TBL 11. Hafta | Oyak Renault 72 - 90 Galatasaray CC

Re: OYAK - Galatasaray (Canlı)

Deniz Erdoğmuş' Alıntı:
Hagi Romanyalarda 17. sınıf futbolcuları bulmaya gideceğine,Oktay hocadan coachluk dersi alsa bence hem kendisine,hemde geleceğine büyük katkı sağlamış olur. Fenamı başlasın rotasyona Salih.

Bakarsın rotasyon yapayım derken Musa'yı keşfeder :)

Hagi'nin aldırdığı 1 tane 17 sınıf hadi geçtim 3 sınıf bir tane adam yazarmısın.Bilmeden bu forumda giydirmeyi maharet sayıyorsunuz,ne alakası var hagi'nin bu konuyla.

Re: Oyak Renault: 72 - GALATASARAY: 90

İzlerken gurur duyuyorum. Koça özel teşekkürler her zamanki gibi, bütün takımın ellerine sağlık. Sıra geldi fenere :)

Tüm takıma tebrikler :)
Yine hepsi galibiyet için takıma katkıda bulundu.Güzel oyun güzel tribün vardı bugün bursada.
Sıra Ülkerde.

İçim rahat etmiyor

Bursa'daki taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum kendi adıma. Takımımızı İpekçi'ye çok güzel uğurladılar. Maç boyu susmadılar Bursa'yı İpekçi yaptıkları için teşekkürü hakkettiler.

Basketboldaki iddaamızı, gücümüzü, potansiyelimizi bu maç ile ortaya koyduk bugün.

Nedenine gelirsek artık Türkiye'nin 4 bir yanındaki taraftarlarımız bu takımın ne kadar iyi olduğunu anladı, artık basketbolu takip eden taraftar sayımız gün geçtikçe artıyor.

Bursa'daki Galatasaraylılara tekrar helal olsun. Müthiş bir organizasyon yapılmış maç Cuma günü olmasına rağmen. Telekom'un yaptığı Ankaragücü taraftarını salona çekme olayını Oyak Renault da Bursaspor olarak yapıyor. Onlara rağmen salonda Cimbom sesini duymadığımız 1 dakika bile yoktu. Tekrar teşekkürler taraftara..

Maça gelirsek Ermal-Rancik ikilisinin muhteşem hücum performansı ile başladık maça. Daha sonra Shumpert-Haluk ipleri eline aldı. Evren'in, Caner'in Shipp'in kısalara yaptığı savunmada çok etkiliydi. Zorlama şutlar girmese, şans basketleri olmasa maç ilk yarıdan 20'leri bulacaktı belki.

Şimdi bu takımı ödüllendirme zamanı.

Çarşamba günü Fb Ülker'e kaybedersek desteğimiz azalmadan artarak devam edecek bu takıma ama ya kazanırsak? Olacakları hayal edebilen var mı?

Haydi bastır Cimbombomum koy o gün yine,
Şampiyonluk hasretimiz bitsin bu sene,
...ğimin kupasını getirin bize,
İnletelim Türkiye'yi CİMBOMBOM diye !

Takımda herkes mükemmel oynadı herkes görevini çok iyi yaptı.Yediğimiz 72 sayı fazla gibi görünsede adamların tamamen bal diyebileceğimiz bir çok sayıları oldu bundan kaynaklandı o 72 sayı.

Takımda tek beni üzen konu ise ; Sertaç'ın savunmadaki inanılmaz yavaş ayakları oldu.

Hucum süresi 24 sn değilde 21 sn olsa Oyak 40 sayıyı geçemezdi sanırım. Ancak her rakibin uzunu sezon ortalamasının 2-3 katı sayı buluyor. Buna bi çözüm şart. Doşarıy doğru çok açıldığımız için uzunlar içerde yalnız kalıyor diye kndmi avutuyorum ama daha kaliteli uzunlara sahip takımlar çok başımızı ağrıtabilirler.

Abdullah Ozdemir' Alıntı:
Hucum süresi 24 sn değilde 21 sn olsa Oyak 40 sayıyı geçemezdi sanırım. Ancak her rakibin uzunu sezon ortalamasının 2-3 katı sayı buluyor. Buna bi çözüm şart. Doşarıy doğru çok açıldığımız için uzunlar içerde yalnız kalıyor diye kndmi avutuyorum ama daha kaliteli uzunlara sahip takımlar çok başımızı ağrıtabilirler.

Kendi sorunuza kendiniz cevap vermişsiniz.

"Dışarıya doğru çok açıldığımız için uzunlar içerde yalnız kalıyor diye"

Aşırı baskılı savunmanın ufak bir handikapı. Varsın her maç rakip uzunlar 2 kat fazla sayı yapsın, biz kısaları boğalım yeter ki ;)

Bu arada kendini bilmez bazı Bursalılar takım otobüsümüzün camlarını indirmiş.

Geçmiş olsun oyuncularımıza.