TBL 14. Hafta | Aliağa Petkim 68 - 78 Galatasaray CC

Re: TBL | Aliağa Petkim-Galatasaray

rashide biber gazı yaramış

Re: Sabotaj mı?!

Ahmed Salih' Alıntı:
Polisler acaba eğitim alırken kapalı alanda biber gazı sıkılmayacağını öğrenmemişler mi? Öğrenmemiş olsalar dahi o anda bir aklı selim "yapmayın, bu biber gazı denen melanet tüm alanı, dolayısıyla içerideki tüm insanları etkiler" diyemez mi?! Üstelik profesyonel bir platformda basketbol oynanırken?!

Skorbordlar bozulur, potalar eğilir, polisler biber gazı sıkar!..

Bu organizasyonu sağlayanları tek tek tebrik etmek lazım (!)

Ne eğitimi ya.Sadece 1 sınava girerek polis olunuyor.İşte o polislerde böle rezillik çıkarıyor.

Galatasaray gibi avrupa'i bir klüp'ü böyle cahilce ortamlarda oynatmak bile kötü.Ne polis'i polis ne hakem'i hakem.

Ne mutlu Galatasaray'ı yurtdışın'dan takip edenlere biz böyle olayları gördükçe kahroluyoruz.Yukarıdaki fotoğrafları gördüm kan beynime sıçradı.BÜYÜK GALATASARAY taraftarına yapılan her türlü yanlış karşılığını alır.Taraftarı tahrik ediyorlar yine istiyorlar ki ali sami yen'deki fener maçında kırıp döksün yine taraftar.Yazık yazık ...

federasyonun canlı yayın istatistikleri ne hikmetse galatasaray maçlarında donuyo.son durum ne acaba?

Re: Sabotaj mı?!

Ali Erdem Güntepe' Alıntı:
[quote="Ahmed Salih":bdalkfb1]Polisler acaba eğitim alırken kapalı alanda biber gazı sıkılmayacağını öğrenmemişler mi? Öğrenmemiş olsalar dahi o anda bir aklı selim "yapmayın, bu biber gazı denen melanet tüm alanı, dolayısıyla içerideki tüm insanları etkiler" diyemez mi?! Üstelik profesyonel bir platformda basketbol oynanırken?!

Skorbordlar bozulur, potalar eğilir, polisler biber gazı sıkar!..

Bu organizasyonu sağlayanları tek tek tebrik etmek lazım (!)

Ne eğitimi ya.Sadece 1 sınava girerek polis olunuyor.İşte o polislerde böle rezillik çıkarıyor.[/quote:bdalkfb1]
Bu ülkede zaten hangi insan hak ettiği makam'da.Yazıklar olsun.