TBL 15. Hafta | Bornova Belediye 86- 79 Galatasaray CC

Re: TBL 15.Hafta | Bornova Belediyesi-GALATASARAYIMIZ

Haydi aslanlar 7'de 7 yapalım play-off'lar için yolumuza devam edelim...

öncelikle 7tepe üniversitesindeki finallerim bitti ve yarın izmirdeyim ultrAslan izmir maçtaki yerini fazla fazla alacaktır gelecek herkes 2-3 arkadaşını getirirse istedikleri versinler bize SIĞMIYORUZ diyerek ineriz istediğimiz yere bornova bel. gfb izmir destekliyor ve ciddi katılım var onlarda duyduğum kadarı ile arkadaşım söyledi.bizden fazla olcak normal seyirciyle ÇOK AMA ÇOK SAĞLAM OLMALIYIZ!!!izmirdeki herkes gelsin getirebiliyorsan annesini babasını getirsin....

Evren bugün 18-15 sayı atmasada olur.Yeterki Josh Shipp'i hücumda pasif hale getirsin.
Pota altından çok sayı bulacağımız bir maç olacak.Umarım pota altı oyuncularının doğru şekilde kullanırız.

Takımımız ilk yarının son maçına çıkıyor. İzmir deplasmanında başlarda yapacağımız sıkı savunma bizi galibiyete götürecektir. Washington bu maçın kilit ismi olabilir. Başarılar Cimbom'um...

takımımıza başarılar dilerken ben salona doğru gitmeye başlıyorum.

İşten çıkıp eve gidicez son hız.

bornovanın 3 yabancısını yavaşlatırsak rahat bir galibiyet alırız. Cem hocanın özel planları vardır eminim.

Beko Basketbol Ligi'nde ilk sezonunda başarılı bir performans gösteren Bornova Belediyesi, uzun oyuncu rotasyonunu genişletmek amacıyla Tomas Nagys'i renklerine bağladı.
1980 doğumlu ve 2.08 metre boyundaki Nagys'in mücadeleci kişiliğiyle potaya sırtı dönük oyunu ile kendilerine çok şeyler katacağını söyleyen coach Kavasoğlu, ''Cüneyt Erden'in Kepez'den gelmesinin ardından Karadağlı oyun kurucumuz Ivan Koljevic'in sözleşmesini fesh ederek, Tomas Nagys ile anlaştık. Savaşçı yapımıza son derece katkı vereceğine inandığım Tomas, takımla birlikte sadece 1 idman yapabildi. Takıma uyum sağlaması için kendisinin bir süreye ihtiyacı var. En son İran Ligi'nde Zob Ahan takımında forma giydikten sonra ligin bitimiyle birlikte ülkesine geri dönmüştü. Bu süre nedeniyle eski kondisyonuna kavuşması için idman programına hız verdi. En kısa zamanda gerçek gücüyle Bornova'ya oldukça faydalı olacağını düşünüyorum.'' dedi.

Bu akşam saat 18'de Galatasaray Cafe Crown'u ağırlayacak olan Bornova Belediyesi'nin bu karşılaşmada Litvanyalı oyuncu Tomas Nagys'i kullanacağı öğrenildi.

NCAA'de Clemson Üniversitesi bitirdikten sonra Avrupa'da Spartak Vladivostok (Rusya), Anwil (Polonya), Olimpia Patras (Yunanistan) ve EWE Oldenburg (Almanya) forma giyen Litvanyalı oyuncu İran'da Zob Ahan takımında görev aldı.

Link sormak yasakmı bilemiyorum ama, maç saati maçın yayınlanacağı bir link bilen özel mesaj ile ulaştırabilirse çok makbule geçer.