

fb ye gelince yazık oldu arkadaşlara çok havanmışlardı ama konuşmayla olmuyor işte.Maçın en çok zevk aldığım karesi son 2 sn Mirsat boş turnikeyi kaçırıyor :D Allah işte sopası yok :p

İkinci yarı tam bombaydı.Bir ara smaç yarışmasına,bir ara tek pota maça filan dönüştü. :)
Manevi değeri en büyük galibiyet kuşkusuz.Tabi üstüne yıllardır yenemediğimiz Telekom'u da yenince dört köşe olduk. :)
Bu zevkin üstüne akşam futbol maçına bakmadım bile.

Sene başında takıma güvenmeyip istifa çığlıkları atanlara verilen ikinci güzel cevaptı aslında bu maç. (İlki Akatlar´da verilmişti ancak o geçen sezondan bir alışkanlık haline geldiği için bazılarının gözünde kıymeti harbiyesi olmayabilir.)

Takımımız cevap vermeye devam edince aklıma 1, 2, 3 yetmez tezahüratı geldi. Taraftarız, yetinmeyiz. Önce ezeli rakiplerimizden birini yenin yeter deriz, yendiklerinde kandırdık zirveye oynayan bir takımı yenin deriz. Yine yenerler, kandırdık liderlik istiyoruz deriz. Lider olurlar...

cüneyt ilk geldiği gün bir grup kalktı bağırdı.bu saatten sonra cüneytten hiç bişey olmaz filan dedi o arkadaşlar.hücü gücü çok kısıtlı filan deniliyordu ama cüneyt gerçekten bir patron gibi oynuyor burada.kaçtane ciddi ma. oynadık?girona,beşiktaş,fenerbahce,telekom hangisinde cüney savunma yapmadı hücümda suskun kaldı veya asistleriyle takıma destek vermedi?

fenerbahce maçının en çok sevindiğim yanıydı cüneyt erden Galatasarayın herkese bir cevabı var.

bence forumu tekrar kapatalım uğursuz fln gelmesin takıma :))

Onur Yavuz' Alıntı:
Sene başında takıma güvenmeyip istifa çığlıkları atanlara verilen ikinci güzel cevaptı aslında bu maç. (İlki Akatlar´da verilmişti ancak o geçen sezondan bir alışkanlık haline geldiği için bazılarının gözünde kıymeti harbiyesi olmayabilir.)

Takımımız cevap vermeye devam edince aklıma 1, 2, 3 yetmez tezahüratı geldi. Taraftarız, yetinmeyiz. Önce ezeli rakiplerimizden birini yenin yeter deriz, yendiklerinde kandırdık zirveye oynayan bir takımı yenin deriz. Yine yenerler, kandırdık liderlik istiyoruz deriz. Lider olurlar...

Onur abi Efes'e yenilirsek sanki aynı senaryoları göreceğiz gibi geliyor bana :)
Lider olsan nolur Efes'e yenildin buraya kadarmış derler :)

Unutulmaz bir maçtı!!!

oradaydım çok güzel bir atmosfer vardı... takım taraftarla bütünleşince gerçekten çok harika bir oyun ortaya çıkıyor....

I love thıs team...:)

Maçta en dikkat çekici olay Hüseyin Beşok un inanılmaz hırsıydı öyle tahmin ediyorum ki tanjevix in milli takımda pivot yokken ona almaması böyle bir hırs doğurdu Hüseyinde(Galatasaray lılığundan şüphem yok tabi) Ben tam da orada pota arkasınday dım ancak anlaayamadım bir şeyler söyleniyordu mesela
İŞTE BEN BUYUM falan anlayabilen oldu mu???