TBL 18.Hafta | Erdemir 76 - 74 Galatasaray CC

Re: TBL 18.HAFTA ERDEMİRSPOR-GALATASARAY

Ereğli'ye giden bilet bulabilir mi maçı izlemek mümkün olur mu ?

Ligde antipatik bulduğum takımlardan birisi Erdemir. Gerek hocası gerekse oyuncuları ile. Bu maçtan galibiyetle dönmek çok önemli...

Kutay Çamcı' Alıntı:
Ereğli'ye giden bilet bulabilir mi maçı izlemek mümkün olur mu ?
Hicbir sekilde sorun olmaz. Eregli'de herturlu bilet bulabilirsiniz. Bir Ereglili olarak cok istiyordum bu macta olabilmeyi fakat staj nedeniyle tatildede Istanbul'da kalmak zorundayim sanirim. Bakalim izin alabilirsem kacabilmek icin tum sartlari zorliyacagim. Maca gidecek olan varsa elimden gelen her turlu yardimi yapmaya hazirim...

uA-Eregli'de maca baya saglam hazirlaniyor. Umarim guzel bir galibiyetle ligde yolumuza devam ederiz.

19338_458280130157_678940157_10783393_5898285_n.jpg

Re: TBL 18.HAFTA Erdemirspor-Galatasaray

üyeliğimi bugün ALDIM,İLK düşünmcelerimi yazıyorum.erdemirle ilk yarıda yaptığımız maçta(sonradan hükmen mağlup olduğumuz)çok zorlandık,maç uzadı ama kazandık.o maçta erdemirin oyuncularının kaliştesini gördüm.köseoğlu,gordoon,erkan gibi oyuncularla müthiş tempo yapıyolar.erdemir içeri de full salona oynuo.rotasyonları da fena deil.denk güçte olduğumuz bir ekip bence ,israil kazasının üstüne inşallah kazanırız.

Ulaş bey merhaba,
Öncelikler söyleyeceğim şey o maçın Erkan Veyseloğlu için ekstrem bir maç olması[30 sayı].Zira kendisi o maç dışında sadece 2 maçta[Biri Daruşşafaka ile] 15 sayıyı geçebildi.

Ayrıca o maçta Darius Washington Hakan Köseoğlu'nu çok iyi savunmuştu.Kendisi maçı 4 sayı , 4 asist ile tamamlayabilmişti.O maçı canlı izlediğimden şimdiki maçla ilgili hiç bir kuşkum yok.

Net söylüyorum yeneriz.

abi inşallah yenerizde ,erdemir içerde çok iyi,adamlar play off ta bizi rakip olarak görüyolar sence bu maçta ellerinden geleni yapmazlar mı,maçı bende izlemiştem,kadroları sağlam deil mi,allahı war bizden daha iyi,ama inşallah yeneriz

ulaş ulusan' Alıntı:
abi inşallah yenerizde ,erdemir içerde çok iyi,adamlar play off ta bizi rakip olarak görüyolar sence bu maçta ellerinden geleni yapmazlar mı,maçı bende izlemiştem,kadroları sağlam deil mi,allahı war bizden daha iyi,ama inşallah yeneriz
Bizden daha mı iyi?

okan bizden daha mı iyi diyosun ya görmüyomusun?ben diorumki adamlar her pozisyon için alternatifli.bizde adam akıllı bi pota altı oyuncusu mu var.wilkinson -rancik bunlar 3 numara bizde 4-5 oynuyolar.erdemir iyi takım ben onu vurgulamaya çalıştım

Mike Wilkinson'a kısa forvet diyenide ilk defa görüyorum. :shock:
Evladım iyi misin sen?

Erdemirspor a karşı deplasmanda kazanmak çok zor olacak şansımızında yanımızda olması gerekecek .