TBL 25. Hafta | Fenerbahçe Ülker 76 - 72 Galatasaray CC

Re: F.Ülker: 76 - GALATASARAYIMIZ: 72

evet carsamba baya kotuydu sipru ama normalde sorun yasamiyordum ben
sopcast daha iyi haklisin ama orda her zaman basket maci verilmiyor
önemli derbileri veriyolar bazen iste :?

fenerin uzunlari omer semihi izlemeye gelen NBA yetkilileri neredeyse fatihi alip gidecektiler dee brown biraz akilli oynasa maci alicaktik driblinglerini hep kesti yana dogru yapti aslinda solomonun yanindan ucurtma gibi gecerdi erdem turetkenin formda oldugu donemde oynamamasi fatihin suresi kesinlikle yanlisti mactan onceki tek oyun olarak hazirladigimiz sey owensin birebirlerimis anlasilan cuneyt serbest atislarda 2 de sifir yapmasi fatihin serbest atislardan once tabiki uzun bi zaman gecti oda 2 de sifir yapmasi macin kirilma aniydi ve tabi omerin son tota ribauntu alip solomonun ucluguyle one gecmeleri hakem ilk yari gercekten maci katletti son dakikada semihin foulden sonra yaptigi harakete TEKNIK faul calmamasi gercekten rezalet gaines 2 atis kullanacak bide 2 serbest atis tekniuk faulden atilsa fark 1 e inecek ve son 8 saniyede toip bizde olucakti tek kelime korktular bu tam bir SKANDAL tam bir FIYASKO tam bir REZALET her alanda hangi dalda olursa olsun hakemlerle problemleri ceza kuruluyla problemleri var birazda onlar sapkalarini onlerine koyup dusunsunler neden var diye !!!

ben aynen gonderim

konu: fulker kac para veriyorsa soyle iki mislini verelim

gercekten rezaletsiniz sadece bu hafta degil her hafta boyle su mikrofonu ya asin artik yada onu bizler alip nereye nasil monte edicegimizi iyi biliriz akilli olun yoksa GALATASARAY TARAFTARI aklinizi basiniza getirmesini bilir

Ibrahim Tekeli' Alıntı:
haftasonu beykoz maçımızı ntvspor yayınlıyor... inş. bu spiker gelir yine... bir iki çift sözümüz olacak kendisine....

bakalım bu derbi maçından sonra nasıl bir ruh hali ile gelecek ayhan şahenke.Eminim fb maçında yaptığı aleyhte yorumların tam tersini bize yapacak.

maça gelirsek iki farklı galatasaray vardı ama fatihi ve erdemi maçın başında kullansaydık o taraftarlar salonu 3.periyotta terk ederdi.

Ey büyük baksetbol federasyonu karşıyaka maçında sahaya yabancı madde attılar gainese 3 maç ceza verdin.Fb taraftarı biz öne geçince benchi madde yağmuruna tuttular,yarımcı antrenörleri karakterlerini ortaya koydu,taraftarlar envai çeşit el ve kol hareketleri ile küfür ettiler,bakalım şimdi ne yapacaksın

Aykun Alan' Alıntı:
[quote="Ibrahim Tekeli":2ssxdnmw]haftasonu beykoz maçımızı ntvspor yayınlıyor... inş. bu spiker gelir yine... bir iki çift sözümüz olacak kendisine....

bakalım bu derbi maçından sonra nasıl bir ruh hali ile gelecek ayhan şahenke.Eminim fb maçında yaptığı aleyhte yorumların tam tersini bize yapacak.

maça gelirsek iki farklı galatasaray vardı ama fatihi ve erdemi maçın başında kullansaydık o taraftarlar salonu 3.periyotta terk ederdi.

Ey büyük baksetbol federasyonu karşıyaka maçında sahaya yabancı madde attılar gainese 3 maç ceza verdin.Fb taraftarı biz öne geçince benchi madde yağmuruna tuttular,yarımcı antrenörleri karakterlerini ortaya koydu,taraftarlar envai çeşit el ve kol hareketleri ile küfür ettiler,bakalım şimdi ne yapacaksın[/quote:2ssxdnmw]

Bu konuda bir beklenti içine girmeyelim bence, birşey yapmayacaklardır...

yapmazlar tabi,ama aynı şeylerin çeyreğini biz yapsak şimdi takım kadrosundan 5 oyuncu ceza almış sahamız 3 maç kapanmış 50.000 ytl para cezası verilmişti bile

Aykun Alan' Alıntı:
yapmazlar tabi,ama aynı şeylerin çeyreğini biz yapsak şimdi takım kadrosundan 5 oyuncu ceza almış sahamız 3 maç kapanmış 50.000 ytl para cezası verilmişti bile

bunlardan önce o salon boşaltılırdı zaten.. ;)

İki soru sormak istiyorum.
Özür dileyerek.

1-Hakem'in Remzi Dilli'ye teknik faul vermemesinin sebebi ne olabilir ?Akrabalar mı acaba?
2-İlk maçta kağıt atan Gs taraftarı anons alırken bozuk para atan Fb taraftarına neden yapılmadı?

Ve son olarakta öneride bulunmak istiyorum eğer sesimizi çıkarmak istiyorsak Beykoz maçında çok anlamlı pankartlar yapmalıyız ve başta Osman ve İhsan olmak üzere tüm Fener basını ve Federasyonuna gözüne sokmalıyız.

Burak Barut' Alıntı:
İki soru sormak istiyorum.
Özür dileyerek.

1-Hakem'in Remzi Dilli'ye teknik faul vermemesinin sebebi ne olabilir ?Akrabalar mı acaba?
2-İlk maçta kağıt atan Gs taraftarı anons alırken bozuk para atan Fb taraftarına neden yapılmadı?

Ve son olarakta öneride bulunmak istiyorum eğer sesimizi çıkarmak istiyorsak Beykoz maçında çok anlamlı pankartlar yapmalıyız ve başta Osman ve İhsan olmak üzere tüm Fener basını ve Federasyonuna gözüne sokmalıyız.
Sevgili Burak kardeş , bizim salona pankart çok zor sokulabiliyor. polisler bütün pankartları girmeden önce kontrol ediyor. Aslantepeye salon istiyoruz pankartı bile zor sokuldu. hatta daha sonraki maçlarda engellenmeye çalışıldı. her yönden yanlız bırakılan taraftar bu pankart olayındamı yardım alacak. Hiç sanmıyorum. Zihniyet değişmedikce hiç bir şey yapamayız :(

Bence salonda dileklerimizi ve isyanımızı dile getiremiyorsak salonun önünde yapalım.Oraya polisde karışamaz ve dikkatda çekerek TV bizi çeker ;)

Arkadaşlar biletler bitmiş malesef :) :) :)
İnanmayan 0216-556-98-00 arayabilir!

dimi yaa bizde pankart yerine el kol hareketleriylemiii destek olalım!! fb gibi....yaptıkları iğrençlikler olmamış gibi farzedildi ve yine ne bi ceza ne bir şey..biz içeri pankart bile sokamazken böyle şeyler yapmaya kalksak bu tarfatr olarak neler çekeriz bilinmezz....

Seda Yükseloğlu' Alıntı:
dimi yaa bizde pankart yerine el kol hareketleriylemiii destek olalım!! fb gibi....yaptıkları iğrençlikler olmamış gibi farzedildi ve yine ne bi ceza ne bir şey..biz içeri pankart bile sokamazken böyle şeyler yapmaya kalksak bu tarfatr olarak neler çekeriz bilinmezz....
Bizimde o FB'lilerden daha rahat olacağımız günler gelecek o zaman görürler ;)