TBL 21. Hafta | Galatasaray CC 73 - 71 Erdemir

• Konbuyu başlatan Emin Doğanca
  • Başlangıç tarihi
E

Emin Doğanca

Misafir
Galatasaray - Erdemirspor

Yer : Ayhan Şahenk
Saat : 16:00
TV Yayın : SKYTURK

Erdemirspor kadrosu

Nate Funk
Erdal Bibo
James Thomas
Emre Ekim
Alper Yılmaz
Chris Burgess
Mithat Demirel
Caner Şentürk
Özgür Bıyık
Serhan Kavuk
Hakan Demirel
Antwain Lamar Barbour

Re: Galatasaray - Erdemir 07.03.2009 Cumartesi

beklenen oldu ve takım avrupaya veda etti ,artık mazeret yok bakalım artık bu takım ligde ne yapacak izliyecez ,görecez...(ligde ne yapacak derken tabiki play off lara kalacak ama solemek istediğim o değil play oflarda nereye kadar gidilecek ve lig kupası gelecekmi)olay budur...

Graves'e ne oldu sakatlığı geçmedimi geçmediyse ne zaman oynamaya başlayacak bilen varmı MVP dedik bağırımıza bastık o kadar =)

erdemir maçında ayhan şahenki febe maçında olduğu gibi hınca hınç dolduralım hem saat de uygun bütün türkiye görsün gerçek şampiyon kim. arkadaşlar bu kadro bu sene ş-a-m-p-i-y-o-n OLACAK inşallahh. varmı bu kadrodan ötesi söyleyin

Çok hoş be. Tv yayını var. Yeni transferlerle güçlenen kadromuzu televizyondan izleyelim. Justinde televizyondaki zevki alamıyorduk. :p

Maça gelince, alacağımızı düşünüyorum. Graves de oynayacak duruma gelir sanırım maça kadar. Artık her maç önemli. Play-off' lara iyi bir yerden girmek için sürprizlere yer vermememiz lazım. Ben takıma güveniyorum. Gerekeni yapacaklardır.

bazı oyuncularımız rotasyonda hiç kullanılmasın(malum herkes biliyor) bu maç bizimdir...

Türkiye kupasında yenildiğimiz rakibimizi bu sefer ligde yenip 3 maçlık mağlubiyet serisine bir son vereceğiz

Çok ters maç.Son 2 transferi oldukça başarılı buluyorum ama takıma oturmaları,takımın onları benimsemesi zaman alacak.Ligde çok güzel bir yerdeyiz.2. bitirebilirsek finale kadar saha avantajı demek bu.Maça gitmeyi düşünüyorum,umarım ters bir sonuç çıkmaz.

Şampiyon olabilecek güçte bir takımımız var, Kiev maçı kimseyi yanıltmasın, keza doğru yada yanlış bu maçı kimsenin önemsemediği aşikardı!

Hedefimiz lig şampiyonluğu bunun için ligi 1 veya 2 bitirmek çok önemli, şimdi bir seriye ihtiyacımız var!

Yönetim, basketçi, taraftar, omuz omuza verip şampiyonluk için mücadele edelim!

ARMANIN PEŞİNDE ERDEMİR MAÇINDAYIZ!!!

Takımsa takım , rotasyonsa rotasyon ,isim oyuncuysa alasıda var şampiyonluksa en büyük adayıyız herkes belirli bir fedakarlığı yaptı artık ibre bize döndü yapmamız gereken salonun en azından yarısını doldurmaktır. Herkes en yakınını kapıp gelsin , mail atsın , Hosley'i izlemeye gelsin en kötü ihtimal.

Erdemir , Ted Kolej , Mersin , Beşiktaş , Aliağa içeride şu kadar maç kaldı bir tanesinin kaybı bile bizi çok sarsar bunun bilincinde olalım.

Şampiyonluk için ; KONSANTRASYON

Sağlam bir seri bekliyorum takımımızdan, bunun ilk adımıda Erdemir maçı olacak!

Kiev maçından sonra bende bu maça umutlu bakıyorum ve yeneceğimizi düşünüyorum. Eğer lig'de bir başarı istiyorsak bu gibi rakipleri yenmemiz lazım...

Bu maçı kazanmak tek başına yetmez, salon hınca hınc dolmalı, taraftar şampiyonluğu istediğini dosta düşmana göstermeli.

Musait bir gun. Cumartesi haftasonu. Isi olmayan, Musait olan maca gitsin.
Salon'u doldurup inletelim Sahnek'i. Dosta, dusmana gosterelim. Buyuklugumuzu.
Yonetim Basketci Taraftar sampiyonsun Galatasaray.
Yonetim iyi transferler yapti. Yanlisliklari yokmu? Elbet var. Ancak arkamizdalar. Basketci varmi? Var en kralindan. Huseyinin mucadelesine saygi duyuyorsaniz. Hosley'in smaclarinda cosmak istiyorsaniz. Rotaniz belli

Galatasaray-Erdemir.
Gun: Cumartesi.
Saat: 16.00
Salon: Ayhan Sahenk

Eger Istanbul'da oturupta salona hic gitmediyseniz. Aslanlari desteklemek istiyorsaniz. Sampiyonluk yolunda bende ordaydim demek istiyorsaniz.
Ancak Ayhan Sahenk spor salonunun nerde oldugunu bilmiyorsaniz.
viewtopic.php?f=1&t=4307
Buyrun bir okuyun bulacaginiza eminim.

6 adam gorev basina.