TBL 21. Hafta | Galatasaray CC 73 - 71 Erdemir

• Konbuyu başlatan Emin Doğanca
  • Başlangıç tarihi
Re: TBL | Galatasaray - Erdemir | Cumartesi 16:00

Erdemir'le yaptığımız Türkiye kupası maçı sonrası sözde Erdemir'li özde fenerbahçeli Hakan Demirel o maçta kendilerini destekledikleri için fenerbahçe taraftarına teşekkür etmişti.Madem fenerbahçe taraftarını çok seviyor Galatasaray ve taraftarının neler yapabildiğini bu adama göstermek gerekiyor.FARK İSTİYORUM-FARK BEKLİYORUM

Doğan SAĞLAM' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":3rhrblv0]Gel işte, yol paran benden, salona girmek sorun değil nasıl olsa.

Abi şu takıma maneger falan olsanda taraftar sorunumuz kökten çözülse be artık. ;)[/quote:3rhrblv0]

Abi valla bak ciddiyim sen şu takıma taraftardan sorumlu staff falan olsan parada almazsın sen biliyorum sadece çekicen lacileri benchde oturacan maçlarda,maç dışıda taraftar organizasyonu yapacaksın,eminim maça gitme oranı yüzde 20 yükselir en az,sende feci bir organizasyonculuk ruhu var rahmetli Alpaslan abideki gibi

Ben örgütlenme uzmanıydım zamanında :)

Sen ile Murat uzak durun benden:)

bu kaypaklar ereğlide oynanan maçta liseli-ortaokullu kardeşlerimizede saldırmışlardı...

şimdide fenere teşekkür etmeler falan...

bunların ne olduğu belli...

tribünde Eyüp abiye Parkede Hüseyin'e havale ediyoruz...:):):)

Dalayım bir şunlara:)

Şu ligde bana en antipatik gelen takımlardan birisidir...Sadece galibiyet değil bu arkadaşların parkede ezilirken hallerini görmek bana büyük bir zevk verecektir...

Ligde sene başında en sevmediğim takımdı ama sonra Hakan Demirel ve Ahmet Çakı ile beraber sevmeye başladım takımı,Funk'a zaten ısınmıştım,James Thomas'ın da hayvanlıkları birleşince.... Hasılı kelam seviyorum bu takımı,ama aslanlar mutlaka iyi bir farkla galip ayrılıp bu maçtan, o maçın intikamını almalılar...

Haydi aslan,haydi altıncı adam...

Not: Haydi altıncı adam demek kolay,İstanbul'da olsan görürüm seni diyen sevgili kardeşlerime iki sene sonra görüşmek üzere diyorum... :)

Takımımızın şampiyonluk yolunda ilerlerken önemli maçlarından çıkıyor.Bu zorlu viraj öncesi maçlarda mutlak galibiyet hedef olmalı. Alacağımız bir yenilgi bile kaderimizi değiştirecek nitelikte sonuçta ilk 4 takımın galibiyetleri birbirine çok yakın durumda bu yüzden çok önemli maçlara çıkıyoruz, taraftarlarımızın desteği de bir o kadar önem taşıyor. Tolliver ve Hosley'in gelişi takıma ivme kazandıracağını düşünüyorum daha takıma tam anlamıyla alışmaları beklenemez ama bu oyuncuların 1 ay sonra ki performansları maksimum düzey de olacağına inanıyorum! ya da inanmak istiyorum -ki bu çok önemli şampiyonluk için geniş rotasyon şart! Her ne kadar transfer konusunda beklenileni alamadık desekte şu an ki kadromuz lig de ilk 3'e girecek kadar kalite seviyesi var. Taraftar bu maçta Hosley'e ve Tolliver'e Galatasaray Taraftarının büyüklüğünü göstermeli bir hoş geldin jesti yapmalı, oyunculara gerekli güveni vermeli. Takıma güveniyorum umarım son maçlarımızı kazasız atlatıp ligi 1. sırada tamamlarız.

Lütfen hiçbir şeyi mana etmeyelim bu maça gidelim,gereken ilgiyi gösterelim.Krizi falan da mana etmeyelim.Hamdolsun kriz bizi teğet geçecek. :)

salon o kadar ters bi yerdeki futbol maçı olsa yine dolmaz. bide baskette rakipler çok zayıf her maçta tam kapasite olması gereksiz. efes-Fenerbahçe-telekom-bjk maçlarında dolsun yeter. asıl cehennem playoff ta gerçekleşecek bekleyin

bende bu görüşü anlamıyorum bu oyuncuların rakip zayıf yada güçlü hisstmesi gerekiyo taraftar desteğini

Artık salonun konumunu ve şartlarını kötülemekten vazgeçsek iyi olur. İyisiyle kötüsüyle bu salonda tamamlayacağız sezonu. Belki de 14 senenin ardından bu salonda kaldıracağız kupayı.

Geçen sezon ki OYAK maçını çağrıştırıyor bu maç bana. Umarım maç sonucu benzer, ama sezon sonu benzemez.

ben basket maçlarında ayrı bir ortam olduğunu düşünüyorum.belkide basketbol oynadığım için bana güzel geliyor bilmiyorum ama..her maça gidemiyorum ama gittiğim her maçın çok eğlenceli olduğunu düşüyorum.taraftarlık birazda eğlenmektir bence.orda kendini iyi hissetmek..son saniyeye kadar o heyecanı yaşamak.
evet salonun yeri biraz garip ama ulaşım çokta zor değil bence.evet salon küçük geliyor çoğu zaman ama çok fazla görmesekte bence tamamen dolduğunda çok güzel bir ortam oluyor..basket takımımızda desteklenmeyi hakediyolar =)

Onur Yavuz' Alıntı:
Artık salonun konumunu ve şartlarını kötülemekten vazgeçsek iyi olur. İyisiyle kötüsüyle bu salonda tamamlayacağız sezonu. Belki de 14 senenin ardından bu salonda kaldıracağız kupayı.

Geçen sezon ki OYAK maçını çağrıştırıyor bu maç bana. Umarım maç sonucu benzer, ama sezon sonu benzemez.

Kesinlikle aynı düşünüyorum artık hiç mazeretimiz yok hocasıyla yeni uzunuyla kısasıyla yerlisiyle yabancısıyla takımımız tamam taraftar olarakta bizim tam kadro bu mücadelede yerimizi almamız gerekiyor bu maçın efes finalindeki 7. maçtan bir farkı olmamalı bizim için takımı şampiyonluğa inandırmak gerekiyor şampiyonluk maçımız gibi coşup coşturmalıyız ve bu salonu doldurmalıyız herkes görsün bizim bu İNANCIMIZI