TBL 12. Hafta | Galatasaray CC 67 - 56 Fenerbahçe Ülker

Re: TBL | GALATASARAY - Fenerbahçe Ülker

Vallah yiğidin hakkını vereceğim. Bu sene spor polisinin de iyicene oturması sonrası derbi maçlarında olay olma ihtimali iyicene azaldı. Polis o anlamda iyi çalışıyor. Yeni polisler işini de seviyor gibime geliyor. Zira eski agresif polisler yok artık. Gayet saygılılar. Kaldı ki Abdi ipekçi'de kapılarda duran polisler aynı polisler. Bu maçtada gene aynı polisler duracaktır. Yani salona girerken bir problem yaşanılacağını sanmıyorum. Ha derbi maç nedeniyle aramalar sıkılaştırılır. Aşırı insan aradıkları için polisler biraz daha gergin olabilir. Ama sorun olmaz. Esas sorun saha içine konuşlanacak ve saha dışındaki polislerde. Spor polisi olmayanları, "lan sizin maçınız yüzünden evimde değilim ben!!" modunda olduğundan mevzu bekliyorlar resmen. Yalnız polisde farkındaki Salonalrda bir mevzu olrusa müdahale stadlardaki gibi olmaz olamaz. Çünkü yapılacak bir müdahale çok kişinin ezilmesi anlamına gelir. Stadlarda kaçış alanalrı vardır en azından. Yani uzun lafın kısası yarın akşam polisten yana bir sorun beklemiyorum. Yalnız FB'li oyuncular sahaya girişlerindne çıkışlarına kadar polis kordonunda olacakalrdır ve o görüntüler inirlerimizi bozabilir. Bunlara takılmamak lazım.

Burdan kimseye akıl verecek değilim. Akıl çocuğa verilir. Hepiniz maça gitmiş insanlarsınız. Yazdıklarınıza katılsam da katılmasam da aklı başında bireylersiniz. Neyin yanlış neyin doğru, neyin takım için neyin takıma kötülük olduğunun farkındasınız. Yarın sağduyusuz olun Sevdiklerinizin yanında olun ama GS'lı olun. GS2lılığın gereklerini yerine getirin. Maç bitene kadar gözlerinizden nefret eksilmesin ama o nefret içinde şiddeti barındırmasın. Pozitif olun takımınız 20 sayı geriye de düşse peşindeyiz diye haykırın. Gerisini biraz da basketbolcularımıza bırakın. Ha bir de Rancik'in formayı bırakın :))

hadi arkadaşlar geçmiş olsun yarın gişeden bilet almak isteyenlere bilet bitmiştir
biletixten bilet satın almaya kalktıgınızda aşagıdaki uyarı çıkıyor artık

Canlı Etkinlik Bilet Satış İşlemi Başarısız

Özür dileriz, "Galatasaray Café Crown - Fenerbahçe Ülker " etkinliğine bilet alım işleminize şu an için devam edilemiyor!

arkadaşlar zeytinburnunda oturuyorum ve burnuma çok pis kokular gelmeye başladı. yarın maça gelecekler çok dikkatli olsun ;)

topkapıdan, fatihten tek başınıza salona yürüme gibi bir gaflete düşmeyin sakın.

mümkün olduğunca salonun yakınına kadar taşıtlarla geliniz.

not:kulaktan dolma bilgilere ne kadar itibar edilir o ayrı mesele ama konuşulan bunlar.

FB'li adam'ın ne işi var abicim Zeytinburnu civarında yarın saat 18:30- 24:00 arası. Diğer sayfalarda da böyle haberler gördüm. Neymiş FB'liler takımlarını salona gelip dışarıdan destekleyecekelrmiş :) :) Bize kalmaz polis döver onları iş mi çıkartıyorsunuz bize diye. Kaldı ki nasıl nerede buluşacaklar da toplu olarak gelecekler?

Hem madem gelebilecekelrdi Kadın Basket Cumbaba kupasında neden yoktular?

Mehmet çok gördük zamanında, "kapalı'ya 500 bilet aldık", "bir tribün bizim", "Sami Yen Sokak'a sızacağız" vb sözlerini. Ama bunlar hep lafta kalır. 5-10 kişinin bile karşısına kolay kolay dikilemez o korkaklar. Ki 12.000 kişiden fazla gelecek. Hiç zannetmiyorum öyle bir şey yapabileceklerini. Yaparlarsa hastanelik olurlar.

Mehmet asıl fenerliler o sırada yürümese iyi olur o civarlarda :)

Topkapı'dan salona yürüyecek tonla insan olacak, hiçbir şey olmaz bize ;)

Geleceklerse oralara pek sanmıyorum ama boş gelmezler bıçaklar falan olabilir dikkatli olmak lazım yinede.

e madem gelecekler, saat versinler de bekletmeyelim. Şimdi o soğukta bekleyip hasta olmasınlar. Zaten üşüttükleri belli :)

ben de fazla inanmadım zaten yarın 18.00 gibi dersaneden formamla çıkıp salona yürüyeceğim tek başıma.

söyleyenlerin hepsi galatasaraylı zaten, sanırım medyanın etkisi var söylenenlerde.

medyanın kulanmayı çok sevdiği ama tam tersi için uğraştığı ''istenmeyen' olaylar olmasın diye paylaşmak istedim.

neyse konuyu dağıtıp konsantrasyonu bozmaya gerek yok.öyle ya da böyle dopingçilere cehennemi yaşatacağız en kırmızısından.

Rakibin girmeyen her topu için böyle devam etmelerini de diliyorum her seferinde :)
Takımımızın mücadelesini her şarta destekliyorum,umarım yüzümüz ak olarak tamamlarız maçı her şartta

Re: TBL | GALATASARAY 67-56 Fenerbahçe Ülker

Malesef yazdıklarımız, yaşadıklarımız, maçın öncesi, maç anı ve sonrası forumdan silindi. Yalnız bunlar aklımızdan silinmeyecek. Maçın skoru da fikstürden silinmeyecek. Anlayana.

Hiç sorun değil.

Hele yarın Beşiktaş maçını da kazanalım, burayı eskisinden de çok doldururuz :)

Kerem Seçer' Alıntı:
Malesef yazdıklarımız, yaşadıklarımız, maçın öncesi, maç anı ve sonrası forumdan silindi. Yalnız bunlar aklımızdan silinmeyecek. Maçın skoru da fikstürden silinmeyecek. Anlayana.
Kerem abi facebooktaki gibi beğenme olayı olsa 100kere beğenrdim bu yorumunu..
Neyse Tekrar teşekkür ederiz tüm oyuncularımıza..

Şampiyonluuk Bekliyoruuuz Şanlı Galatasaraay :)

Kerem Seçer' Alıntı:

Bu aralar Niğde Gazosu çok moda.. Çekemeyen varsa, yeni yıldaki ilk maaşımla gazoz, maden suyu v.b gönderebilirim.. Başta federasyona tabii.. Önce Turgay Demirel hazmetsin, sonra tüm Fenerbahçeliler.. Silebiliyorsanız Taurasi'yi de silin..

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Frambuazlı Niğde gazozu çok güzeldir :) .

ben senin frambuazlı pasta sevdiğini sanıyordum : ))
ben fenerbahçeli okuyucularımıza, takipçilerimize kızılay maden suyu tavsiye ediyorum..Galatasaray'ın Fenerbahçe'yi evire çevire yendiğini kabul edemeyenler yola aşağıdaki linkten devam edebilirler..

http://www.kizilaymadensuyu.com.tr/web/ ... runlerimiz