TBL 15. Hafta | Efes Pilsen 72 - 59 Galatasaray CC

Re: Efes Pilsen-Galatasaray

Efes'in Perşembe günü maçı var imkanı yok Cumartesi oynanmaz o maç..Bizim de Salı var ama..Bizim maçın Çarşamba'ya kaydırılması daha olası geliyor bana..

bu maci NTV verecek snrm...ama bende NTV int cekmiyo artik
Netten NTV gecen mac saatinde bakmaya calistim buffering berbat neyapcaz ben ya guselim maci yine izliyemicem :(

altı çizili- italik ve kalın harflerle yazıyorum.. şu anda maçın pazar 17 de görünüyor olması kimseyi yanıltmasın.. o netleşmemiş, üzerinde tartışılmamış, takımların itirazları ve yayıncı kuruluşun istekleri değerlendirilmemiş ham fikstürdür..

kesinlikle maçın saati değişir diyemem ama biz maçın cumartesiye alınmasını istiyoruz ve daha bir şey belli değil.. efes perşembe akşamı istanbulda oynuyor, biz salı akşamı deplasmana çıkıyoruz..efes cuma günü dinlenebilir , hazırlanabilir ama biz deplasmana çıkacağımızdan pazartesimiz yolda geçecek.. bu nedenle maçı cumartesiye aldırmaya çabalıyoruz ve bu çok da uzak bir ihtimal değil.. ayrıca uleb de oynayacağımız her maç artık çok önemli.. federasyon içinde de çok güçsüz durumda olduğumuza inanmıyorum.. sanıyorum pazartesi günü federasyon kesin gün ve saati açıklar..

şu oyak maçını kazasız belasız atlatalımda efes' e de gelicek sıra..

Munise Evci' Alıntı:
bu maci NTV verecek snrm...ama bende NTV int cekmiyo artik
Netten NTV gecen mac saatinde bakmaya calistim buffering berbat neyapcaz ben ya guselim maci yine izliyemicem :(

Benim Bildiğim Bir Website Adresi Var..Orada Ntv Var..Fakat Reklam Amaçlı Olduğu İçin Yasak mı Diye Bİr Sorıyım Dedim..Link Göndermek Yasak mı ?

Bu Arada Hepsini Yendik Sıra Efes Pilsen'de Efes'i de Yenicez..ŞAMPİYON DA OLUCAZ..

şu salonu dolduralımda deplasmanda oynağmız belli olmasın herkz gelsin lütfen arkdaşlar bide maç günü ve saati ne zamn netleşir tam olrak

Penn Ermal Ender bu adamlar sahada ne kadar kalırsa o kadar iyi bizim için.Ermal sahada kaldığı sürece ribaundlarda çok üstünlük kurarız, Ender ve Penn'de bence çok rahat durdurabileceğimiz adamlar.Ben Efes'te bize sorun yaratabilecek oyuncular olarak Woods ve Gregory'yi sayabilirim.Bu maçta Hite'ın çok üstün bir performans göstereceği içimden geçiyor, onu durdurabilecek bir oyuncu yok bence Efes Pilsen'de.

tbl.org.tr de maçımız cumartesi saat 17.00 de gözüküyor. Sanırım beklediğimiz değişiklik gerçekleşti. Bir de yine aynı sitedeki puan durumunda bizim bir maç fazla mağlubiyetimiz gözüküyor. Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi maçımızı kaybetmişiz gibi gösteriyorlar, umarım kısa zamanda bu hata düzeltilir. Aynı hataya bugün Sky Turk'teki basketbol programı da düştü.

forumu uzun süredir takip ediyorum ama bu ilk msjım inşallah uğurlu gelirim alırız efes maçını..!

yenildikte haberimizmi yok ozamn herkez öle yazıyo :D

eğer takımımızı yanlız bırakmazsak çok rahat kazanabilirz biz bi aksilik olmazsa ümraniyedn gelicez kaç kişi olurz bilmem ama büük ihtimlle ihsan abiyle beraber gelicez

Uğurcan Günel' Alıntı:
tbl.org.tr de maçımız cumartesi saat 17.00 de gözüküyor. Sanırım beklediğimiz değişiklik gerçekleşti. Bir de yine aynı sitedeki puan durumunda bizim bir maç fazla mağlubiyetimiz gözüküyor. Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi maçımızı kaybetmişiz gibi gösteriyorlar, umarım kısa zamanda bu hata düzeltilir. Aynı hataya bugün Sky Turk'teki basketbol programı da düştü.

+ Ntvspor.Net de de aynı hata yapılmış 3 mağlubiyet gözüküyor. Bu nasıl bir rezalettir nasıl iştir ?

geliyoooor geliyooor ua aslan geliyor bundan sonra salon dolacak taşacak inanıyorum biz oldukça bu takım şampiyonluğa oyayacak bjk, fülker, telekom sıradaki gelsin...

Bende uzun bir zaman sonra takımımızı desteklemek için İpekçide olacağım zaten kime sorsak maça geliyor gerçi uA forumundaki Eyüp Yıldız faliyeti sonrasında maça gelmemek sıkar biraz :p

Fırat Aydın' Alıntı:
[quote="Uğurcan Günel":2ee61zvg]tbl.org.tr de maçımız cumartesi saat 17.00 de gözüküyor. Sanırım beklediğimiz değişiklik gerçekleşti. Bir de yine aynı sitedeki puan durumunda bizim bir maç fazla mağlubiyetimiz gözüküyor. Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi maçımızı kaybetmişiz gibi gösteriyorlar, umarım kısa zamanda bu hata düzeltilir. Aynı hataya bugün Sky Turk'teki basketbol programı da düştü.

+ Ntvspor.Net de de aynı hata yapılmış 3 mağlubiyet gözüküyor. Bu nasıl bir rezalettir nasıl iştir ?[/quote:2ee61zvg]
Adminlerimiz tarafından anasayfaya bu konuda bir yazı yazılsa çok güzel olur.Ciddiyetsizlik diz boyu.Spor servisi çalışanları mesleklerini copy paste ile icra ediyor demek ki.

Alen Hekimbas' Alıntı:
Bende uzun bir zaman sonra takımımızı desteklemek için İpekçide olacağım zaten kime sorsak maça geliyor gerçi uA forumundaki Eyüp Yıldız faliyeti sonrasında maça gelmemek sıkar biraz :p
Kendimi kaybettim herkese gider yapıyorum salon dolsun diye :D :D :D

Kaldırın perdeleri cimbom geliyor :) :)

O gün salon tarihi günlerinden birini yaşayacak buna eminim...

Taraftarlık görevimizi layıkıyla yaparak yüzümün akıyla çıkarız umarım...