TBL 24. Hafta | Galatasaray CC 76 - 72 Kepez Belediye

Re: GALATASARAY: 76 - Kepez Belediye: 72

güzel bir maçtı 500 600 kişi de iyidir bu gün bu saatte maç sonu ışılın üçlüsü taraftarla güzel görüntü oluşturdu

maçtan ilginç bir not 10'da 7 ile yüzde 70'lik üçlük yüzdesine sahip olmamız sevindirici çünkü canaria maçının tesadüf olmadığı gösterdik.ancak 24'de 11 yani yüzde 46'yla faul atmamız gerçekten düşündürücü bir konu.tbl'de böyle faul yüzdesiyle kazanabiliriz ancak avrupa'da affetmezler biraz daha dikkat aslanlarımız.

Maçtan yeni geldim beklendiği gibi anca 500-600 kişi geldi.İlk yarıda geçerli bi nedeni vardır herhalde benchin arkasına oturdu bağıracak kemik ekip diğer tarafta kalan potansiyel yaklaşık 50 kişi afalladı ilk yarı bölük börçük tezahuratlarla geçti ilk yarıda biraz daha bastırsaydık maçı koparır son saniyelerde maçı sıkıntıya sokmazdık serbest atışlarda anlaşılmaz bi sıkıntı yaşıyoruz ama üçlüklerdeki başarımızla telafi ediyoruz her maç böyle gitmez tabii ki sanırım tufan'ın kritik iki tane üçlüğü vardı biri bayağı uzun mesafeliydi sayı bulmakta zorlandığımız zamanlarda geldi maçı almamızda etkili olduğunu düşünüyorum bu basketlerin ilk yarıda hakem çıldırttı Hüseyin'e çaldığı teknik faul Hakan Köseoğlu'nun yaptığı hatalı yürümeyi görmezden gelmesi 2. yarıda da centilmenlik dışı bir faul çaldı sanırım dee'ye art niyetli birkaç düdüğü daha vardı sonuçta 2 hafta mağlubiyetten sonra galip gelmek çok güzel playoff lardaki basketbolumuzun bundan kat kat daha iyi olacağını hepimiz biliyoruz Bugün takımı çok beğenmesem de bu takıma gerçekten inanıyorum umarım güvenimizi boşa çıkarmazlar

Maçtan yeni geldim..Süperdi MAÇ SONUNDA IŞIL ALBEN VE FATİH SOLAKA üçlü çektirtik barış güneyı deli ettik:)önemli olan canaria maçından sonra galip gelmek;)

ya bu maçı salonda izleyenlerden bu erkek daha uzun olan hakemin bu galatasaraya kaçıncı olayı bu deilmiydi karşıya daki ben bu adamı çok galatasaray maçında izledim hep aklımda adama fevri bi şekilde küfür edişim kalmış...
bu arada hakkaten 2. vitesta kazandık herkesi tebrik ederim oynayan(özellikle fatih)
gaines her maç 3 off rebaundu var ona da helel olsun diom yani bide şuru olsa zaten badalona hayatta göndermezdi çok savaşçı bi adam

İyi bir galibiyet oldu buna ihtiyacımız vardı ama yine de istediğimiz düzeyde basketbol oynandığını düşünmüyorum inşallah her maçımızı avrupa maçlarında oynadığımız gibi üst düzey bir basketbol sergileyerek oynarız ve ancak bu şekilde şampiyonluğa ulaşırız.

Gittik geldik, seyirci vardı ama taraftar beklenildiği kadar yoktu...

Takımı açıkçası pek begenmedim maç kazanırken ecel terleri döktürüyorlar bizlere...

Nese gelenlerin ayağına sağlık tebrikler Galatasaray...

Arkadaşlar iki avrupa kupası maçı arasına sıkışmış bir lig maçından başka ne bekliyorsunuz. Bence galibiyet almamız yeterliydi ve sakatlıktan dönen oyuncularımızın büyük özverisi ile bu maçı aldık :) Hepsini teker teker kutluyorum ve Canaria ( kanarya ) :) maçında takımımıza bol şanslar diliyorum. Haydi aslanlar yenin ve gelin :)

Salona baya erken gittik bir de ertelendiğini duyunca iyce sıkıldk. Bir de maçta oyuncular idman havasında oynayınca benim açımdan oldukça sıkıcıydı maç.
Onun için yorum yapmak istemiyorum maçla ilgili.
Ama benle ilgili yorum yapılabilir haha.

Murat İnal' Alıntı:
Salona baya erken gittik bir de ertelendiğini duyunca iyce sıkıldk. Bir de maçta oyuncular idman havasında oynayınca benim açımdan oldukça sıkıcıydı maç.

