TBL 23. Hafta | Galatasaray CC 63 - 74 CASA TED Kolejliler

Re: TBL | Galatasaray-Casa Ted Kolej

Oynamasıyla oynamaması fark etmiyor takım için daha iyi olmuş olur oynmaması 2007'den beri arar olduk Murat Kaya'yı..

Eren Pirli' Alıntı:
Oynamasıyla oynamaması fark etmiyor takım için daha iyi olmuş olur oynmaması 2007'den beri arar olduk Murat Kaya'yı..

Takım için iyi olmuş diyorsunuz da şimdi guard mevkisi Atkinsle Cücüye kalmış oldu.Graves topu getirirse sayı atamıyor topu getirirken yorulduğu için.Cücü zaten yorgun ve sakat.Bu yüzden bence pek iyi olmadı bu sakatlık.

nedense bu takımın ismi bana hep aynı şeyi çağrıştırıyor
Vincent Vega Pulp Fictionda mal almaya Eric Stoltz un evine gider neyse malı alır,Eric Stoltz paketlerken gene gelmesi için Vega ya acayip bi aksanla "mi casa es tu casa" der çok dilimize dolanmıştıbi ara neyse yeni kalkmıştım uyuyayım gene ben:=)

Cim-Bom?da sorun tatlıya bağlandı

Galatasaray Cafe Crown?da, Pınar Karşıyaka maçında sert biçimde tartışan ve kadro dışı bırakılma tehlikesiyle karşı karşıya kalan Hüseyin Beşok ile Quinton Hosley arasında anlaşma sağlandı.

Her iki oyuncuyla yapılan görüşmelerde kritik haftalar öncesinde takım içindeki uyumum bozulmaması istendi. Dün Alpella ile yapılan hazırlık maçında oynatılmayan iki ismin, bugünden itibaren idmanlarda yer alacakları ve hafta sonunda Casa Ted Kolejliler karşısında takımdaki yerlerini alacakları öğrenildi.

www.milliyet.com.tr

nedir bu Murat Kaya ya yapılan eleştiriler anlamıyorum. Atkins resmen dalga geçiyor takımla ona bişey yok.Hosley kafasına göre takılıyor ona bişey yok.
Herkes Murat Murat. Keşke takımda herkes Murat kadar istese. İşte yerli oyuncu olmanın dezavantajı. Hep suçu onlarda arıyoruz.

Fahri Elmas' Alıntı:
nedir bu Murat Kaya ya yapılan eleştiriler anlamıyorum. Atkins resmen dalga geçiyor takımla ona bişey yok.Hosley kafasına göre takılıyor ona bişey yok.
Herkes Murat Murat. Keşke takımda herkes Murat kadar istese. İşte yerli oyuncu olmanın dezavantajı. Hep suçu onlarda arıyoruz.

Fatih kardeşim Murat Kaya formayı giydiğinden beri salonda izleyen biri olarak istediğinde neler yapabildiğini gayet iyi biliyorum, Bu yüzden maç esnasındaki oyunu ,maça bakışı beni tatmin etmiyor..Yabancı armanın ,renklerin kıymetini bilmez belki ama yerli oyuncularımız ne anlama geldiğini gayet iyi bilir..

Atkins resmen dalga geçiyor takımla ona bişey yok.Hosley kafasına göre takılıyor ona bişey yok.

Atkins konusunda bişey diyemem fakat Hosley geleli daha 1 ay bile olmamış hemen yorumlanıyor Murat bu takımın kaç senedir oyuncusu ? Ahmet Cömert'te oynadığımız sezondan sonra kaç maçta gerçekten yeteneğini becerilerini ortaya koydu benim aklıma Türkiye Kupası'ndaki Erdemir maçı haricinde 1 maç bile gelmiyor şu maçtada muhteşemdi yada hep böyle oynasa dediğimiz bir performansı bile yok olsada hatırlamıyorumdur 1 yada 2 tane olduğundan 2 senedir bu adam ortalarda yok çıkıpta bişey yapması gerek artık diye düşünüyorum..

bu hafta çoğu maç iddaa da yer alacaktı.acaba gs-casa macıda yer alacakmı??bu hafta telekom-fb var.fb alırsa bizde casayı yenersek tekrar 2. olacağız..

Nazım Burak' Alıntı:
bu hafta çoğu maç iddaa da yer alacaktı.acaba gs-casa macıda yer alacakmı??bu hafta telekom-fb var.fb alırsa bizde casayı yenersek tekrar 2. olacağız..
bizim maç banko diye yok galiba tam bilgi değil ama bu hafta olmadığı kesin

Eren Pirli sen hafıza problemi yaşıyorsan biz ne yapalım...gecen sezonki asvel macı
neyi eleştiriyorsunuz onuda anlamış değilim.murat kaya milli takımda oynayan bir oyuncumuz..vede iki üç senedir yatırım yapıyoruz kadro istikrarı sağlamak adına sahip çıkılması gereken iki oyuncumuzdan birisi. diğeride cemal nalga hatada yapsalar eksikleride olsa sahip çıkmamız sahiplenmemiz gereken oyuncular. birde şöyle düşünün biz bunları göndersek kimi alacağız hidayet türkoğlu, mehmet okurumu?

Erkek takımımız 2. plana atıldı sanırım.Zaten zayıf bir rakiplede oynuyorlar.bu haftanın göz bebeği kızlar oldu.birazda onlar ilgi çeken taraf olsunlar.Belki bu yapabildikleri lig açısındanda neler yapabileceklerine bir emare olur.Bayan takımı yazısı gibi oldu,ama herkesin de aklı onlarda değil mi?

Farklı yeneriz inşallah.. Bu sene baskette tarih yazalım ;)

Orada olacağız önce Ted kolejin'den mezun olup, sonra Beşiktaş çarşısında dolaşacağız, güzel olacak vesselam:)