TBL 2. Hafta | Kepez Belediye 74 - 63 Galatasaray CC (Ceza nedeniyle 20-0)

26 Ekim 2009 Pazartesi günü saat 18:00.. TBL 2.hafta mücadelesi.. Yayın;Spormax.

Kepez deplasmanı bizim için iyi bir ölçü niteliginde..

İlk baslıgım umarım ugurlu gelir :)

Re: Kepez Belediye -GALATASARAY / TBL 2.HAFTA

Güçlü Kadroları var ama bizde fena sayılmayız kimin kazanacağını kestirmek çok zor Kepez %53 Galatasaray %47

Sağlam bir Jasaitis ve Wilkinson ile yenebileceğimizi düşünüyorum. Zaten o kadroyla yenemiyorsak 8. de olmayalım. Zira süpürülmenin de bir adabı var.

Kepez BLD'ye sokak basketbolu oynuyor, Gordon'u durdur takım duruyor(bkz fener maçı).
Bizim artımız ise takım oyunu oynamamız, bu maç çok zor geçecektir, ama bizim takımımız galibiyete bir adım daha yakın!

Bu takım yıllar sonra TR kupasında 3 maçını kazanarak bir üst tura çıktı, ligin açılış maçını kazandı, takım oyunu oynuyor, yabancılar faydalı, ama hala bu takımdan bir şey olmaz düşüncesi beni kahrediyor!

Ben bu takıma güvenmeye başladım, geçen seneden daha iyi olacağına inanıyorum!

Haydi Aslanlar yenip gelin Kepez'i!

Bu takım son periyodu lakayıt bir şekilde oynamasaydı, 30 sayı ile kazansaydı, şimdi bence herkes farklı konuşacaktı!
Ben skora göre yorum yapmamız gerektiğini düşünüyorum, paylaşımcı, hareketli ve sert savunma yapan bir takımımız var, ayrıca modern basketbolun gereği olan hızlı oynamaya çalışmamızda diğer bir artımız!
Çok top kaybı yapmamızın sebebide bu, bu sistem tam oturduğunda bu top kayıplarıda azalacaktır!
Kepez önünde zorlansakta kazanacağımıza inancım tam :)

Çok iyi defans yaptık dünkü maçın ilk yarısında ama 2, yarı biz bu maçı aldık havasına girdiler sanırım.Bizim takıma bir tane tecrübe lazım.Hüso abi gitmese idi çok iyi olacaktı ya Neyse...Kepez maçında da savunmayı konuşturursak ve Jasa oynarsa kazanırız yine diye düşünüyorum.

Toplama takım.Gordon'un eline bakıyorlar.Tıpkı 2 ssezon önceki beykozspordon pek bir farkları yok.Onlarda clarence gilbert'ın eline bakıyorlardı.Son periyotta onun şarjı bitince takımda kaybediyordu.Takım oyunu,motivasyon,konsantrasyon.

Kepezz Geliyoruzzzz Kepezz Geliyoruzzz... :)

2 de 2 yapacağız inşallah şu macta jasaitis te iyileşirde tam takım orada olur güzel bir galibiyet çıkartırız.

Bence kepez abartılıyor.Gordon sut sokarsa mac kazanırlar . Gordon'ı durdur macı al.Olay bu gözüküyor Türkiye Kupası ve Fenerbahçe maçı itibariyle.

Baldwin dışında Kepezden çekinmem için tek bir neden gösterin..ki oda Beşiktaş maçındaki yönetimiyle formda olmadığını göserdi..

Allah aşkına Fatih solaktanmı Erdem Türetkenden mi yoksa Cücüden mi çekinecem..yada Pota aldında ki stonejeviç değilde stojokoviç mi acaba...Bora Sancar 2.lig 3.lig değilde bir Nba oyuncusu çapında da biz mi göremedik..Ezer geçeriz diyemesemde zorlanırız ama yeneriz..

Kepezide abartcaksak yani...

bence abartılmalı kepez çünkü bizden daha iyi bir kenar yönetimleri var bence...ayrıca alex gibi bir sayı kralları var....

Kepez Belediyesi ekibi; önce Beşiktaş, ardından Fenerbahçe, bu hafta da Galatasaray'dan mağlubiyet alırsa coach Baldwin'in pek zirve hesabı yapma lüksü kalmayacak sanırım :)
Ben Galatasaray'ın daha iyi takım olduğunu düşünüyorum ama mutlaka rotasyonu iyi kullanmak lazım. Oyak Renault karşısında ikinci yarıdaki o düşüşün ana nedeni coaching unsuru bana göre, biraz daha dikkat etmek gerekli. Çünkü Kepez ne olursa olsun Oyak Renault'tan daha etkili silahları olan, daha iyi bir takım. Zorlu ve başabaş geçmesi muhtemel bir karşılaşma, daha az hata yapan galibiyete ulaşacaktır..