TBL 25. Hafta | Bornova Belediye 49 - 79 Galatasaray CC

Seyircinin maça ilgi göstermesi lazım. Artık kolay maç yok. Bornova'nın da durumu kritik, eksik kadro da olsalar, kazanmak isteyeceklerdir...

Salsabasket'in haberine göre Bornova bir dönem Karşıyaka'da forma giyen Sean Marshall ile anlaşmış, bizim maçta da oynar zannedersem. Hosley&Neal&Marshall üçlüsü o dönemden muhteşemdi, acaba o dönemdeki kadar iyi mi Marshall hep birlikte göreceğiz...

son zamanlardaki kötü günler yaşadık ailece.bu maça annemide götüreceğim.amacımız hem takımımız desteklemek hemde kafa dağıtmak.kimani friend dikkat etmek gerek onla mümkünse andric ilgilenmeli.ermale karşı hem boy hemde skor avantajını kullanacaktır.

son maclarda goruldu ki performansimizi takim olarak ciddi miktarda arttirmazsak ligi 4uncu bitiririz (olin/bj/fulkere kesin yeniliriz son haftalardaki oyunla), playoffda da bjkye karsi ilk turda eleniriz. Bircok oyuncuda dusus var. Insallah en kisa zamanda toparlanir herkes. Bornova kazanmak icin elinden geleni yapacaktir, mersin/erdemir maclari tarzi bir mac bekliyorum.

son maclarda goruldu ki performansimizi takim olarak ciddi miktarda arttirmazsak ligi 4uncu bitiririz (olin/bj/fulkere kesin yeniliriz son haftalardaki oyunla), playoffda da bjkye karsi ilk turda eleniriz. Bircok oyuncuda dusus var. Insallah en kisa zamanda toparlanir herkes. Bornova kazanmak icin elinden geleni yapacaktir, mersin/erdemir maclari tarzi bir mac bekliyorum.

Son maçtaki oyun olduğu sürece Olin ve Beşiktaş'ı yeneriz diye düşünüyorum. Beşiktaş pek çekindiğim bir takım değil açıkçası.

Hocam naptın? Ligden çekelim takımı bir de oldu olacak

Kenan Bey;

Biz bu saydıklarınızın hepsine yeniliyoruz, rakipler de her maçlarını kazanıyorlar dimi. sonra biz 4. oluyoruz. Sonra bi ışık geliyo. Işıkların içinden ak sakallı dede. Sonra dıdıdıdıt dıdıdıdıt dıdıdıdıt saat çalıyo. İşe geç kaldın!

Kenan bey, temennilerinizi tahlil tadında yazmasanız, daha iyi olmazmı?

Arkadaşlar, yarın gece yola çıkıyorum ben de, sabah İzmir'deyim.. İzmir'deki arkadaşlar biliyorlar mı acaba, gündüzden
satışa çıkar mı biletler? Yoksa maç saatine kadar oyalanalım mı?

İzmirde her zaman taraftar desteği güçlü olmuştur. Abdi İpekçideki desteği aynen hissedecek aslanlarımız.
İzmir ve civarındaki arkadaşlar için de şampiyonluk yolundaki takımımızı izlemek için güzel bir maç olacak.

Önceki maçlara nazaran daha rahat bir galibiyet alacağımızı tahmin ediyorum.

Halkapınarda son anda bir değişiklik olmazsa şayet.
Bilet fiyatları geçen yıl 5 tl idi.Bu yılda o civarlarda olur maksimum 10 tl olur bence ama maç günü görürüz artık.

Saat 18.00 de salonun önünden bilet satışı yapılacak.
Seyirci desteğinizden şüpheniz olmasın, en iyi şekilde takımımızı destekleyeceğiz.

Başlıkta bir hata yapılmış. 9 Nisan değil, 8 Nisan olacak. Diğer bilgiler doğru.
Can Erol maç biletlerinin erken saatlerde satılmayacağını biliyorum ama maça 1 saat kala başlaması kötü olur. Emin misin?

Bence Mustafa abi öğlen 13-14 gibi satışa başlarlar eğer 18:00de başlarsa çok büyük sıkıntı olur o sırayı düşenemiyorum.Zaten İzmirde hava bugün güzel güneşli bir hava var.Maça ilgili olacaktır.Salon 10 bin kapasiteli
5 bin kişi olabilir tribünde.

Saat 18.00de de bilet satışı yapılacaktır muhtemelen. Geç gelecek olanlar için yazdım onu Mustafa abi. Umarım hafta içi olması, maça gelecek taraftar sayısını etkilemez.