TBL 21. Hafta | Galatasaray: 92 - Fenerbahçe Ülker: 88

Takımın başında çıkabilseydi koç önemli olucaktı,varlığı bile etkiliyor takımı,dikkat edeceğim konulardan biri obradovicin vericeği tepkilere hakemlerin ne kadar musamma göstereceği.bizim için kaybetsek sezonu kaybedeceğimiz bir maç olmayacak ama kazanırsak biz daha ölmedik diyeceğiz,micov ve erceg ekstra savunma katkısı verebilirse taraftar baskısı ile kazanabiliriz insallah..Allah bu zor dönemde koç ve oyuncuların yar ve yardımcısı olsun.

Fenerbahçe bizi böyle buldu ya.
Umarım fazla farklı bir mağlubiyet olmaz.
10-15 arası sayı farkı benj memnun eder.
Hayırlısı artik.

En son 4 yıl önce 6.maçta kaybetmiştik İpekçi'de.Normal sezon olarak bakarsak da 8 yıl oldu sanırım o da üzücü bir mağlubiyetti.

Tek avantajımız FbÜlker'in hafta içi oynayacağı Olympiakos maçını düşünüp bizi de çantada keklik görüp laubali havada maça çıkmaları ve taraftarımızın da desteğiyle bizim bunu cezalandırmamız.

Çok zor maç..Allah yardımcımız olsun..
Laubali-gevşek oynarlarsa (ki euroleague'ye önem veriyorlar) yenebiliriz..Ama euroleague performanslarını yansıtırlarsa zor dostum zor..

Yıllar sonra ilk kez evimizde yenileceğiz galiba... Bakalım buna sebep olan idareciler maça gelme cesaretini gösterebilecek mi? Hocaya ve takıma başarılar.

Döve döve kazanacağız. Yeter ki Sinan ve Pocius oynasın, rotasyon daha çok daralmasın.

Emek hırsızı hakemler, mafya bozuntusu Obradovic, FB Ülker'in basketbolcuları cehennemi yaşayacak.

Rakip yilda 30 milyon euro (70 milyon tl) Ülker sermayesi ile sezona başlıyor . Biz ise sahaya cıkacak 7. adam bulamıyoruz .. Yarın bir basketbol mucizesi olmazsa 12-13 kisilik rotasyonla oynayan ülker karşısında maalesef maglup olacagiz ...

Fenerbahçe bizi böyle buldu ya.
Umarım fazla farklı bir mağlubiyet olmaz.
10-15 arası sayı farkı benj memnun eder.
Hayırlısı artik.

Bundan iki hafta önce play off'a girelim yeter dediğimde kızmıştın bana şimdi 15 fark yiyelim ben kabul ederiz bu at hırsızlarından ne fark yemesi çık sonuna kadar mücadele et. Hiçbir farkı kabul etmemiz söz konusu bile değil.

Bundan iki hafta önce play off'a girelim yeter dediğimde kızmıştın bana şimdi 15 fark yiyelim ben kabul ederiz bu at hırsızlarından ne fark yemesi çık sonuna kadar mücadele et. Hiçbir farkı kabul etmemiz söz konusu bile değil.

Şartlar değişti Emre kardeşim.
O zaman Arroyo vardı.
Ergin Ataman ceza almamıştı Vs vs.
Mücadele ederiz tabiki ama 6 kişi ile ve Ergin Ataman'sız nereye kadar ?

Şartlar değişti Emre kardeşim.
O zaman Arroyo vardı.
Ergin Ataman ceza almamıştı Vs vs.
Mücadele ederiz tabiki ama 6 kişi ile ve Ergin Ataman'sız nereye kadar ?

Eksik ve sorunlu olduğumuz doğru ama Real maçında yenildik fakat adamlar tuğla atsa girdi be kardeşim bu maç bence farklı olur bence zorda olsa kazanacağız. Tempoyu her zaman düşürmemiz ve sakin kalmamız gerek.

Ender'in olmaması yıktı beni. FB Ülker'de de Kenan yokmuş. Bir de yabancı dışarıda bırakıcaklar, keşke Ender oynasaydı şanslar eşit olurdu.

Sinan (35) Şuacan (5)
Carter (35) Şuacan (5)
Micov (30) Kerem (10)
Erceg (30) Kerem (5) Ege (5)
Young (35) Kerem (5)

Dakikaları bu şekilde ayarlarız muhtemelen. Ege ve Şuacan'a mutlaka şans vermemiz gerekecek. İşimiz zor ama Abdi İpekçi faktörü her şeyi değiştirebilir, başarılar aslanlara.

Adamların arkasında koca Ülker grubu varken bizim arkamızda kimseler yok. Cehennemi yaşatsak kafi.

Maç kadar bir başka önemli konu da Murat Özyer.

Real Madrid maçında sahanın içinde o kadar rahattı ki hiçbir taraftarın sözlü tacizine bile uğramadı.(1-2 dk pota arkasındakiler hariç) Kolunu sallaya sallaya taraftarların önünden dolandı durdu. Unutmayalım ki takım şuan bu haldeyse bu adamın payı inanılmaz.

Malesef son yılların en ümitsiz ve zevksiz FÜlker maçı olacak gibi...
Karakter koysunlar yeter diyicem, koymasalarda olur, bu sene öyle yada böyle bizim için bitmiştir....
Seneye büyük ihtimal Eurochallange'da oynarız artık...