TBL 20. Hafta | Pınar Karşıyaka 75 - 74 Galatasaray CC

Re: Pınar Karşıyaka - Galatasarayımız 16.2.2008 14:00 (NTV)

Maçın havasına giriyorum yavaştan.Umarım haftaiçi iyi hazırlanmışızdır.Zira kendi oyunumuzu oynayalım,gerisi gelir maçı değil.Dee kilit isim bence.Ayrıca Hosley'i savunan oyuncumuzun Kaya Peker gibi savunmaması şart.Diğer türlü krize gireriz en baştan.

Yiğit Pazar' Alıntı:
Semih ,maç tekrarını göremedim yayın akışında,ama akşam verirler.Olmadı yarın öğlen saatlerinde verirler.Hafta içi de maçın tekrarını izleme şansın yüksek.

Çok teşekkür ederim Yiğit.

Umarım bu maçtan o zorlu atmosferden bir galibiyet çıkarırız da büyük takım olduğumuzu perçinleriz..

Re: Pınar Karşıyaka - Galatasarayımız 16.2.2008 16:00 (NTV)

mustafakaya' Alıntı:
Eyer bu maçı alırsak(%90 alacaz) takım iyice moral olarak yükselir.Heleyse bide farka gidersek değmeyin keyfimize :muhaha :atki
Biraz Objektif Olun be kardeşim.. yok %200 kazanma şansımız :p
Maca Gelince Zor Olacagı aşikar, Benim maçtan Cok gözüm Britton Jhonson'da Olacak .. İnş Kazanmamızda Onunda Emegi Gecer :)

gainesteki dövmeler ne ççle helal olsun paint e çevirmiş vücudunu
galatasarayımıza başarılar besok da attı ok herşey

Fatih Solak ve Dee kötü başladı.. Fatih 3 faul oldu zaten ; uzun bir süre beanchte oturur.. Anlamıyorum niye Cüneyt girmiyor oyuna hala ısrar ediyor Murat Hoca.. Johnsen ne zaman oyuna gircek orası da meçhul..

Klasik son saniyede 3lük yeme hastalığımız her zamanki gibi devam ediyor.

Dee Brown'u 20 dakika oynatan bir zihniyetle sezonu nasıl bitireceğiz çok düşünüyorum... Marshall sola doğru giderken boş yere zıplayıp son saniye 3lüğü yememizi de sağladı Dee.. Devam Murat Özyar devam ;)

İhsan Bayülgen de güzel konuştu : 'Karşıyaka faulü Allah'tan faul yüzdesi kötü olan Gaines'e yaptı' .. Devam edin bakalım ;)

Bu Kadar Ezik, Karaktersiz Bi KSK takımı bir Daha yakalanır mı bilmem Ama Cenkin Hayat Veren o iki 3lügü Cok onemLiydi..Ayrıca Murat Hocanın Dee'nin Moralmen Cokmesini önlemek icin Cuneyti oyuna Almamasıda Taktir edilcek Bi olaydı ...

Bence İhsan Bayülken'in kötü niyeti yoktu orada.Her takım için yapabiliyor öyle yorumları.Karşıyaka adına deseydi cümle sonunda daha doğru olurdu tabii;ama bu konularda bu kadar hassas olmaya gerek yok.

Cüneyt sakat herhalde,Dee'nin performansından bağımsız olarak mutlaka oynatırdı diye düşünüyorum.

Dee nin nesi var böyle???
7de0 la oynuyor oda katkı yapmış olsaydı şimdi maç bitmişti :(

ksk bitmiş biz onların bu durumundan hiç yaralanmaya niyeti olmayan bi takım gibiyiz allahtan 1 ay önceki ksk yok 60 atmışlardı bjk ya ilk yarıbizim bu defansa 70 atardı:):)

Savunmamız kötü mü, anlayamadım.Eğer Beşiktaş gibi Karşıyaka'nın temposuna uysaydık maç boyu, en azından ilk yarıda 45-50 sayı yiyebilirdik belki;ama savunmamız hiç de fena değil bana göre.

Cüno sakat mı İhsan Bayülgen o anlama gelebilecek bişiler söledi ama

kardesim kimse bama kızmasın eğer yanılırsam mutlu olacam ama BU DEE GALATASARAYIN ARADIĞI ADAM DEĞİL nerde solomon nerde khalid nerde fitch nerde lloyd baba