TBL 25. Hafta | Fenerbahçe Ülker 76 - 72 Galatasaray CC

Re: F.Ülker- GALATASARAYIMIZ 26.03.2008 / 21:00

ey murat hocam..bu erdem,fatih dışarıda paslanmasın..ilk 5 te murat kayanın ne işi var..lig bitecek sen hala takımın şablonunu oluşturamadın..sanki dün tanışmış oyuncular gibilerdi..işler iyi gitmiyor murat hocam..ben bazıları gibi sonuca göre yorum yapmam,asvel maçında da bir sürü eleştiri yaptım..şimdi fenerbahçe maçında basketmi oynuyoruz..bence basket felan oynadığı yok.dee yi hiç yorumlamaya gerek yok.bu ne ya

3. çeyrekte Fatihe büyük bir iş düşüyor. Ah Hüso sen burada olsan bu skorun tam tersi olmuştu :(

Anlamadığım benim olay şu madem fatih'e cemal'e güvenmiyorsun,ozaman 4'ten bozma 3 numara britton'u neden alıyorsun.(ben hala 3 oynayabildiğini görmedim) keşke murat hoca hüseyin'i yedeklicek bir beş alsaydın demek geliyor içimden...

fatihi almasını hepimiz daha önce fark ettik ama murat hoca hala pover fprvetlerle ülkerin salzlı 5 numaralarına karşı koymaya çalıştı yaptığı hiçbir plan tutmadı 2. yarı nasıl bir maç bekliyor bizleri kestirmesi zor

Yazık oldu ilk devreye.Nedir bu Murat Özyerin inadı macın hemen başında hangi akılla Fatih?i oyuna almaz inanılır gibi değil? Bu arada Bejeke macında olduğı gibi yine ağzında sakız bu kadar da lakayitlik olmaz !

Murat Özyer gibi beyefendi birine yapılan eleştirilerde biraz daha seviyeli olsak memnun olurum.

mustafa bariz hatalar çok fazla eleştiri yapan kimseye kızmamalı yani tabiki yenilebiliris ama kahrolarak değil

Ya sipru'dan adam akıllı izleyebilen var mı ? Yoksa benim mi bağlantı problemim var.

cuneytttttttttttttttttttttttttttttttttttt erdennnnnnnnnnnnnnnnnn
sovvvvvvvvvvvv buyuksun cuneyt :p