TBL 19. Hafta | Galatasaray CC 95 - 102 Banvit

Re: TBL 19.Hafta | Galatasaray 95-102 Banvit

Yiğit şardan beye şubeye kattığı renkten dolayı teşekkür ediyorum, şampiyonluğa oynasak bu kadar aksiyonu bir arada yaşayamazdık... Tebrikler.....

Zihni Öztürk' Alıntı:
Yiğit şardan beye şubeye kattığı renkten dolayı teşekkür ediyorum, şampiyonluğa oynasak bu kadar aksiyonu bir arada yaşayamazdık... Tebrikler.....

birde geri getirildi...şahsen bende mantıklı düşününce yönetimin yiğit şardan ve ali türsanı geri getirmesinin çok büyük hata olduğunu düşünüyorum...o şubeden onlar sorumlular asıl ceza sorumluya verilmeli.

Doruk Gölbaşı' Alıntı:
Bizim için bu maçın sonucu 2009-2010 sezon sonu oldu... Yazıklar olsun...
Takımımız ard arda galibiyetler alınca hiç birimiz böyle demiyorduk play off şampiyonluk bile hedefledik hatta ama bence bu takım gene de tebriği hak ediyor bütün oyuncularımıza tebrikler yönetimsel hatalardan boşa 1 sezon oldu seneye inşallah şampiyonluga oynayan bir takım görürüz.

son dakikaya 6 sayı önde ve top bizde,son 3 saniyeye 3 sayı önde girip maçı uzatmada kaybediyoruz.bence oyuncuların hatası kadar koç da hatalıdır.oyuncuya bişey söylemezsen kendi inisiyatifini kullanır.tam bir kaos hakim takımda.allah sonumuzu hayretsin !

Dünyanın hiçbir yerinde dahil olduğu ligin en iyi takımı söyleyen bir oluşumun bu denli ucuz bir mağlubiyet aldığı olmamıştır.
Yani bu Galatasaray Basket Takımı ligin en köklü takımıyım diyor, ben Galatasaray'ım diyor, ama bir bakıyorsun küçük bir kasaba takımına yenliyor.
1 dakika kala elindeki maçı veriyor.
Madem iyisin madem güzelsin, niye böyle maçları kaybediyorsun?
Büyük takım böyle maç kaybeder mi?
Büyük takımın böyle küçük bütçesi olur mu?
Büyük takım rakiplerinin diline sakız olur mu böyle maçları kaybedip, böyle bütçe daraltarak.
Lütfen gerçekleri konuşalım.

cem akdağ mola özürlü bir coach yahu illa mola alman için 12-13 sayı fark yemen mi lazım 80-80 oldu molayı bile cihansever yeşildağ işaret etti cem akdağın umrunda değil

su macı kaybettik ya daha ne diyim....

Okan Alaşalvaroğlu' Alıntı:
2saniye kala faulü yapsak kazanmıştık.çok büyük hata yaptık

Faul yapsan birinciyi sokup, ikinciyi kaçırsa hücum ribaundu kovalayacak iki kişi var Banvit'te. Lance Williams ve Chuck Davis. Ki bir dakika önce Lance Williams kaçan atışı alıp tamamlayarak iki sayıyı yazmıştı. Aynısını bir kez daha yapabilirdi. Ha diyeceksin ki bir maçta kaç kere olur bu, orta sahadan şutu sokmasıyla hemen hemen aynı olasılık benim gözümde. Büyük bir hata değil bu nedenle bence.

Jasaitis'e maç içerisinde ısrarla sormuş Cem Akdağ, fakat oynayabilecek durumda olmadığını söylemiş Jasaitis. Onun girip iki sayı dahi olsa bir skor katkısı verebilecek olması çok önemliydi bizim için. Maçtan sonra akşam konuştuğumuzda en az bizler kadar üzgündü koç. Ve kaçırdığımız galibiyete hayıflanıyordu. Kaybedeceksek varsın böyle kaybedelim, son topa kadar mücadele ederek ve savaşarak.

kazandık dediğimiz maçı kaybettik.Faul yapmalıydık işi şansa bırakmamak için ribaundu almak içinde Fatih oyuna girmeliydi.80-80 olduğunda eğer fatih oyunda olsaydı mike rancik fatih o ribaundu lance ye vermezdi bence bu da önemli bir hata.Jasa'sız bile Banvit'e karşı iyi mücadele ettik.Sonuçta rakibimizde belli bir gücü olan bir takım ama yine de sonuç böyle dramatik olmamalıydı.

son 2maçta son 1dkikalarda giden koskoc a bir play off umutları çok yazık oldu haketmiyorduk bunu ..

Onur Karakuzu' Alıntı:
son 2maçta son 1dkikalarda giden koskoc a bir play off umutları çok yazık oldu haketmiyorduk bunu ..

Sanki play-off olsa birşey olacak?
Gelen geçen ezer geçer bu takımı.
Kalmamak daha iyi.
İlk turdan gümlenmek mi istiyorsunuz play-off a kalıp?

Tonguç Sarp Gavtoğlu' Alıntı:
[quote="Onur Karakuzu":1vbwzndf]son 2maçta son 1dkikalarda giden koskoc a bir play off umutları çok yazık oldu haketmiyorduk bunu ..

Sanki play-off olsa birşey olacak?
Gelen geçen ezer geçer bu takımı.
Kalmamak daha iyi.
İlk turdan gümlenmek mi istiyorsunuz play-off a kalıp?[/quote:1vbwzndf]
Feneri telekomu karşıyakayı beşiktaşı başka bir takımla mı kazandık

Arkadaşlar belki komik olacak ama ben hala nerdeyim biliyomusunuz?
Acaba itiraz etsek(nereye edilecek se) hükmen yenilgiler geri gelmezmi?