TBL 14. Hafta | Aliağa Petkim 68 - 78 Galatasaray CC

Re: TBL | Aliağa Petkim-Galatasaray

2 yabancımız(zizic,milojevic) ve 2 çok büyük beklentimiz olan türk oyuncu(tufan,murat) olmadan bu maçı kazanıyorsak helal olsun sana --> Koray Mincinozlu

Serkan Çalışkan' Alıntı:
zızic gitti gurovic coştu desemmi yoksa koray hoca farkımı motivasyon ustası adam
Koray hocanın farkı bunu göreve geldiği ilk günde söylemiştim
Bundan sonra bu takım çok iyi savunmaya yapacak hedefe doğru emin adımlarla gidecek tabiki bazen kaybedecek ama biz bu takımı kaybettiği zamanda alkışlayacağız bu takım iyi basketbol oynayacak

ikinci periyodun en guzel ani, erdemin ucluk isabetinden sonra, hemen ardindaki pozisyonda tekrar erdeme sut hazirlanmasiydi, cuneyt-atkins isbirligiyle..

ve tabii son hucumda, ne yapacagini bilen bir takim ve huseyinle bulusturulan top..

guzel seyler oluyor sanirim..

Hakemin Huseyin'e verdigi ilk faul komikti, Huseyinin bisey yapmamasina ragmen faul verdi hakem.

Iyi savunma yapiyoruz Gurovic ilk ceyrek Reha Oz resmen sahadan sildi savunmasi ile.
Davis'e ikili Erdem,Huseyin savunmusi etkili oldu.
Wilmont etkisiz kaldi boyle devam eder umarim

Bizde ise herkez oyununu oynuyor iyi savunma ve iyi hucum ediyoruz
Graves ilk yuzdeli atti keza Atkins yuzdeli atti, Polatin,Erdemin katkilari yerinde.
Huseyin istikrarini surduruyor, Cuneyt takimi iyi yonetiyor.

Berk Tuna' Alıntı:
Koç farkı demek istiyorum.

26-45.Helal olsun size,Galatasaray Erkek Basketbol Takımı'nı bana son 3 maçtır izlettiğiniz için!
Koray Hoca elinde sihirli değnekle geziyormuş da haberimiz yokmuş... Eğer Murat Özyer ile kazansaydık şu maçı, şampiyonlukta rakibimiz değil ki denilerek küçümsenirdi.

Yanlış anlaşılmasın, benim hoca takıntım yok. Her hocaya destek veririm, yeter ki Galatasaray geleneklerine yakışacak şekilde hareket etsin...