TBL 23. Hafta | Galatasaray CC 63 - 74 CASA TED Kolejliler

Re: TBL | Galatasaray-Casa Ted Kolej

Koray hoca geldiğinden beri her maçta üzerimize koyacağımıza her maçta daha da kötü oynuyoruz. Ksk maçını bu sabah spor max te izledim ve bir kez daha gördüm ki ne kadar çok yabancılaşırsak o kadar çok takım ruhu kayboluyor. Ksk takımına bakıyorum pırıl pırıl gençler var ve iyi oynuyorlar. Bizim takıma bakıyorum hep yaşlı adamlar var. Önümüzdeki sezon mutlaka ama mutlaka Tutku gibi Hakan Köseoğlu gibi, Mehmet Yağmur gibi adamlar almaalıyız ki önümüz açık olsun.

Casa Ted maçını kazanırız kazanmasına ama ileriden hiç umutlu değilim ben malasef :(

Berk Tuna Tertipli' Alıntı:
Rahat bir maç olur kanısındayım. MS'nin guard olduğu bir takıma kaybetmeyiz. Bir kaç güzel smaç izleriz, onun dışında sıkıcı bir maç olur.

Önceden kaybetmiştik..

Berk Tuna Tertipli' Alıntı:
Rahat bir maç olur kanısındayım. MS'nin guard olduğu bir takıma kaybetmeyiz. Bir kaç güzel smaç izleriz, onun dışında sıkıcı bir maç olur.

Ms halen bizim oyuncumuz tamam bize uyum sağlayamadı bu kadronun yükünü kaldıramadı ama seneye tekrar bize dönücek.Onun için böyle yorumlar yapmasak daha iyi olur geçen seneki Apella maçını hatırlatırım sanada

Bu maçı rahat alırız diye düşünüyorum.Hem Karşıyaka maçı sonrası iyi bir moral olur hem süre alamayan oyuncularımız süre alır hemde takım birbirine daha çok alışır.Ama rakibi küçümsersek bize zorluk çıkarırlar ve boşu boşuna yorulmuş oluruz.Buna dikkat etmemiz gerek.

Emre Evren İçöz' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":3fy0kt12]M.S. seneye ancak trabzonda oynar.zaten oranın koçuda şimdiden belli!!!!!
murat özyermi yoksa koçu??[/quote:3fy0kt12]

Kim söyledi yahu :)))

Emre Doğan' Alıntı:
[quote="Mustafa Kaya":32wrogzb]MS en azından murat kaya dan iyidir.

MS aslında Lebrondan da iyi de potansiyelini belli etmiyo bize ..[/quote:32wrogzb]
MS ile Murat Kaya nın bize kazandırdıkları ve kaybettirdiklerini yazarmısın ;)

Mustafa Murat Kaya şutör,GS'nin büyüklüğü altında ezilmiyor.En azından TBL'de ezilmiyor.Eli sıcak olduğu zaman tutulması zor bir oyuncu ki Erdemir maçında da gördük..MS'nin kazandırdıkları diyecem de düşünüyorum hala düşünmekteyim, bize ne kazandırdı MS hakikaten??Ben sana kaybettirdiğini söyleyeyim.1 senemizi kaybettirdi MS.

Emre Doğan' Alıntı:
Mustafa Murat Kaya şutör,GS'nin büyüklüğü altında ezilmiyor.En azından TBL'de ezilmiyor.Eli sıcak olduğu zaman tutulması zor bir oyuncu ki Erdemir maçında da gördük..MS'nin kazandırdıkları diyecem de düşünüyorum hala düşünmekteyim, bize ne kazandırdı MS hakikaten??Ben sana kaybettirdiğini söyleyeyim.1 senemizi kaybettirdi MS.
Ben MS in iyi olduğunu sölemiyorum ama en azından murat kaya dan iyidir . Ya sende hafıza kaybı var yada ben yanlış hatırlıyorum . Murat Kaya geçen sene Telekom a turu hediye etmedi mi ?

İyi tamam Murat Kaya orada hata yapmış olabilir ama 2-0'ın son saniyesine kadar gelen Murat Kaya değil Galatasaray takımıydı.O maçı alsak bile 2-0'dan 3-2 yapmamız mucize olurdu zaten.

@Mustafa Kaya

Bi kere üslubuna dikkat et öncelikle!!Telekom maçında Murat suçlu eyvallahta topu 2 saniye kala onun tam ayaklarına atan Owensta hiç mi suç yok.Muratın tek suçu topa bakmaması ki o da topun atılmasını beklemiyordu zaten..Tabi bu forumda insanlar asma-kesme meraklısı olduğu için bu ayrıntılar hiç konuşulmuyor.İnsanlar neden uğraşsın ki böyle ayrıntılarla değil mi? Bende sana şunu sorayım Türkiye Kupasındaki Erdemir maçından sonra neden MS Murat Kaya'dan daha çok katkı verir yazmadın??

Emre Doğan' Alıntı:
@Mustafa Kaya

Bi kere üslubuna dikkat et öncelikle!!Telekom maçında Murat suçlu eyvallahta topu 2 saniye kala onun tam ayaklarına atan Owensta hiç mi suç yok.Muratın tek suçu topa bakmaması ki o da topun atılmasını beklemiyordu zaten..Tabi bu forumda insanlar asma-kesme meraklısı olduğu için bu ayrıntılar hiç konuşulmuyor.İnsanlar neden uğraşsın ki böyle ayrıntılarla değil mi? Bende sana şunu sorayım Türkiye Kupasındaki Erdemir maçından sonra neden MS Murat Kaya'dan daha çok katkı verir yazmadın??
Katkı verdide maçı kazandık mı ?
Not:Üslübumada dikkat ediyorum.Sizde yazdığınız kıyaslamalara dikkat edin .

Mehmet Yıldırım' Alıntı:
İyi tamam Murat Kaya orada hata yapmış olabilir ama 2-0'ın son saniyesine kadar gelen Murat Kaya değil Galatasaray takımıydı.O maçı alsak bile 2-0'dan 3-2 yapmamız mucize olurdu zaten.
Ama imkansız değildi .
KSK maçını izlediyseniz Murat ın paslarınıda görmüşdürsünüz .

Mustafa Kaya' Alıntı:
[quote="Emre Doğan":223q698d]@Mustafa Kaya

Katkı verdide maçı kazandık mı ?
Not:Üslübumada dikkat ediyorum.Sizde yazdığınız kıyaslamalara dikkat edin .[/quote:223q698d]

Mustafa bak sana son cevabım.Anlamadığın bir yer olursa ÖM at konuyu yeterince dağıttık.Benim sorumu bir türlü cevaplamıyorsun.Katkı verdi ama kazanamadık.Ne alakası var? MS daha çok katkı verir diyorsun.Sene başında gördük muhteşem(!) katkısını..MSnin oynadığı hangi dönemde rakibi ezebildik?Ne yaptı MS sezon başında GS'de????

Bu hayatta zaten hiçbirşey imkansız değildir.Bende sadece mucize dedim.

Murat bir maçlık kötü paslar vermiş olabilir ama genelde bakıcak olursak iyi pas atan bir oyuncu.Üstelik 2 sene öncesine kadar Darrell Mitchell yerine Murat Özyer oyun kuruculuğa Murat Kaya'yı oynatıyordu yanlış hatırlamıyorsak.