TBL 13. Hafta | Galatasaray CC 78 - 62 Fenerbahçe Ülker

Re: TBL | Galatasaray-Fenerbahçe ÜLKER

Uğur GÜVEN' Alıntı:
arkadaşlar ikinci linke tıklayın şifreyi girin aynı yayın ama birinde kapandı ikincisinde devam ediyor Linkte sorun yok birinde sadece durdu ötekinde iyi olsun diye

Renkdaş banada atabilirmisin linki özelden.

Evet tekrardan teşekkürler dostlar. Cenkin 3lüğüyle ve arkadan ritimli bir cızırtı ile yayına başlamış bulunuyoruz hepimize hayırlı olsun.

Arkadaşlar yandaki ses simgesinden sesi indirin aşağı söylemeyi unutmuşum:D
Burak pardon bende diyom ne diyor bu:D

Uğurcum açılmadı ama 4096 hız var bana tek link göndermişssin golden çalışmıyor haberin olsun. başka link var mı ?

Alison Sudol' Alıntı:
[quote="Burak Barut":38i4tppe]Cızırtıya çözüm bulabilirsek süper bir maç ilzyecez :)
Çok dahiyane olacak ama hoparlörü kapat. :)[/quote:38i4tppe]

Taraftar efektini tek başıma mı vereyim :p

Ramazan Görgün' Alıntı:
Uğurcum açılmadı ama 4096 hız var bana tek link göndermişssin golden çalışmıyor haberin olsun. başka link var mı ?

Ben 100 bilgisayarlı bir cafeden giriyorum 1 mb bağalantı ve süper çalışıyor çünkü yayını yapan arkadaş yurtdışında sen o bğlantıyla tv gibi izlersin senin sorunun dns ayarlarını yapmamak.Yasak sitelere girmek için yapılan dns ayarını yap yenile 8)

Arkadaşlar herkese linki attım şuan için zaten maça 2 saat var başka yayınlar olabilir.Ama maç yayını 6 dan itibaren başlıcaktır.Maç saatinde başka linklerde verebilirim ama en iyisi goldenlı verdiğim

Yayın 6 da devam edecektir kimse link bozuk kırık demesin yayına ara verildi şuan linkleri kaybetmeyin ;)