TBL 11. Hafta | Oyak Renault 72 - 90 Galatasaray CC

Re: Oyak Renault - GALATASARAY

Bu konu neden bu kadar kilitli kaldı anlamadım doğrusu her halde unuttu yöneticiler....maça gelecek olursak bizim için çok önemli bi maç derbi öncesi bi kazaya uğramayız inşallah..Ben yarın maçta olucam açıkcası bir haftadır baya çalışıyoruz taraftar için bize ayrılacak yeri dolduracağımızdan şüphem yok üni den de baya arkadaş gelecek zaten ve sağlam bi destek vereceğiz takıma..rakip maçı fabrika çıkışına almış geçen seneki gibi fabrika çalışanlarını servislerle maça getirirler başka türlü destekleyenleri yok bursAlı traftarlar reno tofaş sponsor olmuyo takıma hiç destek vermiyo diye tofaş ve reno maçlarına gelmezler..İpekçi havasını aratmayacağız...

Fatih Hısım' Alıntı:
bir sey sorcam. 24 aralik bilindigi üzere noel aksamina denk geliyor. yabanci oyuncular oynayacak mi?? beni sasirtir dogrusu.
Basketbolcuların Noel takıntısı yok, o futbolculara özel bir durum. Hem de sadece ülkemizde forma giyen yabancılara.

Erken fark yapmak önemli.

Melih'in maçı olsun bu sefer, Cantu maçında pek varlık gösterememişti.

Noel 25'i akşamı. Zaten Onur'un dediği gibi basketbolcuların öyle takıntıları yok. Fener maçından önce Noel için ülkesine dönmeye çalışan yabancı da bir zahmet geri gelmesin zaten.

Tofas bile fark atmis. Normalde rahat yeneriz.

KONSANTRASYON

Bu maçta yapılcak bir kaza Fb maçında lider olma hayallerimizi yok edecek, Spor bu küçümsersen yenilirsin. Oktay hocaya güveniyorum.

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Fatih Hısım":38ur5ygc]bir sey sorcam. 24 aralik bilindigi üzere noel aksamina denk geliyor. yabanci oyuncular oynayacak mi?? beni sasirtir dogrusu.
Basketbolcuların Noel takıntısı yok, o futbolculara özel bir durum. Hem de sadece ülkemizde forma giyen yabancılara.[/quote:38ur5ygc]

bir de şöyle bir durum var;
hadi biz müslüman çoğunluklu bir ülkeyiz diye maç var diye düşünmeyelim..
nba'de 24-31 Aralık arası her gece mutlaka maç var..
Yani yeni yıla girilmesine saatler kala, yine sahada olacak basketbolcular ve taraftarlar var..
Durmak yok, devam.

Rahat bir galibiyet alacagımızı düşünüyorum. Ligimizin en faydali ucuz ABD'lilerinden olan James Mays'ın performansını merakla izleyeceğim. Savunma yapabilecek potansiyele sahip bir oyuncu ama ne kadar ugrasacak, takım oyuncusu mu bakalım.

Bu yılbaşından veya noelden dolayı her neyse liglere ara verilmesi saçma sapan bir şey bana göre. Türkiye'de, halkın çok büyük çoğunluğu müslüman olmasına rağmen ligler dini bayramlar zamanında aynen devam ediyor.

Maça gelirsek de kesin favoriyiz ve kazanacağız.

Alaaddin Yaka' Alıntı:
Bu yılbaşından veya noelden dolayı her neyse liglere ara verilmesi saçma sapan bir şey bana göre. Türkiye'de, halkın çok büyük çoğunluğu müslüman olmasına rağmen ligler dini bayramlar zamanında aynen devam ediyor.

Maça gelirsek de kesin favoriyiz ve kazanacağız.

Orada saçmalığın daniskası var zaten..
Bu ülkedeki profesyonel sporcuların % 80 i falan müslümandır..
Müslümanların dini bayram ve tatillerine göre müsabaka programı yapılmaz ama hristiyan tatillerine göre yapılır.. O zaman kurban bayramında, ramazan bayramında da maç olmasın veya yılbaşı diye ara verilmesin..
Biz bu yüzden bir şampiyonluk kaybettik..
Lucescu, yabancılara izin verdi ve içeride Denizlispor!a 2-1 yenildik..
O sene Fenerbahçe 3 puan önümüzde şampiyon oldu..
Neyse konu dağılmasın..

Info: 23.12.2000 Galatasaray: 1 Denizlispor: 2.. Tamamı Türklerden oluşan kadro... Hagi ve diğerleri evlerindeler.. Sezon sonu Fenerbahçe (76 puan), Galatasaray ( 73 puan ) ..

taktık boynumuza atkımıza şimdi maça gidiyoruz bu tezahuratları sık duyacaksınz ..İPEKÇİ FENERE MEZAR OLACAK....

çarşamba ipekçi de
oynayın ölümüne
koyun fenerbahçe ye
canımız feda size....

ummadık taş baş yarar hesabı, konsantrasyonumuzu bozmamamız, büyük takım küçük takım ayrımı yapmamamız lazım. inşallah kazanırız, Fenerbahçe Ülker maçına liderliğe hatta biraz abartılı olacak ama şampiyonluğa çıkarız.

Rahat kazanmamız lazım.Tutku Shipp Shumpert dinlendi hafta içi.Takım dinç olacaktır.Sertaç'ın da süre almasını bekliyorum biraz.

Söyle rahat rahat, tadini cikara cikara izleyebilecegim bir mac bekliyorum, umarim aslanlarimiz bizi yaniltmazlar, yaniltmayacaklarina da inaniyorum tüm kalbimle.