TBL 21. Hafta | Galatasaray: 92 - Fenerbahçe Ülker: 88

Obradovic yillarca ekol kulublerde iyi oyuncularla basari yakaladi sansida yaver gitti, adini bile bilmedigim caylak koc ile gs kazandi, iyi oyuncun varsa iyi koc olursun, tabide birazda sansin olucak,

Ne denilebilir ki bu takım için? 6 kişiyle, baş antrenörümüzün olmadığı yerde Fenerbahçe Ülker gibi bir takıma karşı hiç geri adım atmayan, son topa kadar savaşan bir takım. Olmaz artık dediler hep oldurttular. Yılmadılar, pes etmediler. Benim kelime dağarcığım artık kifayetsiz kalıyor. Şu takıma sahip çıkmayan yönetim belki utanır diyeceğim ama... Helal olsun be hepinize helal olsun!

takıma değer vermeyen yönetici tayfasına ; bu takım ne zaman zora düşse bir türlü ayağa kalktı,bunu her seferinde kendi başına yaptı.
artık şu vizyon yoksunu zihniyetinizi alın da gidin ,yeter.
istifa da bir hizmettir

Muazzam galibiyetti,hedef maçımızı kazandık.Ne olursa olsun şu şartlarda şu maçı kazanmak harikadır,tebrik ve taktir edilesidir.Umarım bu maç bir çıkış maçı olur.Her şey için teşekkürler emeği geçenlere bu galibiyetteki.

yürek kazanmıştır bu maçta açık ve net. daha uzun daha güçlü daha yükseğe sıçrayanlar değil, yüreği boylarını aşanlar kazanmıştır.<footer data-id="27352678" data-author="nolook" data-flags="vote report" data-isfavorite="false" data-favorite-count="0" style="box-sizing: border-box; margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; font-family: Verdana, sans-serif; font-size: 12px; font-stretch: inherit; line-height: 19.4160003662109px; vertical-align: baseline; color: rgb(156, 152, 152); background-color: rgb(148, 58, 58);"></footer>

Bu arada takımın kadrosuna alınan genç oyuncular içinde entersan bir gece oldu. Kariyerleri nasıl gelişir bilinmez tabi ama bu ilerde bir gün bu tarihi galibiyetten söz edilirken "hiç oynamadık ama biz ordaydık" diyecekler. Allahın bir lütfu bence bu onlara.

Bu maç nasıl futbolda 7 kişiyle 7-0 aldığımız ve karşımızdakilerin varmı bir görüntü,belge,tarih öncesi deyip küçümsediği, ama şampiyonluk sayısında eşitken veya önde olduğumuzda lig öncesi şampiyonluk hesabına düşenlerin tarihine geçen yıl kadın oyuncular'dan sonra bizim tarafımızdan atılmış en acı çiziklerden biridir.tüm takıma ve orada olan taraftara çok teşekkürler. Aşağıda paylaştığım baba Gündüz'ün sözleri şu anki yönetimde kaç kişinin içinde var çok meraktayım.yazıklar olsun.

hocaların hocası bBaba GÜNDÜZ der ki;

"Galatasaray bir his takımıdır. Renklerine aşık, birbirini seven futbolcuların takımıdır. Galatasaray feragat ve fedakarlıklarla çalışacak futbolcuların takımıdır. Galatasaray şımarıkları, kendin beğenmişleri, yalnız kendini düşünenleri sevmez. Kısacası Galatasaray, bir halatı hep birlikte çekenlerin, hep birlikte üzülüp, hep beraber sevinmesini bilenlerin takımıdır." aba gündüz'ün en

9VW1AN.jpg

Bu ne hırs Aslanlar!
Carter'in hunharca bloğunu unutamıyorum maçta. O bloğu yiyen ağlamıştır.
Sinan forması alamayacağız diye üzgünüm. Geçen seneki formanın arkasına yazdıracağım ilk fırsatta.
Erceg, biraz maç konsantrasyonu ile maçı taşıdın.
Micov aklınla maçı aldın, ikinci yarı darmaduman ettin.
Kerem çevuikliğinle reboundalarıyla maçta tuttun
Patric Dağ gibiydin, geçilmedin.

Yağızer Uluğ, maç sana hediye oldu. Ergin Ataman, keyfini çıkar, daha yapacak çok iş var.
Seyirci MANYAKTI!!! çok sefer eleştirdim, ama takımı başka bir yere getiriyor onlar.

Kendimi ilkokul çocuğu gibi hissettim böyle şeyler yazmam normalde, siz beni delirttiniz. Efsane yazıldı, Kestane mevsimi değil.

Bu maç nasıl futbolda 7 kişiyle 7-0 aldığımız ve karşımızdakilerin varmı bir görüntü,belge,tarih öncesi deyip küçümsediği, ama şampiyonluk sayısında eşitken veya önde olduğumuzda lig öncesi şampiyonluk hesabına düşenlerin tarihine geçen yıl kadın oyuncular'dan sonra bizim tarafımızdan atılmış en acı çiziklerden biridir.tüm takıma ve orada olan taraftara çok teşekkürler. Aşağıda paylaştığım baba Gündüz'ün sözleri şu anki yönetimde kaç kişinin içinde var çok meraktayım.yazıklar olsun.

hocaların hocası bBaba GÜNDÜZ der ki;

"Galatasaray bir his takımıdır. Renklerine aşık, birbirini seven futbolcuların takımıdır. Galatasaray feragat ve fedakarlıklarla çalışacak futbolcuların takımıdır. Galatasaray şımarıkları, kendin beğenmişleri, yalnız kendini düşünenleri sevmez. Kısacası Galatasaray, bir halatı hep birlikte çekenlerin, hep birlikte üzülüp, hep beraber sevinmesini bilenlerin takımıdır." aba gündüz'ün en

Baba Gündüz'ün bu sözünden haberim yoktu.Hislerime tercüman olan bir söz.Günlerdir Arroyo başlığında anlattığım buydu.Anlamadılar, anlamak istemediler, bugünkü galibiyetten sonra da anlayacaklarını sanmam

Şaka gibi ya, Kerem girdi çıktı, girdi çıktı. Başka da rotasyon olmadı :) 6 kişiyle 30 milyonluk takımı yendik, hem de güç bela da değil.

Var mı bu seviyede bir maçı 6 kişiyle kazanabilecek başka bir takım. Aslan parçaları bu akşam tarih yazdı arkadaşlar. İşte bu yüzden ne olursa olsun basketbolun peşindeyiz. Ergin Atamanın, her fırsatta yerden yere vurulan Ergecin tam arkasındayız. Yöneticiler de anlayacak galatasaray demek sadece futbol demek olmadığını. Teşekkürler Ataman ,tebrikler kaptan, ellerine sağlık kadife bilek. İyi ki varsınız yaşlı kurt kerem, micov, carter, young.

GALATASARAY bitti demeden bitmez. Son topa kadar GALATASARAY.

Herkese iyi geceler.