Maçın son dakikada saat değişikliğine gitmesi zaten tam bir fiyasko..Bu da ne kadar kalitesiz bir federasyonun liginde mücadele ettiğimizin bir göstergesi.. (ULEB havası değildir.. 8) )

Maçın idman havasında olmasına katılıyorum..Bunda bizim oyuncularımızın maç trafiği ve yorgunluğu olduğu kadar Kepez'li oyuncularında maça herhangi bir renk katmamasına bağlıyorum..(Simons hariç)

Kazanmak güzel be abi.. :)

Tadını çıkaralım.. 8)

Murat İnal' Alıntı:
saat degişiklikleri insanı çıldırtcak dereceye geldi ya geliyosum başlamamış yada geliyosun başlamış mersin belediye gs bayan baskette herkes 19 00 diye gelmişti ama 18 30 da başlamıştı 2 saat önce degişmişti gerçi 3 kişiydik sonra 10 açıkmıştı bugünde son anda 7 olmuş yuh yani

Maçı salondan izledim 4 şey çok dikkatimi çekti ;
1-)Murat ın oynama arzusunun olmaması
2-)Tufinin elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışması
3-)Britton un oyuna girmek istemesi
4-)Fatih in geri çekilerek orta mesefa şutu
Özellikle Britton un ki beni duygulandırdı.Maç sonlarında adam bench diz attı sinirinden !

GALATASARAY C. CROWN (76): Erdem Türetken (1 ribaund), Robert Hite 8 (2 ribaund, 1 asist), Tufan Ersöz 13 (5 ribaund, 2 asist), Charles Gaines 8 (9 ribaund, 1 asist), Christopher Owens 10 (8 ribaund, 1 asist), Murat Kaya (2 ribaund), Fatih Solak 2 (6 ribaund), Hüseyin Beşok 11 (3 ribaund), Dee Brown 14 (4 asist), Cüneyt Erden 10 (6 ribaund, 3 asist),

KEPEZ BELEDİYESİ (72): Güven Esmer 4 (1 ribaund), Hakan Köseoğlu 6 (11 asist), Ufuk Kaçar 3 (1 asist), Lorenzo Gordon 27 (14 ribaund, 1 asist), Tomislav Ruzic 12 (12 ribaund, 4 asist, Keith Simmons 20 (7 ribaund, 2 asist)

Şu istatisliklere bakın sizce GS'de ne eksik;
Ben söliyim "Her maç devamlılığı olan bir skorer" işte buyüzden iyi bir skorere ihtiyacımız var.Sevindirici olan ise Tufan Ersöz 13 (5 ribaund, 2 asist) Tufanın dönmesi 3 numara problemimizi çözüyor. İnş. Tufi daha da iyi oynar. Dünkü maçda Dee nin serbest atış atamaması gerçeten çok üzücüydü. Cüneyt de tekrardan kendini bulmaya başlıyor. Bu arada rakiplerimizden Efes ve Antalya Pazar günü karşılaşacaklar yani ikisinden biri puan kaybedecek buda bizim için iyi bir olay sayılır.Daha iyi günlere gideriz inşallah .....

Yahu tamam gevşeğiz,sallamıyoruz filan da bari aldığımız maçları geri vermeye uğraşmayalım.Ruzicle Güven normal bir isabet oranıyla oynasalar kaybederdik.Neyse ki ULEB'de sona yaklaştık.Bu tür sıkıntıları daha fazla yaşamayız diye umuyorum.
Aslında bölüm bölüm çok güzel şeyler koyduk ortaya.Temiz oynadık,hücum akıcıydı.Maç içinde toplam 15 dakika filan böyle oynadık,geri kalan zamanlarda cepten yedik.Özellikle 69'da çok takıldık.Bu sırada 3-4 tane boş üçlük atamadı Kepez,2 de top kaybı yaptı.Ona rağmen maçı uzatma noktasına geldiler.Kısacası şansımız yanımızdaydı,Kepez maçı krize sokacak hareketleri çok geç yaptı.
Maç sırasında Fatih Kutlu abiyle tanıştık bu arada. :)
Ayrıca maçı kimle izlesem bir ergenlik tripleri,kız mevzularına atık kafalar,maçla ilgilenmemeler vs.Bu ne yahu? :)

Murat Kaya'da 2 maçtır büyük düşüş var.. En kısa sürede toplar kendini inşallah. Britton Johnsen'in durumunu tam olarak bilen var mı acaba? Gönderilme olasılığı mı var.. 2 maçtır oynamıyor..

Onur UNCU' Alıntı:
Yahu tamam gevşeğiz,sallamıyoruz filan da bari aldığımız maçları geri vermeye uğraşmayalım.Ruzicle Güven normal bir isabet oranıyla oynasalar kaybederdik.Neyse ki ULEB'de sona yaklaştık.Bu tür sıkıntıları daha fazla yaşamayız diye umuyorum.
Aslında bölüm bölüm çok güzel şeyler koyduk ortaya.Temiz oynadık,hücum akıcıydı.Maç içinde toplam 15 dakika filan böyle oynadık,geri kalan zamanlarda cepten yedik.Özellikle 69'da çok takıldık.Bu sırada 3-4 tane boş üçlük atamadı Kepez,2 de top kaybı yaptı.Ona rağmen maçı uzatma noktasına geldiler.Kısacası şansımız yanımızdaydı,Kepez maçı krize sokacak hareketleri çok geç yaptı.
Maç sırasında Fatih Kutlu abiyle tanıştık bu arada. :)
Ayrıca maçı kimle izlesem bir ergenlik tripleri,kız mevzularına atık kafalar,maçla ilgilenmemeler vs.Bu ne yahu? :)
Ne ergenliği Onur ergenlik mi kaldı. :) .Maclada baya bir ilgilendim senide ikinci yarı baya bi çoskulu gördüm ;)