TBL 16. Hafta | Erdemir 75 - 74 Galatasaray CC

Re: Erdemir - Galatasaray (Canlı)

Kilitleyelim. Birazdan maç başlığını açarız. Gereksiz mesajlar değerlendirilecektir.

Re: TBL 16.Hafta | Erdemir 75-74 GALATASARAY

Tekrar izledim pozisyonu. Faulle uzaktan yakından alakası yok. Yazıklar olsun bu maçı satanlara!

JJ kazanmamız adına herşeyi yaptı. 0.8 kala faul geldi. Faulle alakası yokmuş. İyi oynadığı bir maçta 0.8 kala yaptığı faul (!) onu erken kazanmamıza engel oldu.

Canınız sağ olsun !

Savunmada hiçbir varlık gösteremedik ancak bu kadar eksiğe rağmen maçı son ana kadar taşıdık ama malesef hakem faktörünü hesaplıyamadık elleriyle verdiler maçı.Engin Kenarman allah seni nasıl biliyorsa öle yapsın allahından bul

Maçtan önce 3 oyuncumuz sakat diye biliyorduk, meğer 5 oyuncumuz sakatmış.

Jerry-Tutku(Yok)
Evren(Yok)-Taylor-Göksenin-Melih
Shipp(Yok)-Caner(Yok)-Haluk
Rancik-Shumpert
Ermal(Hafif sakat)-Andric-Sertaç

Şu rotasyondaki durum böyle olunca tam kadro rahat kazanabileceğimiz maçta sıkıntıya düştük.

Ne olursa olsun takımın yanındayız tabiki. Hem böyle zamanlarda takımı destekleyen, sahiplenen gerçek Galatasaraylılar ortaya çıkar.

Maçla ilgili tek sinirlendiğim konu Engin Kennerman denen ağzı bozuk hakem müsvettesi.

Maçın başında bizim sahada her temasa faul çaldı sağolsun, ilk yarıda 47 sayı yemez bu takım kimseden diyorduk, Engin Kennerman faktörünü unutmuşuz.

Bundan sonra iş basketbol şubemize düşüyor.

Eğer Hakan Üstünberk yetkili benim diyorsa bu konunun peşini bırakmaz, Engin Kennerman denen mahluğun bir daha maçımıza atanmamasını sağlar ve gereken prosedürleri uygular.

Büyük takım böyle olunur, şu federasyona sözümüz bu kadar geçmiyorsa o yönetim kadrosunda bulunan herkese yazıklar olsun.

Oyuncularımıza mücadeleleri için teşekkür ediyorum.

Yazıklar olsun sana Engin kennerman ve seni atayanlara ve bu kulübün hakkını arayamayan sözde aslan başkanımıza.

En iyisi forumdan çıkayım yoksa hekem yüzünden yazacaklarımdan ceza alacam.

Hakemler bugün bence maçı Erdemir'e elleriyle verdi.Arkadaş o kadar komik hücum faulleri ve kararlar verdilerki herkesi çıldırrtı.o Altan Erol bugün zaten Kobe kesildi başımıza.Adamlar ne attıysa girdi.Jerry'nin katkısı olmasa zaten maç buralara gelmicekti.Bide adama atıp tutanlar olmuş...

Neyse sağlık olsun.Bu arada Tutku niye yoktu?

Bence de foul ile alaksi bile yok.Hakemlerin hediyesi olmus.
Yazik oldu.

Bu arada Spormaxin spikeri Mustafa soyadini unutum baska posiyonlarda cok üzerinde durup nerdeyse hakemlige soyunmasi macin en önemli posiyonu es gecmesi de düsündürücü.
Zaten GS a bu kadar uzak Cetin Yilmazin maci yorumlamasi basdan hata.Nedense hep o adami veriyolar GS maclarina Nur Germen gibi GS taniyan ve bilen biri varken.

Bu kadar basit maç verilmez.Çıldırmamak elde değil.

Radoslav Rancik ve Luksa Andric bu takım için yeterli oyuncu değiller.

Jerry Johnson helal olsun,satılmış insanlar varken daha ne yapabilirdin.

