TBL 26. Hafta | Galatasaray CC 83 - 77 TTNet Beykoz

Re: Galatasaray-Beykoz 30.03.2008/14.00(1 ytl)

Ahmet Akay' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":1a5rycnx][quote="Okan Alaşalvaroğlu":1a5rycnx]Bilet yok ama geliyoruz..
Gelin sıkışırız:)[/quote:1a5rycnx]
:)[/quote:1a5rycnx]Sende gel sanada yer var :)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Ahmet Akay":2dajkqkk][quote="Eyüp YILDIZ":2dajkqkk])
Sende gel sanada yer var :)[/quote:2dajkqkk][/quote:2dajkqkk]
Aranızdan su sızmıyor hadi hayırlısı :)
Zaten ikiniz yanyana oturcaksınız ;)

Ahmet Akay' Alıntı:
[quote="Volkan Kiziltas":eyg44qls][quote="Ahmet Akay":eyg44qls]VOLKAN SENİ ARAMIZA ALACAĞIZ :)
Eyüp Abi uygun görürse olur abi :p :)[/quote:eyg44qls] UYGUNDUR :p[/quote:eyg44qls]
Tamam abi sol tarafımda Eyüp Abi sağ tarafımdan sen olursun. :)

inşallah galip geliriz yha çok güzel bi atmosfer olcak büyük ihtimal maça gelcem saldır aslanım!!!!!!!

slm bu benim ilk mesajım daha önceleri forumu okuyordum şimdi bende aranızdayım gercektende salon dolacakmı ? yaa müthiş inş. rahat bi galibiyet alırız!!

arkadaşlar ihsan pazar günü yok aldığım güvenilir kaynaklaradn haberlere göre maçı ender arslan ve kaan kural anlatacakmış ihsan-osman ekürisini akatlara yollayacaklarmışş
unutma unutturma...gelecek o bu salona

Canlı Etkinlik Bilet Satış İşlemi Başarısız

Özür dileriz, "Galatasaray - TT NET Beykoz" etkinliğine bilet alım işleminize şu an için devam edilemiyor!

Muhtemem sebepler,

Etkinlik biletleri tükenmiş olabilir

Ahmet Akay' Alıntı:
Canlı Etkinlik Bilet Satış İşlemi Başarısız

Özür dileriz, "Galatasaray - TT NET Beykoz" etkinliğine bilet alım işleminize şu an için devam edilemiyor!

Muhtemem sebepler,

Etkinlik biletleri tükenmiş olabilir
BÖYLE ÖZÜRE CAN KURBAN :)

Merhaba arkadaşlar. BU bilet yok muhabbetini keser misiniz lütfen. Ben akşam 18.00 civarında kendime 4 tane bilet aldığımda daha salonun yarısına yakını boştu. İnanmayıp ekrana bile bakmak istedim ve sağolsun ki görevli gösterdi bana. Kim nerden biliyorda uyduruyor bunları. Bu yaptığınız kötülüğü fener taraftarı yapmaz. Yalan yanlış bilgilerle insanları kandırmayın lütfen. Bu arada o maçta ihsan bayülken i bekleyenler yanılacak büyük ihtimalle. Kendisi bjk maçını yorumlamaya gidecek. Onun da başlama saati 16.30 da ve ntv tarafından canlı verilecek. Ntv nin kendini riske atıp o malum kişiyi yolayacağını sanmıyorum. Yapacağımız protesto en fazla ntv ye olacaktır.

Yasin Temiz' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar. BU bilet yok muhabbetini keser misiniz lütfen. Ben akşam 18.00 civarında kendime 4 tane bilet aldığımda daha salonun yarısına yakını boştu. İnanmayıp ekrana bile bakmak istedim ve sağolsun ki görevli gösterdi bana. Kim nerden biliyorda uyduruyor bunları. Bu yaptığınız kötülüğü fener taraftarı yapmaz. Yalan yanlış bilgilerle insanları kandırmayın lütfen. Bu arada o maçta ihsan bayülken i bekleyenler yanılacak büyük ihtimalle. Kendisi bjk maçını yorumlamaya gidecek. Onun da başlama saati 16.30 da ve ntv tarafından canlı verilecek. Ntv nin kendini riske atıp o malum kişiyi yolayacağını sanmıyorum. Yapacağımız protesto en fazla ntv ye olacaktır.
yasin kardeş bilip bilmeden konuşma , biletler bitti :shock: sanki yalan borcumuz var töbe töbe

Ahmet Akay' Alıntı:
[quote="Yasin Temiz":1l3mcgqc]Merhaba arkadaşlar. BU bilet yok muhabbetini keser misiniz lütfen. Ben akşam 18.00 civarında kendime 4 tane bilet aldığımda daha salonun yarısına yakını boştu. İnanmayıp ekrana bile bakmak istedim ve sağolsun ki görevli gösterdi bana. Kim nerden biliyorda uyduruyor bunları. Bu yaptığınız kötülüğü fener taraftarı yapmaz. Yalan yanlış bilgilerle insanları kandırmayın lütfen. Bu arada o maçta ihsan bayülken i bekleyenler yanılacak büyük ihtimalle. Kendisi bjk maçını yorumlamaya gidecek. Onun da başlama saati 16.30 da ve ntv tarafından canlı verilecek. Ntv nin kendini riske atıp o malum kişiyi yolayacağını sanmıyorum. Yapacağımız protesto en fazla ntv ye olacaktır.
yasin kardeş bilip bilmeden konuşma , biletler bitti :shock: sanki yalan borcumuz var töbe töbe[/quote:1l3mcgqc]yukarda biletix sistem uyarısıda var

benim de kimseye yalan borcum yok. Sİze yaşadıklarımı ve ekranda gördüğümü söylüyorum. Elimde de 4 tane bilet var. Arkadaşlarımdan gelmeyen olursa o gün kapıda dağıtacam kalanını. Bilginize...

Yasin Temiz' Alıntı:
benim de kimseye yalan borcum yok. Sİze yaşadıklarımı ve ekranda gördüğümü söylüyorum. Elimde de 4 tane bilet var. Arkadaşlarımdan gelmeyen olursa o gün kapıda dağıtacam kalanını. Bilginize...
yasin tamam sen haklısın , o yüzden bir sürü kişi biletix den bilet alamıyor.