TBL 19. Hafta l Mutlu Akü Selçuk Üniversitesi 66 - 88 Galatasaray CC

Re: TBL l M.Akü Selçuk Ünv. - Galatasaray 66-88

Helal olsun aslanlara.

Desteği asıl onlar hakediyorlar.
Biz futbol takımı,bayan takımı peşinde koşarken derinden,sessizce aldılar galibiyeti dönüyorlar.

Keşke bu maçı izleseydim..

Tugay Aktepe' Alıntı:
Helal olsun aslanlara.

Desteği asıl onlar hakediyorlar.
Biz futbol takımı,bayan takımı peşinde koşarken derinden,sessizce aldılar galibiyeti dönüyorlar.

Keşke bu maçı izleseydim..

aynenn bir tek bu maça hiç bakmamıştım..asıl onları izlemek lazımmış..takımı sahiplenen insanları izlemek lazımmış.3 gün önce yenip geldiler yorgunluğa aldanmayıp yine fark attılar.helal olsun..teşekkür ederiz..

ewekj4.jpg

Bu kadar zorluklara ragmen sakatlıklara ragmen bu takım ayakta kalmayı basardı.Daha önceki eleştrilerimi geri alıyorum ve bu takımdan özür diliyorum.

İyi bir Milojevic'in takımımıza neler kattığını gördük bu maçta.Hüseyin her zamanki görevini yapmış.Graves'in istatistikleri pek parlak değil ama oyundan hiç çıkmamış çoğu maç olduğu gibi.Guroviç de Almanya'daki gibi oynarsa Efes'e karşı kazanabiliriz.Tebrikler ASLANLAR...

helal olsun ln size......adamsınız adam çıktınız oynuyosunuz.......

ah milo özlemiştik tam saha geçip turnike atmanı :p :p :p :p

Ben daha çok mu maçı izledim helal olsun bana.Bugün kırmızı forma giyen takımlardan tek tanıdığım Galatasaray Erkek Basketbol Takımı idi.Mç için konuşulacak birşey yok herşey ortada.Ahh şu uzunumuz gelse...

Helal olsun Oyuncularımıza maçın tamamını izledim çok iyi mücadele ettiler farkı 3.çeyrekte açtık sonra da yaklaşmalarına izin vermedik maçın sonuna kadar farkı korumayı başardık.
Milojevic çok iyiydi ama azıcık serbest atış çalışması lazım 1/5 attı
Hüseyin her zamanki gibiydi ne yapması gerekiyosa onu yaptı
Graves iyi değildi bugün skor anlamında
Atkins kritik yerlerde görevini iyi yaptı
Cemal bence oldukça başarılıydı.Serbest atış yüzdesini her geçen gün geliştiriyor
Murat 2. devre skor atmaya başladı kritik yerlerde şutlar soktu
1.periyot dışında oyunda iyiydik 3.periyot sonucu yanlış hatırlamıyosam 32-9 gibi bir şekilde lehimizeydi

milo buldu 4 faüllü savunmacıyı sağlı sollu attı yüzde 81 herhalde.....

atkisde ilk yarı çok kötüydü...alican asistleri güzeldi...
gurovic geldimi ben inanıyorum şu efes denilen takımı yeneriz....

Helal olsun sizlere,bu maçı izlemedim ama asıl bunu izleseymişim moralim bozulmazmış.Helal olsun size o kazandığınız paralar.