TBL 26. Hafta | Galatasaray CC 83 - 77 TTNet Beykoz

Re: Galatasaray: 83 - Beykoz: 77

Hocadan başka kaptan cüneytte maç sonu röportajda ''taraftarımızın anlayamadığımız şekilde protestosu vardı dedi.aslında anladığımız haklı bir tepkiydi ama bizi geren bir durum oluşturdu ve maça girmemizi zorlaştırdı''dedi.

cüneyt benimde anlamadığım abdi ipekçide ki son hücumun ve uzatmada kaçırdığın 2 serbest atış ama.. neyse herşeyi anlamana gerek yok ....: :p

CengizYavuz' Alıntı:
Dedehayır şovdan çok etkilendim, neredeyse unutacaktım " Götürün çapulcuları " diyip emniyeti üzerimize saldığı günleri ve ikna olacaktım aslında taraftara karşı sıcak duygular beslediğine..Neyseki o kadar balık hafızalı değilim.

*

Murat Hoca'da taraftara giydirmiş yine bir miktar..
Tribün bu sene kaçıncı kez ' yenilsende yensende ' söyledi farkında mı acaba? Takım oynamıyor hocam, herkes önce kendi işine odaklansın.

Gelenlere de teşekkür etti ama.Sanırım tepkisi sayının azlığınaydı;ama ben pek de katılmıyorum.Hakikaten her maç ayrı bir macera,özellikle hakemlerin tutumu belliyken böyle maçları bayan takımının yaptığı gibi oyunun başında koparmak lazım.

Anons işini düşününlere de tebrikler.Ortamı çok güzel gerdiler maçın hemen başında.

Sertaç Kütükcüler' Alıntı:
Hocadan başka kaptan cüneytte maç sonu röportajda ''taraftarımızın anlayamadığımız şekilde protestosu vardı dedi.aslında anladığımız haklı bir tepkiydi ama bizi geren bir durum oluşturdu ve maça girmemizi zorlaştırdı''dedi.

Ben bu demeci duymadım ama Sertaç ın yazdıklarına göre şunu söylemek istiyorum Cüneyt hakkında.. Orada bizim hakkını savunduğumuz oyunculardı.. Onların emekleri idi.. Daha önemli bir şey söyleyeyim maçın ilk 5 dakikası ile son 1-2 dakikası arasında sadece takım desteklendi.. Maç tamamen bize gelene kadar takıma destek çok güzel verildi.. İkincisi tribünün çok kuvvetli girdiği bir sürü maça takım çok berbat başladı.. Bizimle ne alakası var. Bütün maçlarımız böyle bizim.. En zayıfından en kuvvetlisine kadar tüm takımlarla yaptığımız maçlar böyle son topa kalıyor.. 1-2 istisna dışında bu hep böyle..

Maçtan önce çağırıp " yenilsende yensen de taraftarın senle " derken taraftar iyi, maçtan önce Eyüp Ağabey Fatih e Fener maçı için " oradaydık, seninle gurur duyuyoruz " derken taraftar iyi, Efes maçı için kar altında sıra beklerken iyi, Asvel- Canaria maçı sonrası bitik şekilde gece 1 de eve gidip, sabah 6 buçukda kalkıp işe giderken taraftar iyi.. Galatasarayın hakkını savunmak için basını protesto edince tarftar kötü.. Helal olsun Cüneyte.. Cüneyti çok seviyoruz ama o burayı Tofaş ile , Ülker ile, Efes ile karıştırmasın.. Biz müessese takımı değiliz.. Taraftarla uğraşmasınlar.. Taraftar kayıtsız şartısz destek vermekten başka bir şey yapmıyor..

Emre Yuksel' Alıntı:
[quote="Sertaç Kütükcüler":3g11mq36]Hocadan başka kaptan cüneytte maç sonu röportajda ''taraftarımızın anlayamadığımız şekilde protestosu vardı dedi.aslında anladığımız haklı bir tepkiydi ama bizi geren bir durum oluşturdu ve maça girmemizi zorlaştırdı''dedi.

Ben bu demeci duymadım ama Sertaç ın yazdıklarına göre şunu söylemek istiyorum Cüneyt hakkında.. Orada bizim hakkını savunduğumuz oyunculardı.. Onların emekleri idi.. Daha önemli bir şey söyleyeyim maçın ilk 5 dakikası ile son 1-2 dakikası arasında sadece takım desteklendi.. Maç tamamen bize gelene kadar takıma destek çok güzel verildi.. İkincisi tribünün çok kuvvetli girdiği bir sürü maça takım çok berbat başladı.. Bizimle ne alakası var. Bütün maçlarımız böyle bizim.. En zayıfından en kuvvetlisine kadar tüm takımlarla yaptığımız maçlar böyle son topa kalıyor.. 1-2 istisna dışında bu hep böyle..

Maçtan önce çağırıp " yenilsende yensen de taraftarın senle " derken taraftar iyi, maçtan önce Eyüp Ağabey Fatih e Fener maçı için " oradaydık, seninle gurur duyuyoruz " derken taraftar iyi, Efes maçı için kar altında sıra beklerken iyi, Asvel- Canaria maçı sonrası bitik şekilde gece 1 de eve gidip, sabah 6 buçukda kalkıp işe giderken taraftar iyi.. Galatasarayın hakkını savunmak için basını protesto edince tarftar kötü.. Helal olsun Cüneyte.. Cüneyti çok seviyoruz ama o burayı Tofaş ile , Ülker ile, Efes ile karıştırmasın.. Biz müessese takımı değiliz.. Taraftarla uğraşmasınlar.. Taraftar kayıtsız şartısz destek vermekten başka bir şey yapmıyor..[/quote:3g11mq36]
Emre bey cüneyt kaptan o röportajı beykoz maçı sonrası gs tv'ye verdi.bende gs tv'den izledim...

