TBL 12. Hafta | Beşiktaş Cola Turka 66 - 58 Galatasaray CC

Re: TBL | Beşiktaş - Galatasaray

Anıl Akşaç' Alıntı:
Keza Zizic'in performansı da çok önemli. Badalona'ya transfer olma işi çıkana kadar takımın en iyisi olan oyuncuya, birkaç hafta aradan sonra sarı-kırmızılı formayı giydiği Oyak Renault maçında takım arkadaşları pek de hoş davranmadı. Yeni transfer gibi, adama top vermediler etmediler. Hepi topu 3-5 kez topla buluştu Zizic. Bakalım bu maçta ve sonrasındaki genel gidişatta durum nasıl olacak?

Burak Barut' Alıntı:
Geçen maç herkes Zizic'i yetersiz ve etkisiz bulmuş.
15 dakika süre alan Zizic'e inen top sayısı 3 ya da 5'tir.Takımda ona yeni gelmiş oyuncu muamelesi yaptı açıkcası.Hafta içi takımla verimli çalışmış olduğunu umuyorum.Yarın ki Zizic'i çok merak ediyorum.
Zizic Avrupa Basketbolunun kalbur üstü oyuncularından onun verimli olması bizi bir adım yukarı çıkartır.

İki yorum arasındaki farkları lütfen bulunuz adam benim yazdıklarımı yazmış gibi geldi de :)
Forumları okuyormuşta ;)

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Anıl Akşaç":36v1ar0f] Keza Zizic'in performansı da çok önemli. Badalona'ya transfer olma işi çıkana kadar takımın en iyisi olan oyuncuya, birkaç hafta aradan sonra sarı-kırmızılı formayı giydiği Oyak Renault maçında takım arkadaşları pek de hoş davranmadı. Yeni transfer gibi, adama top vermediler etmediler. Hepi topu 3-5 kez topla buluştu Zizic. Bakalım bu maçta ve sonrasındaki genel gidişatta durum nasıl olacak?

Burak Barut' Alıntı:
Geçen maç herkes Zizic'i yetersiz ve etkisiz bulmuş.
15 dakika süre alan Zizic'e inen top sayısı 3 ya da 5'tir.Takımda ona yeni gelmiş oyuncu muamelesi yaptı açıkcası.Hafta içi takımla verimli çalışmış olduğunu umuyorum.Yarın ki Zizic'i çok merak ediyorum.
Zizic Avrupa Basketbolunun kalbur üstü oyuncularından onun verimli olması bizi bir adım yukarı çıkartır.

İki yorum arasındaki farkları lütfen bulunuz adam benim yazdıklarımı yazmış gibi geldi de :)
Forumları okuyormuşta ;)[/quote:36v1ar0f]

Cidden oldukça ilginç.

mustafa_güler' Alıntı:
[quote="Mustafa Yanar":1645kvub]Sağol Mustafa linki bende biliyorumda benim kota uçmuş vaziyette :)
Benimkide sınırlı ama 5.8 olmuş :)[/quote:1645kvub]
Şu linki bana özel mesaj atarmısınız beyler:)

arkdaşlar ben linki bulabilrilm ama maç başladıktan 7-8 dk sonra falan linkler elime geçiyor.ayrıca izleyebilmeniz için yasak sitelere girebimek için programa sahip olmanız gerekmektedir!

Eren selam. Sen bu linki sil, isteyene özel mesaj atarsın.

tamam öyle yapalım o zaman abi ben insanlar izlemekten mahrum kalmasınlar diye yapmıştım ama sende haklısın .siliyorum