TBL 12. Hafta | Galatasaray CC 67 - 56 Fenerbahçe Ülker

Re: TBL | GALATASARAY - Fenerbahçe Ülker

Şimdi Biletix'ten geliyorum.. elemanın dediğine göre satış için ayırılan biletlerin yarısından biraz fazlası satılmış.. biletler bitti dağılıyoruz muhabbeti olmasın henüz almayan arkadaşlar varsa yarın alabilirler..

Onun dışında olaylardan uzak kaldım Gsbasket olarak maç öncesi, sırası, sonrası bir organizasyon planı varsa haberdar etsin biri..

Alen Hekimbas' Alıntı:
Şimdi Biletix'ten geliyorum.. elemanın dediğine göre satış için ayırılan biletlerin yarısından biraz fazlası satılmış.. biletler bitti dağılıyoruz muhabbeti olmasın henüz almayan arkadaşlar varsa yarın alabilirler..

Onun dışında olaylardan uzak kaldım Gsbasket olarak maç öncesi, sırası, sonrası bir organizasyon planı varsa haberdar etsin biri..
bence maç günü bilet olur. resmi karaborsacı biletixe para vermek zoruma gidiyor:)

Saha içini saymıyorum sadece tribünde 50 tane blok var ve şu an içi sadece iki tane blokta bilet kalmış ve dediğim gibi 9 olan kişi başı bilet limiti 2 ye düşürülmüş.

Dediğim gibi siz bilirsiniz ama yarın ciddi sıkıntı yaşayabilirsiniz bilet konusunda. Ha eğer yarın bilet satışı olursa İpekçi gişelerden bilinki kulüp fazla bilet basmıştır.

ABDİ İpekçi'deki maçta Galatasaray ev sahibi olduğu için Fenerbahçeliler salona alınmıyor. Ancak Sarı-Lacivertliler bu önemli maçtan önce topluca Abdi İpekçi'nin önüne gidip, takımlarına dışardan destek verme planları yapıyor. G.Saraylılar daha önce oynanan maçta bir bayan Fenerbahçeli taraftara ve sporculara saldırmış, 5 maç ceza almıştı.

Gerçeklik payı varmıdır ?

Şu an Biletix Cevahir Şubesine yazı asıldı Galatasaray Fülker maçı biletleri bitmiştir diye. Hala İnternette satılıyosa acele edin derim, Yoksa Gayri resmi karaborsacılara muhtaç olabilirsiniz.

Enes Aygan' Alıntı:
ABDİ İpekçi'deki maçta Galatasaray ev sahibi olduğu için Fenerbahçeliler salona alınmıyor. Ancak Sarı-Lacivertliler bu önemli maçtan önce topluca Abdi İpekçi'nin önüne gidip, takımlarına dışardan destek verme planları yapıyor. G.Saraylılar daha önce oynanan maçta bir bayan Fenerbahçeli taraftara ve sporculara saldırmış, 5 maç ceza almıştı.

O kadar düşüncesiz olabileceklerini sanmıyorum.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Şu an Biletix Cevahir Şubesine yazı asıldı Galatasaray Fülker maçı biletleri bitmiştir diye. Hala İnternette satılıyosa acele edin derim, Yoksa Gayri resmi karaborsacılara muhtaç olabilirsiniz.
Abi internette devam ediyor.Arkadaşlar acele edin.

Almayan arkadaşlara geçmiş olsun başkada söyleyecek bir şeyim yok, Şu an internette de biletler tamamen tükenmiş durumda.

Allahıma şükürler olsun bügünleri de gördük 12000 kişilik salonda Biletler maç gününden önce tükendi. Şahenkteki en kalabalık maçta bile maç günü bilet satışı olmuştu ki ora buranın 4 te 1 i kapasitede. Çok duygulandım yemin ederim, çok şükür rabbime bu günleri gördük Galatasaray taraftarı olarak.

Geçen seneki maçta maç gününe kadar 4000 bilet satılmıştı anti paramtez belirteyim.

Gazanfer Tosun' Alıntı:
İnternette de bitti biletler.

Hadi hayırlısı artık :)

Satın Al ibaresi duruyor ama hala, Tükendi ibaresini koymaları gerekmez mi?

Yani tabii ki inşallah sen haklısındır ama, çelişkide kaldım :)

Enes Aygan' Alıntı:

Arkadaşlar bu ve bunun gibi söylemler bilerek ortaya atılıyor, sadece anarşi yaratmak için. Hafta sonu yaşanan olaylar basının hoşuna gitti ve devamını istiyorlar. Amaç olay çıkartıp, sonra da bizleri suçlu göstermek. Bu haberi okuyan bir Galatasaray taraftarı, Abdi İpekçi çevresinde bir Fenerbahçeli görse ne yapar? Veya ortada böyle bir iddia olmasa tek başına Fenerbahçeli'ye karşı nasıl davranır. Bunların hepsi tahrik, bu da medya terörü oluyor işte.

Lütfen prim vermeyelim.

Maçtan önce oyuncularımızı ve teknik heyet lehine bol bol tezahurat yapmalıyız, trübüne çağırmalıyız :) Bu maç için Antalya'dan geliyorum az sonra'da yola çıkacağım. İnşallah kazanır hem Liderliği, hemde bazı şeyleri kazanmış oluruz :)

Biletlerin tükenmiş olması harika. Cehennemden de öte bir gün yaşatacağız F.Ulkere :)

Herkesten özür diliyorum biraz kötü bir üslüpla cevap vereceğim için, sadece Şunu diyorum YEMEZ!

Arkadaşlar korktukları için yarı yarıya maça gelmekten çekinen insanlardan bahsediyosunuz farkındamısınız.