TBL 2. Hafta | Pınar Karşıyaka 77 - 66 Galatasaray CC

Re: TBL | Pınar Karşıyaka-Galatasaray

Suat Bey, geçen seneki maçta da çok ribaunt vermiştik. Yine 10-12 ribaunt eksiğimiz vardı diyebilirim. Ona rağmen o maçı kazanmayı bildik, ki KSK pota altında Wesson gibi bir isim vardı. Ayrıca Toolson gibi çok etkili bir şutörleri vardı. Bu sene pota altları biraz yumuşadı, Toolson gibi de bir şutörleri yok. Reha Öz de gittiyse ceza şutlarını sokacak pek biri kalmamış gibi gözüküyor. O yüzden savunmada biraz içeriye gömülebiliriz. Böylece aldıkları ribauntları direk sayıya çevirme şanslarını ellerinden alırız.

Suat Aydın' Alıntı:
[quote="Can Altay":1ydwv8st]Rancik bir kez daha vursun smacı suratlarına.

Alacağız. Kadro olarak çok üstünüz. 10-12 ribaunt fazla veririz ama savunmayla onu da aşarız gibime geliyor.

10-12 ribaunt fazla almaları büyük bir dezavantaj olabilir bizim için. Erdemir pota altı ile karşıyaka pota altı arasında çok büyük fark var bence.Hem kalite hem bitiricilik hem savunma noktasında...erdemir bizden fazla ribaunt aldı ama bitiriciliği çok iyi yapamadılar,karşıyakaya bu şansı verirsek onlar erdemir gibi yapmayacaktır...eğer dediğiniz gib 10-12 ribaunt fazla alırlarsa bu bizim için kaçınılmaz bir mağlubiyet olabilir...[/quote:1ydwv8st]

Andre Smith yok diye biliyorum uzun süreli sakatlığı var (isim yanlış olabilir aklımda öle kalmış). O da pota altında çok savaşan biriydi olmaması bize ribaund için önemli bir avantaj.. Bir aksilik olmassa maçta olacağım o zaman zarfında İzmir'de olmam gerekicek. Maçın en kilit iki ismi bana göre Shipp ve Rochestie. Shipp oynayacak mı ? Rochestie bu sefer ne yapacak ? Bu iki soru bence maçın galibini belirler. Ribaund üstünlüğü zaten onlarda onu katmıyorum

Zor maç ama bir şekilde sanırım alırız gibime geliyor.Patlayacağımız maç bu değil.Fikstüre göre ilk 4 haftayı bir şekilde geçeriz.Efes maçı ile kadronun asıl yapabilecekleri ortaya çıkar.

İzmir deplasmanları her zaman zor geçmiştir ben çok kaliteli ve çekişmeli bir maç bekliyorum uzun senelerden sonra geçen sene deplasmanda galip gelmiştik bu maçı da kazanacağımızı düşünüyorum

Beko Basketbol Ligi'nde 2. Hafta Programı

Beko Basketbol Ligi'nde 2010-2011 sezonu ikinci hafta maç programı açıklandı. Galatasaray Cafe Crown, ikinci haftada Pınar Karşıyaka ile deplasmanda karşılaşacak. Karşıyaka Spor Salonu'ndaki mücadele, 25 Ekim Pazartesi akşamı saat 19.00'da başlayacak.

Beko Basketbol Ligi'nde 2. hafta maç programı ise şu şekilde oluştu:

23 Ekim 2010 Cumartesi
15.00 Fenerbahçe Ülker - Aliağa Petkim (Sinan Erdem Spor Salonu)
16.00 Antalya BŞB - Mersin BŞB (Antalya Atatürk Spor Salonu)
16.00 Medical Park Trabzonspor - Tofaş (Trabzon 19 Mayıs Spor Salonu)
17.00 Olin Edirne Basket - Türk Telekom (Edirne Mimar Sinan Spor Salonu)
17.00 Oyak Renault - Bornova Belediyesi (Bursa Atatürk Spor Salonu)
17.30 Erdemir - Efes Pilsen (Zonguldak Erdemir Spor Salonu)

24 Ekim 2010 Pazar
13.00 Beşiktaş Cola Turka - Banvit (Akatlar Kültür ve Spor Kompleksi)

25 Ekim 2010 Pazartesi
19.00 Pınar Karşıyaka - Galatasaray Cafe Crown (Karşıyaka Spor Salonu)

Maçta Galatasaray seyircisi olacak mı?Olursa forumdan arkadaşlarla beraber gitmek isterim Carrfour'un önünde toplanırız. :)

Geçen sene Rancik ekstra oynamıştı KSK deplasmanında.Umarım bu senede ustundeki olu toprağını bu maçla atar ve çıkışa gecer.Sonuçta en büyük hücum silahımız Rancik onun havasını yakalaması gerek hemen yoksa zorlanırız birçok maçta.Evren de artık ritmini yakalamalı özellikle hücumda.

Sercan Düşmez' Alıntı:
Maçta Galatasaray seyircisi olacak mı?Olursa forumdan arkadaşlarla beraber gitmek isterim Carrfour'un önünde toplanırız. :)
Arma İzmir'e gelirde gitmemezlik olur mu? Ultraslan İzmir takımımıza gereken desteği verecektir.Benim bildiğim kadarıyla Ultraslan İzmir maça otobüsle geliyor Carrefour'un önünde toplanıpta beraber gitme fikri Karşıyaka gibi bir yerde tehlike arz eder ama dilersen maçta görüşebiliriz

zor mac bizim için zor bir deplasman ama takımı boyle bir deplasmanda neler yapacagı konusundada bilgi sahibi olacagız bakalım ne yapacagız...

Re: TBL| P.Karşıyaka-Galatasaray (25.Ekim Pazartesi -Saat 19

Ultraslan İzmirle nasıl buluşabiliriz en azından nerede toplanıp maça gidecekler bilgisi olan varmı?

Karşıyaka bazı sorunları gözümüze sokar diye düşünüyorum.Kazanırız umarım.

Lozan Meydanından 17:00'da yola çıkılacak.Gidiş-geliş-maç bileti 15 tl olacak.Şöyle bir durum var gelecek arkadaşlar varsa parayı fener derbisinde toplanılacak.Gelecek varsa buradan izmir tayfayla ismini söylesin foruma yazayım veya Aykut abiye yazdırayım ismini.Pazar da maç öncesi gelir parasını verir.

Lozan Meydanı nerede Hüsnücan ?

Bornova'dan nasıl gelinir? Eshotla kaç numaralı araca binmemiz gerekiyor? Ben maça kesin geliyorum. İsmimi de yazdırabilirsin ama gelme konusunda yardım bekliyorum :)

Karşıyaka taraftarının maç öncesi ve maç sonrası tavrı nasıl ?