TBL 13. Hafta | Galatasaray CC 78 - 62 Fenerbahçe Ülker

Re: Galatasaray-Fenerbahçe (Canlı Yayın)

yanlışmı gördüm yoksa polisin tartıştığı grupta ayakta duran Eyüp abimiydi? beyaz gömlek ve atkı ile??

Sık bakalım
Sık bakalım
Biber gazı sık bakalım
Jopunu çıkar
Kaskını çıkar
Delikanlı kim bakalım

Şeklinde polislere tezahurat var...

daha dikkatli olalım, acele atışlar ve paslardan kaçınalım, yeneceğiz inşallah bunları.....

Polat hücumda yine biraz deli ediyor ama savunmada epey yürekli oynuyor.

Guroviç'i devreye sokmak lazım.

bu polisler neden her dolu maçta bize saldırıyorlar anlamıyorum.Bu ne terbiyesizlik ya.Ahmet beyde oradan izliyor.

Polat'a laf atmayın arkadaşlar.Adam varını yoğunu ortaya koyuyor.Özellikle savunmada.
Hakemler çalınmayacak pozizyonlara faul çalıyor.Açık faullere ise çalmıyorlar.Çok kötü bir trio var.
Predzic'i ilk yarının sonundaki gibi Graves alsın.Bugün kimi tutarsa tutsun adım attırmıyor.
Hüseyin bildiğimiz gibi,F.Ülker maçlarını çok seviyor.
İlk yarının özeti kötü hücum ediyoruz, ama yılın en iyi savunmasını yapıyoruz.Hüseyin'in yanına acil skorer bulmak lazım.F.Ülker de Emir'in yanına kimseyi bulamadı.
Haydi Cimbom alalım bu maçı...

Dip Not: İnternet üzerinden maçı seyreden arkadaşlarımız eğer görüntü donuyor,kasma oluyor diyorlarsa; maç dışında açık olan tüm web sayfalarını,açık programlarını kapatsınlar.Eğer yaparlarsa donma,kasma olayı azalıyor bir nevi yok gibi!

Maç şu anda iyi gidiyor, fakat; benim beklediğim oyun bu değil.Çok iyi savunma yaptık.Semih Erden'in boş pozisyonda attığı sayı dışında... Fakat hücum da o kadar etkili olamadık ama buna rağmen yine de 5 sayı farkla öndeyiz.Hücum da biraz daha iyi olabiliriz.Set hücumları,boş oyuncu yaratmaya yönelik oyun falan gayet iyiydi ama bunu çok az yaptık.Hüseyin ile ne kadar ayakta kalacağız merak ediyorum.Oyuna Gurovic,Graves,Cemal ağırlığını koymalı.Umarım beklediğim gibi ezici bir üstünlükle galip geliriz.Takımımızı desteklemeye giden herkese teşekkürler.

Şu maçta PF sıkıntımız var maalesef. Milojevic'in sakatlığı çok kötü oldu.

Ah bir Gaines olsaydı da şu pota altını bir karıştırsaydı...

en onemli macimiz ve saha ici koltuklari kapali.. nerde kaldi saha avantaji.. ayni uygulama abdi ipekcide olacakmi acaba!? birileri sorsa ahmet beyefendiye?

Guroviç yaklaşık 15 dakika oyunda kalıp sadece 2(iki) şut kullanmış!

Birde Çetin Yılmaz'ın gözleri bozulmuş galiba,Ömer bugün sadece 2 serbest atış kaçırdı,4\6 ile oynadı...
Umarım Çetin Yılmaz'ın dediği gibi kötü atmaya başlar bir an önce...