TBL 26. Hafta | Galatasaray CC 83 - 77 TTNet Beykoz

Yanlış bilmiyorsam Oyak maçından sonra ilk defa pazar günü bir maça çıkacağız.. Umarım takım bu maça Fenerbahçe maçını kazanmış şekilde çıkar.. Bilin bakalım maçı kim yayınlıyor.. Doğru yanıt.. Ntvspor da canlı yayın..

Re: Galatasaray C.C.- Ttnet Beykoz 30.03.2008 / 14.00

merak etme barış.. daha bugüne kadar açıklanan programın değişmediği hiç olmadı.. mutlaka bir kaç maçın günü veya saatini değiştiriyorlar.. kaç kere gün değişti.. bizim kepez maçının saati maç günü değişti.. daha ne olsun.. maç 14 de başlamadan emin olmamak lazım..

Emre Abi,Banvit maçı vardı sanki..Neyse TT Net Beykoz,maçından sonra Telekom ile çok kritik bir maça çıkıyoruz.10 günlük süreç çok kritik yani.Sonra Torino'ya gidiyoruz.İnanılmaz bir yoğunluk ve tempo...Mutlaka kazanalım ki,diğer maçlara moralli çıkalım.Hatta fazla forma şansı bulamayan oyuncular,uzun süreler alabilir.(Cemal,Erdem,Britton ..)

Yiğit Pazar' Alıntı:
Emre Abi,Banvit maçı vardı sanki..Neyse TT Net Beykoz,maçından sonra Telekom ile çok kritik bir maça çıkıyoruz.10 günlük süreç çok kritik yani.Sonra Torino'ya gidiyoruz.İnanılmaz bir yoğunluk ve tempo...Mutlaka kazanalım ki,diğer maçlara moralli çıkalım.Hatta fazla forma şansı bulamayan oyuncular,uzun süreler alabilir.(Cemal,Erdem,Britton ..)

Yok ben İstanbulda demek istemiştim, uzun süre sonra pazar derken. Deplasmanda oynamış olabiliriz.. İnşallah dediğin gibi kolay maç olur ama bilemiyorum.. Beykozu çok yakından takip ediyorum.. Resmen can çekişiyorlar.. Yarın da Daçka ile çok kritik maçları var.. Can havliyle her tarafa saldıracaklar artık.. Bizim takım da malum, hiç 10-15 farkla kazanmak yok.. Hep sıkıntılı maçlar oluyor.. İnşallah artık rahat bir maç izleriz..

En son şöyle 20-25 sayı farkla maç kazandığımız Fener galiba öyle değil mi :)
Bizim takım aksiyonu seviyor :)

maç günü ve saati uygun olmuş maçtan çıkıp samiyene antep maçına gidilir. maçtan önce muhabbete ve içmeye de vakit kalıyo biraz ;)

inşallah maçın saati bence değişmesin çünki antep maçı var 4 olursa kişi sayısı yarı yarıya azalır.

Antep maçıyla artık uzaktan yakından alakası kalmadı.
Antep maçı seyircisiz oynanacak.. Artık salona gitmemek için hiç bir engel yok.

[Kendi açımdan antremanım var o ayrı bir mevzu..]

Adamlar can derdinde ama alt sıradaki takımlara haddinden fazla maç verdik, artık yeni bir kaza istemiyorum.

Barış Çamur' Alıntı:
Antep maçıyla artık uzaktan yakından alakası kalmadı.
Antep maçı seyircisiz oynanacak.. Artık salona gitmemek için hiç bir engel yok.

[Kendi açımdan antremanım var o ayrı bir mevzu..]
Fenerasyon başlamış üç kağıtlığa :claps

Bizde antep maçına gidemiyorsak bu maça gideriz takımımızı, Ardanında dediği gibi gitmrmrk için hiç bir engel yok..

Hüseyin'in olmamasından dolayı bu akşama dair bir umudum yok.Hüseyinli ve Hüseyinsiz halimiz ortada zira.
Olası ağır bir yenilgiden sonra takıma sahip çıkmak için süper bir fırsat bu maç.Günü ve saati de bahane bırakmıyor kimseye.Çıkışta da Mecidiyeköy'e akıp dışarıdan destek mi verilse? :)

futbol maçına gidecem bahanesi yok torino öncesi 3 bin kişi kucaklıyalım şu takımı gösterelim arkalarında olduğumuzu.HOCALAMIZ VE ASLANLARIMIZN YANINDAYIZ pankartının doğru olduğunu gösterelim haydi beyler artık bırakın oyuncu adı taktik önermeyi...

aynı gün 18:00 da daçka telekom maçı var bu sebepten dolayı maçın saatinin değişmeyeceğini düşünüyorum.bu maçta en az iki bin kişi olacaktır gün ve saate bağlı olarak.

futbol maçı seyircisz ama o gün saat 15 te filoryaya gidilecek bence herkes tereddüt içinde kalcak örneğin ben basket maçınamı gelim yoksa filoryayamı gitsem aradaa kaldım

floryada takıma ne verecem ayhan şahenkte ne verecem diye düşünüp öyle karar vermeni öneriyorum.

Arda Öztürk' Alıntı:
floryada takıma ne verecem ayhan şahenkte ne verecem diye düşünüp öyle karar vermeni öneriyorum.

sende haklısın be abi ama tek ben değil herkes benim gibi düşünüyodur bence