TBL 24. Hafta | Galatasaray CC 89 - 82 Darüşşafaka Cooper Tires

Re: TBL | Galatasaray-Darüşşafaka

Muhteşem yazmış Eyüp abim eline koluna sağlık ;)

Darüşşafaka'nın geçen hafta fb'yi yenmesi bizim için şans.. Bu sayede rakibi daha ciddiye alır bizimkiler.. Kazanacağız tabii ki..

Başka ülkenin futbol maçı, ülkemizdeki basketbolu ne güzel de etkiliyor böyle!

Basketbolumuza verilen değeri de görmüş oluyoruz böylece.

Taraftar hafta sonu rahat bir şekilde maçını izleyecekken bu nedenden dolayı hafta içi sıkıntıya giriyorsa, diyecek bir şey yok sanırım.

*

Takımımızın bu maçı alacağını düşünüyorum.

Bide şeyi merak ediyorum bizim maçlar nedense hep Spormax yayınlıyor.Neden hiç Skyturk yayınlamıyor?

Uğur GÜVEN' Alıntı:
Bide şeyi merak ediyorum bizim maçlar nedense hep Spormax yayınlıyor.Neden hiç Skyturk yayınlamıyor?
Önce Spormax seçiyor maçları ben şunu şunu yayınlayacağım diyor.Skytürk kalan maçlardan seçiyor.

Fenerin aksina rahat kazanacağız. 15 civarı bir fark olur maçta.

Şu anda ligin en zevk veren ve en çok rating alan takımı biziz. Yayınca kuruluşta buna göre hareket ediyor sanırım.

Önder Çiçekoğlu' Alıntı:
Fenerin aksina rahat kazanacağız. 15 civarı bir fark olur maçta.

Şu anda ligin en zevk veren ve en çok rating alan takımı biziz. Yayınca kuruluşta buna göre hareket ediyor sanırım.

Ölümüz yetiyor abi 8)

Uğur GÜVEN' Alıntı:

Geçen senede tam tersi,her iki maçımızdan birini Skyturk yayınlıyordu,sanırım bunda en büyük etken her topu eline alanın potaya salladığı bir takıma sahip olmamızdı,zaten bizde her maçı Galatasaray'ın hatrına işkence duyarak izliyorduk.

Sanırım Nejat Sayman'ın yorumu herşeyi açıklıyor :

Play-off'a kalabilir ve Santiago'yu da alırsa Galatasaray şampiyon olur !

Nejat Sayman çok doğru söylemiş.Bu mücadelenin karşılığı play-off olursa oyunculardaki moral motivasyon ve Santiago katkısı eklenirse en kötü final olur.

Puanlarmız silinmese şuan 41 puanla üçüncü durumdaydık,bu maçı da alacağımızı varsayarsak.

Gazanfer Tosun' Alıntı:
Puanlarmız silinmese şuan 41 puanla üçüncü durumdaydık,bu maçı da alacağımızı varsayarsak.
Tofaş, Bornova ve Banvit maçlarını da kaybetmezdik kesinlikle.

Spormax yayına başlamadı mı ?

Tekrar Hoş geldin Kaptan! :p

Umarım bir daha ayrı kalmaz takımdan sakatlık , ceza vb..Türk rotasyonu çok sınırlı hatta yok gibi iyi oldu Tufan'ın dönmesi.

Re: TBL 24.Hafta | GALATASARAY - Darüşşafaka (Canlı)

Link var mı?