TBL 12. Hafta | Beşiktaş Cola Turka 66 - 58 Galatasaray CC

Re: TBL | Beşiktaş - Galatasaray

özel mesajlara yetişmekte zorlanıyorum :p

Geçen yıl Akatlarda 80-75 kazandığımız maçın sayı dağılımı;

Dee Brown . 13
Robert Hite . 10
Murat Kaya . 11
Chris Owens . 11
Hüseyin Beşok . 10
Charles Gaines . 14
Erdem Türetken . 5
Cüneyt Erden . 6
Fatih Solak . 0

------------------------------------------

Oynayan 9 oyuncudan 6 tanesi çift sayılı hanelere ulaşmıştı.
Sayı dağılımı da müthiş dengeli.Herkes üstüne düşen görevi yapmıştı zaten...

Son iki sezonda oyun kurucularımız Akatlar da oldukça etkili olmuştu.İnş. bu sezon da böyle olur ve maçı kazanırız.

ben 19 00 da gelirim inş. o zamana kadar mesajlarınızı yanıtlayamam kusura bakmayın :p

Ant bld , Ksk'nin skorer oyun kurucusu mims ve gecen sene bunyesinde bulundurdugu Ricardo mars'ı geri getirmis .

Ant bld , cok iyi takim oldu ..

Bu arada banada link atabilirmisiniz ?

Fener - Selcuk macı suan 69 - 52 ..

Fener her önüne geleni ipe dizerken bizim takım Oyak'ı bile kendi evinde zor yeniyor (Fener'de zor yendi demeyin , onlar deplasmanda oynadı) . Büyük güne doğru ilerlerken tablo hiç hoşuma gitmedi . Umarım bu haftayı galip bitirdikten sonra iyi konsantre olup , iyi mücadele edip , Fener macını (Farklı) kazanırız

murat kayanın oynarsa iyi oynayacagını düşünüyorum çünkü adam akatlarda istekli oynıyooo inş bugünde öle olurrr

Okan linki direk buraya atabilirsin. Özel mesajlara yetişememe derdinden kurtaralım seni...

Onur Yavuz' Alıntı:
Okan linki direk buraya atabilirsin. Özel mesajlara yetişememe derdinden kurtaralım seni...

Onur abi, hukuken bir zorluğu var sanıyorum.Yasal bir yol olmadığından dolayı gene de dikkatli olmakta yarar var :)
Maçtan sonra görüşürüz beyler.Haydi kolay gelsin.