TBL 23. Hafta | Tofaş 73 - 87 Galatasaray CC

17 Mart Çarşamba - Saat 18.00

Bursa Atatürk Spor Salonu

Efes Pilsen?den sonra "Direnen Aslanlar" Karşıyaka engelini de rahat aştı.Maçta salonda büyük destek veren taraftarımızın da rolü büyüktü tabi.

Bir sonraki maçımız Tofaş ile Bursa?da.Bursa?daki arkadaşlarımızın kendilerine ayrılan bölümü dolduracağına eminim.

Yeni hedef maç kaybetmemek yani 8?de 8 !

Bu takım Play-off oynamayı hakediyor !

Re: TBL 24.Hafta | Tofaş - GALATASARAY

Dün izledim Tofaş'ı bu maç Karşıyaka maçından çok daha zor geçicek.Ama bu formumuzla önümüzde kimse duramaz diye düşünüyorum.

ilk maçı ballarıyla kazanmışlardı. :oops:
ama şimdi bal mal yok.play off istiyorsak kazanmak zorundayız ve kazanacağımıza yürekten inanıyorum.kazanırsak yukarıyla arayı baya kapatacağız.şimdi gidiyorum bornova-beşiktaş maçını izlemeye.bakalım iki takım ne durumda.

Diğer rakiplerle, bizim takımımızı karşılaştırmayın arkadaşlar. Bizim takımdaki istikrar,birlik beraberlik,mücadele şuan TBL'de hiçbir takımda yok.

Zor bir maç olacağı kâfi ama maçı alacağımızdan hiç şüphem yok... Yeter ki inanalım. fb ülker ile kıyas yapmayalım artık, belki onlar şu anda 2.olabilirler ama samimi söylüyorum eğer playoff yaparsak bizim durumumuz onlara göre çok daha iyi, şuan dahî öle...

Önemli olan sürekli yükselen bir grafik çizmek takım adına... ! Biz şu an bunu başardık,devamı da gelecek!

İnanmaktan vazgeçmeyelim...

Re: TBL 23.Hafta | Tofaş - GALATASARAY

Kamil Sarper Özsefer' Alıntı:
rakipler bugün oynadı mı?

sıralama nasıl oldu şimdi

Oyak Renault şu anda Telekom ile oynuyor. 42-33 Telekom önde.Maçı SkyTurk yayınlıyor.İlk yarının bitimine 2 dakika var.

Ligde kalmayı bırak şampiyonluğu hak ediyoruz...

Şu maç çok önemli olacak. Alırsak play-off yolu sonuna kadar açılır. Sekizinci olarak bile girsek şampiyonluk şansımız çok yüksek, bir kenara yazsınlar bunu.

istanbuldan maça gidecek olan var mı ? Varsa birlikte gidelim gunubirlik olarak

Kamil Sarper Özsefer' Alıntı:
Ksk koçu

"GS ligde kalmayı hakediyor"

demiş...........
anlamadım dalga mı geçmiş ne yapmaya çalışmış Allah razı olsun o dedi diye ligde kalırız şimdi herkes kendi işine baksın bence onurlu mücadele işi ayrı böyle ligde kalmayı hakediyor demek ayrı neyse resmi sitede darüşafaka maçı var yazıyor ama ?

tofaş maçı çarşambaymış yeni öğrendim mutlaka yenmemiz gereken bir maç haydi hayırlısı :)

Onur Karakuzu' Alıntı:
tofaş maçı çarşambaymış yeni öğrendim mutlaka yenmemiz gereken bir maç haydi hayırlısı :)

Erkek Basketbol
18 Mart 2010 Perşembe 19:00
Tofaş ? Galatasaray Cafe Crown Spormax Canlı - Tekrarı GSTV 00:30
Bursa Atatürk Spor Salonu

Resmi sitede haftalık maç programında peşembe diye yazıyor.

Deniz Baskın' Alıntı:
istanbuldan maça gidecek olan var mı ? Varsa birlikte gidelim gunubirlik olarak

Benimde aklımda var. İş olduğu için anca öğleden sonra yola çıkabilirim. bilet işini nasıl halledicez.