TBL 19. Hafta | Galatasaray CC 95 - 102 Banvit

Re: TBL 19.Hafta | Galatasaray - Banvit

ligin en zor maçından biri...barış oynarsa umudum yok...yensekte zaten birşey farketmiyor..play-off gitti.

washington olmadan yani içeri penetre edecek oyuncumuz olmadığından ve geçen hafta fenerbahçeyi yenen bir banviti yenmek sürpiz gerçekten

Sühan Cem' Alıntı:
[quote="Tolga Kaplan":162yvjt3]Maç yarın mı ?

cumartesi olması lazım. 15:00 da[/quote:162yvjt3]

Başlıkta 12 yazıyorda tam emin olmadan gitmem bir daha maça..Kızların maçı p.tesi diye gitmiştim dondum oralarda :)

Tolga Kaplan' Alıntı:
Başlıkta 12 yazıyorda tam emin olmadan gitmem bir daha maça..Kızların maçı p.tesi diye gitmiştim dondum oralarda :)

o anlamda methini duydum tolga;) olmadı recep ivedik 3 e gidersiniz şimdi de:)

Play-Off yolunda en önemli maçımız. Kazanırsak devam edeceğiz kaybedersek havlu atacağız. Kupa maçları için verilecek ara öncesi son maçımız evimizde bu maçı kazanırsak müthiş bir avantaj yakalarız. Bu maçı kazanıp iyi bir dinlenme döneminden sonra daha formda bir şekilde lige devam ederiz. Başarılar Cimbom'um !

Hiç umudum yok ama Basketbol sürprizlere açık,İnsan'da umut bırakmadılar sağolsunlar,Tepkim oyunculara ve şuan ki teknik heyete değildir ..

Bu haftadan sonra üst üste Ülker ve Efes maçları olduğunu düşünürsek bu maçı kazanmak zorundayız.Yoksa PLay-Off bir yana yine daha altlarda bulabiliriz kendimizi....

Oradayız ulee!

Kaçar mı? Futbol maçı da yok bu hafta İpekçi'de olalım arkadaşlar. Önemli maç, güzel maç.

oynarsa ermiş,bayağı zor olur ama chuck daviste banvit oyununu domine eden adam.ona önlem ve bir önlemde bileğine kurban olduğumun barış özcanına

En zor anlarımızda genellikle Banvit galibiyetleri alıp bir nebze nefes alıyorduk.İnşallah yine öyle bir maç olur.

Özlemiştim takımı...

Umutsuz olmaya gerek yok,Banvit'e her zaman diş geçirmesini bilmişizdir ;)

saat 5tede bayanların maçı başlıyor orada olacağım erkeklerden en ufak bir heycanım kalmadı yazık oldu bence ama kızlardan ümitliyim sezondan .

Gitmeyi düşünüyorum...

Zor maç, Banvit ligin kaliteli ekiplerinden. Bol skorlu geçeceği kesin.

İyi geceler arkadaşlar. Ben ve 1 arkadaşım kartal'dan maça geleceğiz. Tren sonra metrobüsle gelmeyi düşünüyoruz. Metrobste nerede inmemiz gerek(Edirnekapı veya Topkapı duraklarındamı) ve yürüyerek mi yada minibüslemi bir bilgilendirirseniz güzel olur.
Tşkkr ederim.