TBL 10. Hafta | Mersin BŞB 70 - 75 Galatasaray CC

Re: TBL | Mersin BŞB. - Galatasaray 70-75

Gün gelir, İnanç'da gelir 8)

Arda Öztürk' Alıntı:
Maç ile ilgili pek birşey yazmıyacam herkes izlemiş yorum yapmış.

İnanç Koça Ayhan Şahenki dar etmeyen tüm dostlarıma Galatasaraylılığımı helal etmem.Ana avrat küfür eden parmağımızı kıvırıp bir yerimize sokan İnanca...2000 bin taraftarı üstümüze salan polisle yüz göz eden takım arkadaşlarının arkasına kaçan İnança orayı dar eden.

Milo'nun sakatlığı ile ilgili bilgin var mı ?

Maçı izleyemedim, istatistikleri dahi bilmiyorum ama anlatılan şartlar altında bu galibiyet bence Efes yenilgisini telafi edecek düzeyde bir galibiyettir. Bu maçla birlikte ana tablonun üstündeki takımlarlada maçlarımız başlamış oluyor. Oyun kurucumuz gözüktüğü gibi sezonun yükünü kaldıracak düzeyde, Zizic'in yerine alınacak bir uzun ve MS'in yerine alınacak bir 3 numara i,le rotasyon genişletilip kupa ve ligde hoş işler yapabiliriz.

Mersinde takıma destek veren tüm aslanlara teşekkürler.

Not:21.55 uçağı var mı ki İstanbula?benim bildiğim o uçak 22:00 i di:))

Kutay Çamcı' Alıntı:
[quote="Arda Öztürk":2f62kypp]Maç ile ilgili pek birşey yazmıyacam herkes izlemiş yorum yapmış.

İnanç Koça Ayhan Şahenki dar etmeyen tüm dostlarıma Galatasaraylılığımı helal etmem.Ana avrat küfür eden parmağımızı kıvırıp bir yerimize sokan İnanca...2000 bin taraftarı üstümüze salan polisle yüz göz eden takım arkadaşlarının arkasına kaçan İnança orayı dar eden.

Milo'nun sakatlığı ile ilgili bilgin var mı ?[/quote:2f62kypp]

Burkuldu.devre arası basamıyordu yere.Maçtan sonra seke seke de olsa hafif bastı yere.Hafta içi oynayabilecek düzeye gelir sanırım.

Arda Öztürk' Alıntı:
Burkuldu.devre arası basamıyordu yere.Maçtan sonra seke seke de olsa hafif bastı yere.Hafta içi oynayabilecek düzeye gelir sanırım.

Teşekkür ederim.

Arda foto çekmedinizmi hiç?

sonuç gerçekten sevindirici ligde çok iyi gidiyoruz inş büyük maçlardada böyle oynarız atkinsin performansı gerçekten sevindirici inş böyle devam eder murat hoca ilk kez bir guard seçiminde doğru tercih yaptı tabi ne kadar payı var bu transferde bilmiyorum birde sağlam pivot geldiği zaman tadından yenmez :) bu güzel günlerdede murat hocamızın istifa kararını bekliyoruz

Tunca TURAL' Alıntı:
Bugün, inanç kOÇ yaptığı şaklabanlıklarla maça damgasını vurdu aslında :)

İnanç kOÇ bizim olduğumuz taraftan atamadı ya onun acısını hala yaşıyodur... Karsıya gecti attı dönmüş bize el kol yapıyor. İstanbuldaki maçtada el kol yapabilecek mi görecez

inanç Koç çok övgü almış :p İzlemedim maçı bilmiyorum ama okuduklarım nefret etmem için yeterli oldu. Neyse devamı Ayhan Şahenk' te diyelim ve bitirelim :p

Bilgisayar başına yeni geçtiğim için yeni yazıyorum.
maçdan 1 gün önce ben Mustafa(marangoz) ve ardayla gittiğimiz otelde takımın ,özellikle teknik heyetin bize olan tutumunu anlatıp insanları takımdan daha da soğutmak istemiyorum.
Maça gelince, öncelikle taraftar desteği olarak çok çok iyiydik.Üstelik Mersin'de kalkedon vari elektronik ıslıklar ve alkış seslerine rağmen.Maçtan önce Mersinli oyuncular ısınırken pota eğildi.Potanın değişmesi diğer potanın ona eşitlenmedi derken 1 saat şantiye gibiydi salon:)Potanın yapılması beklenirken oyuncular bençin orda otururken kararlaştırdık ve takımı yanımıza çağırdık tam yanımıza geldikleri anda 8-9 defa kalbinizle oynayın kalbimizi kırmayın diye sert ve gür bi biçimde bağırdık.Etki yaptı sanırım:)Maça gayet iyi başladık,mersin umduğumdan tutuktu maç başında.Sonra koç inancın tahrikleriyle maç bi anda ivme kazandı.Bi ara farkı kapasalarda hep önde götürdüğümüz maçı kazanmasını bildik.Genelinde bağırmaktan ve bağırmaktan maçın çoğunu izleyemesemde iyi oynadık sanırım xD Ayrıca maç günü Mersin'e gelen adanalı arkadaşlarımıza , maçtan önce 1 saat pankartları sokmak için tartaklaştığım polislere! ve oluşumumuzun fahri üyesi Arda Öztürk'ede teşekkür ederiz:)

Çağdaş BAYRAKTAR
ultrAslan Mersin

not:resimler elime geçtikçe yollayacam

Çağdaş selam!

Önce elinize, sesinize, yüreğinize sağlık!

Size ilgi göstermemeleri güzel olmamış, ama onlarda zor günler geçiriyorlar sanırım, gsbasket.org olarak bizim eleştirilerimizinde sertleşmesi morallerini bozmuş olabilir, ama yinede size bunu yapmamalıydılar.

Kalbinizle oynayın Kalbimizi Kırmayın!

Bu slogan için teşekkür ederiz, bunu bayrak yapacağız:)

Ne demek abi görevimiz takımımıza destek olmak.İnsanlar birgün Galatasaray'ın Spor Klübü olduğunu anlayacak.Otele gelince Mert gider biz kalırız biz Galatasaraylıyız diyerek özetlemek istiyorum durumu:)pankartlardan artan parçaya "Müge Erdem gibi davranın Işıl gibi oynayın"yazacaktık ama bayan takımını hedef yapmak istemedik.ama otelde murat hocanın bize soğuk biçimde merhaba dedikten sonra oyuncular dışarda fotoğraf çekilirsiniz jesti bizi göğe yükseltti!zaten foto çekilmek için gitmiştik oraya..
Esas tirbün şovunu bayan basket takımına yapacaz..hedefimiz o gün orada en az 200 Onur Yavuz olmak:)

ilk resim geçti elime.paylaşiim dedim .arkadaki pankarttan ayrıca "hayat bize sarı kırmızı" ve "pozcuA" pankartlarımızda vardı.heryeri kapladı bizim bölümün.hatta bir pankartta dışarda kaldı.resimde görülen yer devre arasında bizim bölümün arka tarafı.

Elimizden geldiği kadarıyla takımımıza desteği vermeye çalıştık inşallah başarılı olmuşuzdur. Maça gelen adanalı abilerim ve kardeşlerime mersinden katılan galatasaraylı arkadaşlarıma teşekkür ederim..