TBL 14. Hafta | Galatasaray CC 87 - 69 Aliağa Petkim

16 Ocak Abdi İpekçi Spor Salonu.

Armamız için bu kadar savaşan oyunculara teşekkür etmenin tam zamanı.

Abdi İpekçi'ye akın akın...

Re: TBL 14.Hafta | GALATASARAY'IMIZ - Aliağa Petkim

Bu maçta ne olursa olsun trübünler dolu olmalı,Bu onur'lu,yürekli takımı bizlerde trübünleri doldurarak onurlandırmalıyız.

Bu haftasonu maç yok mu?

Maç 16 sında olcakmışta anlamadım :)

Ferhat Yeşiltaş' Alıntı:
[quote="Berk Kay":2xom3gzy]Bu haftasonu maç yok mu?

Maç 16 sında olcakmışta anlamadım :)
10 Ocak'ta All-Star arası olduğu için ligde maç yok..[/quote:2xom3gzy]
Anladım abi sağol

16´sına daha çok var.

Hele bir Azovmash maçını oynayalım.

Direnen Aslanlar-Aliağa Petkim

Erkek Basketbol takımımız, onur mücadelesi veriyor, küçük büyük demeden bütün rakiplerini mağlup ediyor, haftalardır bizleri gururlandırıyorlar.
Şimdi sıra bizde, gözlerimiz dolu dolu, tüylerimiz diken diken izlediğimiz bu DİRENEN ASLANLAR'I, A.İpekçi'de dolu tribünler ile selamlayıp, yalnız olmadıklarını gösteriyoruz!

Bu maçın oynanmasına daha 2 hafta var biliyorum, ama salon çok büyük 2 hafta anca yeter :)

Bütün abilerimi, kardeşlerimi, renkdaşlarımı, omuz omuza verip A.İpekçi'yi doldurmaya davet ediyorum!

İnandığımızda neler başardığımızı tekrar hatırlatmaya gerek yok, ihtiyacımız olan tek şey salonu doldurcağımıza inanmak ve çabalamak!

Rancik, Wilkinson, Evren, Jasa, F.Solak ve değerli koçumuz Cem Akdağ dolu tribünleri hakediyor.

Her türlü platformu kullanarak o zaman başlayalım çalışmaya.....

DİRENEN ASLANLAR YALNIZ DEĞİLLER!

Re: Direnen Aslanlar-Aliağa Petkim

Murat Abi saygısızlık yapmak istemem ama konu zaten mevcut forumda :)

Daha önümüzde maçlar var diye de kilitlendi hatta başlık :)

Bu maçı asla kaçırmam.Umarım salonu boş bırakmayız da orada güzel bir sinerji oluşturabiliriz.İstanbul'da olup işi olmayan tüm Gsbasket üyeleri bu maça gelmelidir.O kadar diyorum.
Bu arada Murat Cantaş abi, Eyüp abinin bu maça gelme gibi bir ihtimal var mı?

Erdal Avcı' Alıntı:
Bu maçı asla kaçırmam.Umarım salonu boş bırakmayız da orada güzel bir sinerji oluşturabiliriz.İstanbul'da olup işi olmayan tüm Gsbasket üyeleri bu maça gelmelidir.O kadar diyorum.
Bu arada Murat Cantaş abi, Eyüp abinin bu maça gelme gibi bir ihtimal var mı?

Erdal slm, Eyüp o gün salonda olacak ve o gün salonun dolması için elinden geleni yapıyor şuan..

Gazanfer Tosun' Alıntı:
Murat Abi saygısızlık yapmak istemem ama konu zaten mevcut forumda :)

Daha önümüzde maçlar var diye de kilitlendi hatta başlık :)

Gazanfer günaydın,

evet önümüzde 12' sinde uleb maçımız var başkada maç yok..

Eğer Aliağa maçında tribünleri doldurup takımın arkasında olacaksak bunu iki gün önce topik açarak başaramayız!

Şimdiden her platformda bu maçın haberini vererek herkesi bilgilendirmeliyiz.ve o gün hem görsel şov hazırlıgı için zaman yaratmalıyız.Eminim şehir dışından bile bu maça gelecek arkadaşlar olacaktır.Bu şekilde düşününce erken değil..

Murat abi senle de tanışamadık bu maçla tanışırız heralde. Bu maç için söylencek tek birşey var. '' Kendi oyununu oyna , her zamanki gibi mücadele et ve maçı al. '' Aliağa Petkim maçı için dicek başka birşey yok. Ayrıca maça gelmeye çalışalım lütfen.

Deniz Baskın' Alıntı:
Murat abi senle de tanışamadık bu maçla tanışırız heralde. Bu maç için söylencek tek birşey var. '' Kendi oyununu oyna , her zamanki gibi mücadele et ve maçı al. '' Aliağa Petkim maçı için dicek başka birşey yok. Ayrıca maça gelmeye çalışalım lütfen.

uleb maçı ilk maç, gelirsen tanısırız Deniz kardeşim olmadı Aliağa..

Salon dolsun biz geç tanışsakta olur:)

Cumartesi günü olduğundan Teramo maçının 2 katı taraftarla oynayacağımızı düşünüyorum.
Kesinlikle maça geliceğim.