Cüneyt anlayamadığım bir açıklama yaptı, önce gereksiz protesto dedi sonra toparlamaya çalıştı ama şık olmadı.
Bence fazla takılmayalım, sonuçta biz doğru yaptık bundan eminiz.

Cüneyt'in bu konuda fikir beyan etmesi biraz saçma olmuş..Çünkü TV başında izleyen o değilki taraftar..Tamam banttan izlemiştir belki ama maçı birebir yaşayan taraftar gibi izleyemez yine de..Açıklamaları duymadım ama burda yazılanlardan anladığım talihsiz bir açıklama..

Tepkiye o iki Fenerbahçe Ülker taraftarı yotumcu spiker, bizden özür dilemedikçe devam etmek gerek arkadaşlar. Özür dilediklerini duyan veya bu konuda bir açıklamaları olup olmadığını bilen varsa paylaşabilir mi?

Bu maçla ilgili yorumların bir çoğuna bakma fırsatı buldum.Ortak fikir Britton ın çok iyi oynadığı yönünde.Kısmen katılıyorum.En azından istatistiksel olarak geldiğinden bu yana en iyi maçı gibi görünüyor.Ancak maçla ilgili nacizane bir kaç teknik yorumda bulunmaya çalışacağım.Öncelikle Britton yanlış görmediysem maç boyu oyunda kaldığı süre içerisinde pivot pozisyonunda oynadı/oynatıldı.Hem savunmada rakibin 5 numarasıyla eşleşti/eşleştirildi hem de hücumda center görevi verildi.Şimdi burada akıllara hemen şu soru geliyor:Fenerbahce maçında rakibin size lı uzunları karşısında da görev alan ve gerçek anlamda bir 5 numara olmadığı için bir ara tek pota maça dönen oyunun aslında nedeninin Britton ın maça center başlaması olduğunu ancak fark 20 sayıya ulaşınca farkedebilen sevgili Hocamızın o maçı kazanabilme noktasına getiren Fatih e niye bu maçta görev vermemesi? Niye zorlu maçlar ve play-off lar öncesi en azından kağıt üstünde kolay görünen maçlarda Fatih gibi bize çok gerekli olabilecek bir oyuncuyu oynatmaması,onu takımın bir dişlisi olmasına gayret göstermemesi?Fatih böyle maçlarda görev alsa sezon başından beri Hüseyin in yedeği olmaması nedeniyle yaşadığımız ve yaşamakta olduğumuz sıkıntıları çekermiydik?

Kerem SEÇER' Alıntı:
Britton-Gaines oynarken Gaines 5 oynadı diye biliyorum ben..
Savunmada Beykozun pivotuyla eşleşen Britton du.Kaldı ki Gaines oynasa da karşılarında 2,10 üzeri pivotlarla karşılaşınca Owens la beraber haliyle zorlanıyorlar.Efes ve Fülker maçlarında olduğu gibi.Fatih bu maçta çok daha fazla süre alamazmıydı.

Tam hatırlamıyorum maç esnasında ama Burgess'ı tutmasının nedeni Burgess'ın üçlüğe kaçması dışarıdan daha çok oynaması olabilir..Ama Fenerbahçe maçında da 4 numara diye ayıramıyorum oyuncuları 4leri de bizden sizelılar..Sonuç olarak Johnsen 5 oynamaz o ayrı konu ama Burgess konusunda dediğim faktörden dolayı olabilir..Gaines ise elinden geleni yapıyor valla hayranım ona..O kadar dezavantaja rağmen..

Fatih bence de çok oynamalı ama Murat Hoca onu sadece büyük maçlarda savunmada ihtiyacı olduğu zaman oynatacağını söylemişti sene başında maç sonrası bizle sohbetinde bu yüzden artık oynamasını istesem de beklemiyorum..

Britton Beykoz maçında 4 oynadı hatta 3.5 diyebiliriz, Burges ile eşlesmesi dışarı çıktığı anlarda oldu genelde birde Burges Britton'ın tutabileceği bir oyuncuydu sorun yaşamadık.
Şu eleştriyi anlamadım ''Beykoz maçında Britton başarılı oldu çünkü rakibin uzunları iyi değildi''...
Hoca bunu gördü böyle oynattı diyelim bunda sorun nerede???
Hoca maça Fatih ile başladı fakat Fatih 1-1 lerde ağır kalınca hoca çıkarmak zorunda kaldı.
Bu maçta Cemalide hoca denedi ama Cemal etkisizdi yine malesef hocada çıkarmak zorunda kaldı!!!

Beykoz maçında küfürlü tezahürat nedeniyle 3 bin ytl para cezası vermişler klübe.

Küfür edildi mi, evet edildi. Niçin edildiğini de bir yana bırakalım aynı Futbol Federasyonuna benzeyen Basketbol Federasyonu İpekçi'de küfürleri duymuyor, bozuk paraları çiçek olarak algılıyor. 3 maymundan farkları yok.

Görmeyen gözler duymayan kulaklara hitap etmek lazım maçlarda.

GS'den yediğin her lokma zehir zıkkım olsun Turgay Demirel.