TBL 18. Hafta | Alpella 81 - 78 Galatasaray CC

26.01.08 C.tesi Caferağa 14:00 Alpella Galatasaray CC

Caferaga 1500 kişilik ... 3000 alır mı?

sırf sosisli yemek için bile gidilir :p

Re: Alpella-GALATASARAY ... 26-01-Cumartesi 14:00

Anadolu'da bi maç ne güzel..Bu sefer de siz gelin bu tarafa kardeşim :)

7 haftadır üst üste kaybeden alpellayı yeneceğimizi düşünüyorum . ins bi kazaya uğramayız . (eskiden böle şeyler hep bizi bulurdu)

İnşallah cumartesi olur o maça bende gelirim inşallah , şuan felaket hastayım kötü hastalığa yakalandım doktorlar ciddi teşhis koyarlarsa istanbul hayal olur :oops: ... Fakat soğuktan üşütme ise geleceğim inşallah... Hayaller gerçek olur :) Bolca dua edin isterim... İyi akşamlar !

Geçmiş olsun Burak..Merak etme beraber gideceğiz sen güç depola :)

Salon bana 15 dakika mesafede ama maçın Ahmet Cömert'te oynanmasını tercih ederdim.. Orayı da özledik bu sene.. Bu Caferağa bana Pondexter ı hatırlatıyor, Nevriye yi hatırlatıyor, Ayhan Şahenk te yaptıkları sempatik hareketleri ( basketbol duayeni (!) mehmet baturalp in lafıdır ) hatırlatıyor.. Sinirlerim tepeme çıkıyor.. Ama olsun.. O salonu cimbom diye inletmek de varmış kaderde..

Re: Alpella-Galatasaray | 26 Ocak Cumartesi 14:00 Caferağa

Salona sığmayacağız malesef :) :)

of ya ben bütün planlarımı abdi ipekçi diye kurmuştum aslında,başlıkta caferağayı görünce şok oldum

ben ataköyde oturduğum için bana baya bi uzak kalıyo...o yüzden gelemicem bu maça...ama siz ordasınız ya ve orada boş yer bırakmayacığınızı biliyorum ya bu bana yeter...caferağayı sarı kırmızı görmek büyük keyif olsa gerek....hadi bakalım kadıköylü aslanlar :D

aslında bu maçın sonucunu hemofarm maçı etkileyebilir.ama normal şartlar altında biz bu alpellaya rahat 30 sayı fark atmamız lazım...önce hemofarm sonra alpella galibiyetleri alırız inşallah

savas49' Alıntı:
26.01.08 C.tesi Caferağa 14:00 Alpella Galatasaray CC

Caferaga 1500 kişilik ... 3000 alır mı?

sırf sosisli yemek için bile gidilir :p

Sosisliler senden mi abi :)

Geçen sezon bu maçta alleyooplarımız, smaçlarımız havada uçmuştu ve çok keyifli bir akşam geçirmiştik. Umarım tekrarlanır.

Ahmet Akay' Alıntı:
Ahmet yeme bizi... ne gelmesi sen orada oturuyorsun :D :D :D
Yazını değiştir bence ORADAYIM yap :D :D

Aykun Alan' Alıntı:
of ya ben bütün planlarımı abdi ipekçi diye kurmuştum aslında,başlıkta caferağayı görünce şok oldum

ben ataköyde oturduğum için bana baya bi uzak kalıyo...o yüzden gelemicem bu maça...ama siz ordasınız ya ve orada boş yer bırakmayacığınızı biliyorum ya bu bana yeter...caferağayı sarı kırmızı görmek büyük keyif olsa gerek....hadi bakalım kadıköylü aslanlar :D

aslında bu maçın sonucunu hemofarm maçı etkileyebilir.ama normal şartlar altında biz bu alpellaya rahat 30 sayı fark atmamız lazım...önce hemofarm sonra alpella galibiyetleri alırız inşallah

Aykut kardeşim.. Eğer gelmek istiyorsan ben sana çok kısa bir yol söyleyeyim.. Ataköy den 5 dakikada Bakırköy Deniz Otobüsü iskelesine gidiyorsun, haftasonu saatte bir kalkan Kadıköy seferini kaçırmıyorsun.. 20 dakikada da Kadıköy e geliyorsun.. İskeleden yürüyerek 10 dakikada salondasın:) Evden çıktıktan 45 dakika sonra tribündesin:) Bence gelmek istiyorsan yolu sorun yapma.. Deniz otobüsüne gidiş-dönüş vereceğin para toplam 5 ytl civarı bir şey.. Başka bahane bul bize :)

Emre Yuksel' Alıntı:
[quote="Aykun Alan":7msgy0yj]of ya ben bütün planlarımı abdi ipekçi diye kurmuştum aslında,başlıkta caferağayı görünce şok oldum

Aykut kardeşim.. Eğer gelmek istiyorsan ben sana çok kısa bir yol söyleyeyim.. Ataköy den 5 dakikada Bakırköy Deniz Otobüsü iskelesine gidiyorsun, haftasonu saatte bir kalkan Kadıköy seferini kaçırmıyorsun.. 20 dakikada da Kadıköy e geliyorsun.. İskeleden yürüyerek 10 dakikada salondasın:) Evden çıktıktan 45 dakika sonra tribündesin:) Bence gelmek istiyorsan yolu sorun yapma.. Deniz otobüsüne gidiş-dönüş vereceğin para toplam 5 ytl civarı bir şey.. Başka bahane bul bize :)[/quote:7msgy0yj]

tarifin için teşekürler emre abi aslında bir kaç kişi gidilir maça yolculuk falan zevkli olur...ben elemanları topliim ozaman... :)

Maç biletleri önceden satışa çıkıyor mu yoksa salon gişesinden mi satılıyor?

Bu maçı farklı kazanarak Tekrar'da Ligde esmeye başlamalıyız... Dee Brown'dan artık skora katkı bekliyorum ...