TBL 21. Hafta | Galatasaray CC 73 - 68 Mersin BŞB

Re: GALATASARAY - Mersin BŞB. 23.02.2008 Cumartesi 18:30

Saat kaç olursa olsun takımımızı can-ı gönülden destekleyelim ki hem moral olur asvel maçı öncesi de..Bazen kızıyoruz ama Murat hocayı dün dinledim fedakarlıklardan bahsetti ve ben gerçekten duygulandım.Bu maçta özellikle Robert Hıte'a ciddi anlamda sevgi gösterisinde bulunalım derim ben.tribünlerin sesine kulak veren bir oyuncu kendisi..Casa TED maçında da tribünleri hareketlendirmişti..

Seyirci oyuncu bütünleşmesi çok önemli böyle günlerde.....

Gaines oynamayacak inşallah Johsen bu maçta takıma adapte olur.

Uğur YILMAZ' Alıntı:
Umarım Savaş Abi'nin dediği gibi son karar olur...

Peki ...

En son karar ; :)

MAç 19:00da ama farketmez siz gene 18:30muş gibi gidin, gecikirseniz üzülmezsiniz :p

vay vay vay mersine geldi sıra.
polisler eşliğinde soyunma odasına giderken orta parmağıyla bize işaret eden polat kayanın takımına.hadi mersin görün bakalım ayhan şahenk atmosferini....

mersin engelini de geçelim hiç küçümsenmeyecek bir takım aldıkları yabancılar iyi gaines yok 2 maç brittondan bişeyler bekliyorum inşallah alacaz o polat kaya da görecek atmosferi

imkanı olan federasyon için pankart yaptırsa süper olur. Gainese 2 maç ceza nasıl gelir o gelse de karşıyakaya en az 3 maç ceza lazım. Evvelki senelerde geçen seneydi galiba 7-8 taraftar girdi basketçilere bişi yapmadı taraftarlara koştu engellendi ve maç durmadı bile nerdeyse 2 maç ceza geldi

Onun için lütfen federasyon için pankart yapalım marşlarda da küfürsüz şekilde yüklenelim onlara Yöneticilere de bişiler söleyelim bu takım sahipsiz değil adamlar kafasına göre karar verio artık masaya vurmak lazım.

Federasyona herşeye rağmen bu takım final oynayabilcek kapasiteye sahip ve oynayacak

allahtan gainesin cezası kolay periyotlara denk geldi mersin ve dck maçları var bu periyotta.

İmkanı olan herkes ayhan şahenke gitsin keyifli bir cumartesi akşamı olur nede olsa futbol takımınında maçı yok.Bu maçta aynı oyak maçı kadar dolar inşallah.Zaten bir rövanş maçı ilk maçta çok şanssız bir şekilde yenilmiştik.Hatırlamak bile istemiyorum

charles gainese verilen 2 maç ceza ve 4000 ytl ceza çok komik kskye 2000 ytl veriliyor bu ne biçim iş

BU DURUMA TEPKİ KOYMAMIZ LAZIM YOKSA ŞİMDİDEN YOLUMUZU KESENLER PLAYOFFDA NELER YAPAR

Eyüp abi ve diğer büyük abilerime sesleniyorum maçı nyvspor veriyor yani basketbolla ilgilenen herkes bu maçı izler. Koyacağımız tepki böylece çok iyi bir şekilde yansımış olur bu işi takımın oyununa yansıtmadan yapmalıyız. Takımımızın için önemli bir maç ksk yenilgisinden sonra ulebde aldığımız başarılı sonuç ve bu maçta alacağımız galibiyetle eski formumuzu yakalarız. Ama bu tepkiyi koymalıyız fb futbol taraftarı her maçta bişey olmamasına rağmen her karardan sonra ulusoy istifa diyerek ulusoyu salladılar ve sonucunda devirdiler. Bu kadar ağır bir karar var ortada buna tepkimizi koymalıyız

Lütfen ses verin

Arkadaşlar yarın maça galeceğim bu maça imkanı olan herkezin gelmesi lazım çünkü bizim için tamam yada devam maçı...

Maçın başında yapılan protestolara özellikle maça hızlı girmeyen çalışan takımın ritmini düşürdüğü için hep karşı çıkıyorum.Ama bu sefer ciddi tepki koymak gerekiyor.Eğer pankart vb. bir organizasyon yoksa ilk 2 dakika boyunca sırf federasyonun bu kararını alkışlasak nasıl olur?

Bir süredir maçlara gelemedim :(
Bizim T blok hala polis tarafından gasp edilmiş durumda mı ?

robert hite dinlenirse dee ve cüneyt oynmazsa murat cenk owens erdem hüseyin 5 ini deneyebilir murat özyer :p

İstanbulda oturmuyorum.Maça gelmek istiyorum ama maçın kesin saatini bilmiyorum . Yani maçın saati olarak 19.00 mu yoksa 18.30 mu doğru ?

Saat 19.00 olduğu iyi olmuş işi gücü olanlar maça gider diye düşünüyorum. Ntv Spor verir maçı heralde ? Transfer oyuncumuz Johnsen bir an önce adapte olsun yoksa yani sıkıldım bu oyuncudan hakikaten oynadığı oyun berbat inşallah düzelir de bambaşka bir johnsen olarak çıkar karşımıza... Maçtan galip alacağımıza inanıyorum.İnşallah alırız ! Taraftar durumu nasıl olur acaba :? ? Acaba seyirciyi salona getirmek için ne yapmak gerekir acaba bir organizasyon mu yapmak gerekir zorla maça gelenlere belli bir miktar para ödülü mü verilse......... !

Bu maç gerçekten önemli bir maç.Liderlik için yapılan mücadele kızıştı.Bu yüzden maç kaybetmememiz şart!!!!!

Ozan Kaya' Alıntı:
Bir süredir maçlara gelemedim :(
Bizim T blok hala polis tarafından gasp edilmiş durumda mı ?
malesef ozancım öyle:(

Telekom&Fenerbehçe maçlarını hariç tutarsak evimizde oynayacağımız en zor maç.. Dee Brown-Tufan Ersöz-Charles Gaines oynamayacak.. Hite ile Cüneyt'in de sakatlıkları hala devam ediyordur..Britton Johnsen'in bugün mutlaka iyi katkı vermesi gerekiyor.. Gaines'in 2 maç olmaması onun için altın gibi 2 şans..İnşallah elindeki fırsatı kullanır..

asvel filan diyoruz ama bu maçı kaybedersek ligden küçük de olsa birkopma yaşadığımız belli olacak...bu nedenle de bu maçı almalıyız...