TBL 11. Hafta | Mersin BŞB 90 - 92 Galatasaray CC

Re: TBL 11.Hafta | Mersin BŞB - Galatasaray

Çok zorlu bir deplasman.Yerlilerin Antalya maçındaki gibi katkı yapması gerekiyor kazanmak için ya da yabancıların insanüstü bir performans göstermeleri gerekiyor.(ki yabancılar bu sezon birçok maçta insanüstü bir performans gösterdiler.)

Enes Kömürcü' Alıntı:
Maçın 18.00'da olduğuna emin misin ? Bugün salonda 16.00'da diye duydum ben.

Bence 18.00`dadır.Hafta içi maçı olduğundan 16.00`a vermezler.Ama emin olmak için tbl`nin sitesine bak.

Bence de 18.00'da olmalı ama bugün bayanların maçındayken 16.00 diye anons edildi diye duydum.Yanlış duymuşda olabilirim.

Allahdan bir mani çıkmazsa Oradayım

Erkek Basketbol
24 Aralık Perşembe
18.00 Mersin BŞB ? Galatasaray Cafe Crown (BBL) (Spormax Canlı - 00:30 Bant GSTV) Edip Buran Spor Salonu

resmi sitede maç günü ve saati bu şekilde belirtilmiş.telekom maçı ise pazar gözüküyor.abdi ipekçi'nin son durumu hakkında bilgisi olan var mı?resmi site telekom maçı için salon olarak a.ipekçi'yi göstermiş.

a.ipekçi uygun hale gelmiş.telekom maçı ile artık ipekçideyiz.

http://www.tbf.org.tr anasayfada haber var bu konuda.

Perşembe günü pazar günkü müthiş taraftar olursa rahat kazanacağımızı düşünüyorum.Oyuncularımız zaten seyirciyle oynamayı seven oyuncular(özellikle yabancılar).Mersin taraftarının bu maça fazla ilgi göstereceğini zannetmiyorum,saat ve günü dolayısıyla.(Ama tabi onların işi belli olmaz :) )

Kazanacağız ;)

ilk önce mersine sonra telekoma :)

mersini türkiye kupasında 89-87 yenmiştik.tabi durumlar değişti takımlarda mersin biraz daha oturdu gibi.biz ise inancımızla devam ediyoruz.

mutlaka 2 maçı almalıyız... zaten cezamız bitiyor pazar günü ipekçideyim şimdiden herkes kendini ayarlasın ona göre.. ;)

asım geçen hafta fener maçında oynamadı.kulüb hasta demiş ama yalanmış.asım cezaevindeki birine uyuşturucu göndermiş ve mahkemelere gelmeyince hafta içi tutuklamışlar.ama serbest bırakılmış büyük ihtimal oynar bize karşı.

Çok kritik 2 mac oynayacagız alsında..Ben bu haftayı 2 maclık paket olarak degerlendiriyorum..Bu paketin ilk ayagı bu mac..Bu macı alırsak özgüven acısından iyi bir sıcrama olacak ve Telekom macına cok iyi yansır diye düşünüyorum..

Jasaitis bana mutlu degil gibi gelsede yada yapısı öyledir bilemiyorum,bizim cok önemli bir kozumuz..Ona 15 sayının üzerinde sayı attırdıgımız her macı kazanma olasılıgımız cok yüksek..Yüzdeli attıgı için 15 sayının degeri 30 sayı kadar önemli..

Onun dısında yabancılar'dan iyi katkı oluyoruz..Bunun yanına zaman zaman giren Evren'de savunma ve asistleriyle öne cıkabilirse,dengesiz performanslarıyla bilinen Murat Kaya artık bir istikrar yakalarsa keyifli bir galibiyet olur ve bundan sonrası içinde önemli işler yapabiliriz..7 kişiyle oynar gibiyiz can'la 8 oluyor bazen ama buna fatih'i,caner'i de dahil etmemiz lazım..

şu maç öncesi filan şu tahkim artık şu cezayı kaldırsa ya can sıkıcı olmaya başladı !

Bu maç önemli bir dönüm noktası. Abdi İpekçi'de oynayacağımız Telekom maçı öncesi bu deplasmandan galip dönersek önümüz açık. İmparator Galatasaray'dan başka yerde huzur bulamadı. Bu maçı geçersek evimizde bizlerin desteğiyle Telekom maçı kolay olur...

Bu arada maçın tarihi 23 değil 24 Aralık perşembe yanlış yazılmış sanırım bilginiz olsun ...

Sert savunma yapmamız ve ribaundlarda üstün olmamız lazım. Yerliler Antalya maçındaki gibi katkı verirse kazanırız.