Digiturkwebtvden izleyenler o videoyu kaydedebilir mi acaba?

Fb 6-7 hafta önce hakemin saçma sapan fauliyle maç kazanmıştı biz maç kaybediyoruz. Çoğu maçta son topta böyle fauller çok net olmadığı sürece verilmez ama sayın hakem uydurur işte

Erdemirlilere de sorum Şampiyon mu oldunuz? Acayip abartılı bir sevinçti. Bu kadar eksikle yenebilseydik Fb maçıyla beraber en sevindiğim maç olacaktı.

Ayrıca Jerry'ye yüklenenler (Salak diyen bile olmuş! isim vereyim Fatih Hısım) nereleriyle izledi maçı. Tekrarını izleyenler faul yok diyor. Son 35 saniyede üçlük fırlattı bomboş. O atışa yanlış diyenlerin basketbol bilgisinden şüphe edilir ki aklım ermiyor yorumcular yanlış dedi. Adam bomboş orada ve girseydi eğer son hücum da bizim olacaktı. Eğer girmeyip riboundu versek bile son hücumda telafi edebilecektik. Ama riboundu almamıza rağmen maç gitti.

Son iki maç çok kötü oldu. İnşallah takım buradan daha güçlü çıkacak. Ayrıca sakatların iyileşmesi ne kadar sürecek bilen var mı?

Jerry süper transfer ama 4 numara transferi daha öncelikliydi bence. Orada yanlış yaptık diye düşünüyorum.

Bir devre savunmada elini kaldırmazsan,koca devreyi bir periyotta telafi edebildikten sonra 5.5 dakikada 2 sayı atarsan 3 topun da çemberi turlayıp çıkar,küfürbaz şerefsizler maçı ve emeğini çalar.Yönetimden umudum falan yok.Şu maça bu insan müsveddesi atanıp son saniye olmayan faulü yaratabiliyor.Neyin yönetimi allasen?
Derbi mağlubiyetini hazmedemeyen çirkefler kampanyalarını yaptılar.Şu maçtan sonra Nedim Karakaş'ın yaptığı tarzda bir açıklama şart,ama nerde?
Hal böyleyken takımın bir oynayacaksa üç oynaması lazım.İşi şansa bırakırsak bu iş olmaz.Gayet açık.

Kerem Seçer' Alıntı:
http://tinypic.com/usermedia.php?uo=u3L5ZvFm2l4%2BSs%2FJb3IFt4h4l5k2TGxc

ftw1905 yani Mustafa Yalçın abi pozisyonu yüklemiş. Ben anlayamadım açıkçası.

Geride kalmasın.

Avrupa maçında da oldu bu maçtada oluyor maçı son periyot götürmeye çalışıyoruz..Eksiklerimiz var tamam ama ilk devre çok kötüydük..Johnson iyi ama bence takım oyununa daha fazla ayak uydurmalı bazı atışları çok gereksizdi...

Ayrıca maçı dikkatle izleyin adamlar her içeri daldığında faul çalındı. Ve 2-3 tane emin olduğum pozisyonda faul yoktu. Son dakikalarda ribaundda Ermale çalınan faulden önce siyahi oyuncunun yaptığın faulu görmeyenler yada görmek istemeyenler tarafından maç katledildi.

Shipp gelince Shumpert'ın 1-2 hafta dinlendirilmesi gerektiği düşünüyorum. Kendine gelirse en büyük silahımız olacaktır yine

*Fenerbahçe Ülker-Erdemir
*Erdemir-Galatasaray Cafe Crown
Siz Galatasaray düşmanlarını asın ki,Galatasaray taraftarı sizi asmak zorunda kalmasın.

Haftayı 4.bitirdik.Hata lüksünü falan geçtim,Efes Pilsen'i +5 farkla yenmek şart oldu.Sinan Erdem dışında mağlubiyet almamalıyız lig sonuna kadar.Yoğun tempoda sakatlık sorunları da artarsa mümkün gözükmüyor bana.Mental sıkıntılar da var Shumpert'tan görüldüğü kadarıyla.