TBL 2. Hafta | Pınar Karşıyaka 77 - 66 Galatasaray CC

Re: TBL| P.Karşıyaka-Galatasaray (25.Ekim Pazartesi -Saat 19

Dostum sakın Karşıyaka yı FB-GS maçlarında ki ortamlar ile karıştırma yakından uzaktan yaklaşamaz bile.
Bir izmirli olarak söyleyeyim sana,Sarı-Kırmızı renkler hiç sevilmez Karşıyaka taraflarında.

Yenersek çok güzel olucak ya.. Şu kötü günlerde erkek basketbol gerçekten çok ayrı bir yeri var bende..
Yendiğimiz anda kendi sahamızda TARAFTarımızın desteğiyle Tofaşıda yeneriz ve 3te3yapmış oluruz.
Rancik geçen sene çok ekstra oynamıştı.Bu senede şu kötü havayı atsa şu maçta üstünden..
Attığınız sayı olsun Aslanlar

Burak Ceyhan' Alıntı:
Lozan Meydanı nerede Hüsnücan ?

Bornova'dan nasıl gelinir? Eshotla kaç numaralı araca binmemiz gerekiyor? Ben maça kesin geliyorum. İsmimi de yazdırabilirsin ama gelme konusunda yardım bekliyorum :)

Karşıyaka taraftarının maç öncesi ve maç sonrası tavrı nasıl ?

63 geçiyor sanırım Lozan Fuar Kupasının orda.Lozan Fuar kime sorarsan söyler zaten nerde olduğunu.O sorun değil sorun olan Ulaş abinin talimatı maçtan önce isminizi yazdırın ve parayı verin.Adını listeye yazdırmayıp maç günü gelipte ben de geliyorum diyene bilet olmayacak.Kişi sayısına göre biletler alınıp otobüste listeye göre dağıtılcak.Bilginde bulunsun eğer geleceksen face ekli olman lazım Burak konuşalım.Maça gelecekler parayı Fener maçı öncesi 18.00'da Galatasaray Store Gündoğdu Meydanın'da toplanma olacaktır.Oraya gelip verebilirsiniz.

Burak Ceyhan' Alıntı:
Lozan Meydanı nerede Hüsnücan ?

Bornova'dan nasıl gelinir? Eshotla kaç numaralı araca binmemiz gerekiyor? Ben maça kesin geliyorum. İsmimi de yazdırabilirsin ama gelme konusunda yardım bekliyorum :)

Karşıyaka taraftarının maç öncesi ve maç sonrası tavrı nasıl ?

Bornovadan 330'a binip Karşıyaka'ya geçeceksin.Oradan da Mavişehire.

Maç fuarda değil Mavişehir'de

Haftaya Tofaş maçı hangi gün acaba? Pazartesi olma ihtimali var mı

Yayın bulabiliriz inşallah nette :)

2.haftayı da lider kapatırsak bırakmayız liderliği uzun süre.

Maça az kaldı ama bir ben mi heyecanlıyım bilmiyorum, kimse yazmamış yakın zamanda.

Maça az kaldı ama bir ben mi heyecanlıyım bilmiyorum, kimse yazmamış yakın zamanda.

Gazanfer Tosun' Alıntı:

Beni de heyecan sarmaya başladı.Bu maçı napıp edip almalıyız.

Bu başlık altında link talep etmemenizi rica ediyorum. Canlı yayın başlığını açacağım birazdan.