TBL 26. Hafta | Oyak Renault 81 - 69 Galatasaray CC

Re: TBL 26.Hafta | Oyak Renault - Galatasaray

hayretler içerisinde izliyorum maçları koç olmadan maçlar alıouruz...Sokak maçları olurya takım geriye düşer sonra insanlar birbirine gaz verir hadi alıcaz maçı diye sonra kazanılır maç öyle işte tek anlamadığım koray hoca niye ayakta duruyor 40 dk en güzel yerden bencten izlesin maçı ayakta yoruluyor bana bir kişi desin ki koray hoca şu yüzden takımda kalmalı!İnanamıyorum ya neye dayanarak takımın başına getirilir hangi coaching vasfına dayanılarak ve hala bu kişinin takımda kalması savunanlar varya anlamıyorum hangi istikrar bir tek oyuncu hocayı takmıyor!Bulamıyosan hoca ver görevi aziz bekire hiç olmazsa basketbol donanımı ve bilgisi var!Bu arada ben 13 yıldır basketbol takımını takip ediourum...Antonio graves kadar inanılmaz bir adam görmedim Fitch hosley dixon ii basketbolcular geldi ama ben böyle takımı için canını veren şahsi egoları olmayan takım için top kullanmadan sadece savunma yapan gelmedi böyle bir adam!

Başımızda Koç yok demek bence çok yanlış, Koray hoca maça sürekli müdahele etti hatta taraftar az olduğu için yapmak istediklerini bütün tribünler bile duydu!

Sorun bence takım kimyasında, kimse savunma yapmak istemiyor, herkes atmak istiyor, ne zamanki maç zora giriyor o zaman oyuncular maçın ciddiyetini kavrıyorlar.

Bunun nedeni ise takım oluştururken çok fazla düşünülmemesi, iyi oyuncuları kadroya katıyoruz ama takım nasıl oluruz noktasında sorun yaşıyoruz, çünkü oyuncularımızın çoğu aynı özellikleri taşıyor, buda sıkıntı çekmemizi sağlıyor!

rotasyonu yapmasını bilmiosa antrenör o takımdan hiçbişey olmaz...gary neal marshall hosley bu takıma nsl kimya yapıldı peki koray mincinözlünün kariyeri nedir neyle ölçülüyor basketbol bilgsi takıma yaptığı pozitif bir katkı yok!Nedir basketbol bilgsi nedir hücum seti...Biran önce gitmeli takımdan bide şu var böyle basketbol mucizeleri her maç bir oyuncunun gravesin yaptıklarını yapmasıyla takım belki şampiyon olur...O zmn bu forumda herkes yazar vay be koray hoca!Yok böyle bişey telekom maçıda kazanılsa fener maçıda kazanılsa bunlar aldatmaca olur arkadaşlar...Koray hoca bu takımın antrenörü olamaz!

Biz büyük takımız! Mersin gibi ligin zirvesindeki takımlara kök söktüren bir ekibi 5 dakikada alt etmesini bildik. Kim tutar bizi...

Bazı oyuncularda gözlenen hakim düşünce; sezon bitse de kurtulsak şu ızdıraptan, yeni takımımızı belirlesek...

Sahadaki oyunu görünce düşüncenin ilk bölümüne katılmamak elde değil. Diğer taraftan takım değiştirmeyeceğimize göre; sezon bitse de formanın hakkını verecek isimlerle sözleşme imzalasak demeden de yapamıyor insan.

Anthony Tolliver kişisel olarak çok iyi bir oyuncu olabilir ama bence yanlş bir seçim..

aslında kadro gerçekten ii rotasyon yapan kadroya hakim olabilen bi koç olsa yabancıların hepsinden gerçekten çok iyi verim alınabilir süreleri ayarlıyabilecek ve iyi setleri oynatabilen bir koçla

Ya Ben anlamiorum su atkinsten ne istiosunuz daha takimda zaten sayi atan adamlar bol(graves,hosley,toliver,cuneyt,huseyin,milo)birakin da adam sayi atmasin asist yapio ya yeter o guard die illa sayi atmak zorunda diil ki bi atkins olmayinca oyun kurmakta zorlanioruz cuneytle de bi yere kadar murat da guard gorevini yeterince gerceklestiremio

Milojevic niye oynamıyor, sakatlığı mı nüksetti? Şu haliyle Tolliverdan kat be kat daha iyi bir oyuncu. En azından dışarı kaçıp 3lük sallamak gibi bir hataya düşmez hiçbir zaman.
Milojevic sene başındaki performansını yakalarsa dengeler değişir.

Can Akogul' Alıntı:
Milojevic niye oynamıyor, sakatlığı mı nüksetti? Şu haliyle Tolliverdan kat be kat daha iyi bir oyuncu. En azından dışarı kaçıp 3lük sallamak gibi bir hataya düşmez hiçbir zaman.
Milojevic sene başındaki performansını yakalarsa dengeler değişir.
Parmağını incitmiş, Oyak maçında oynayacakmış.

Şu maç aylardır tbl'nin fikstüründe ctesi gözüküyordu. Bu maça gitmeyi çok istiyordum, pazara alınınca fb maçıyla çakıştı

Gidilmez miydi bu maça, ne diyorsun Eyüp?

Can Akogul' Alıntı:
Şu maç aylardır tbl'nin fikstüründe ctesi gözüküyordu. Bu maça gitmeyi çok istiyordum, pazara alınınca fb maçıyla çakıştı

Ben gitmeyi düşünüyordum ama artık çok zor:(

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Can Akogul":dv8ute4g]Şu maç aylardır tbl'nin fikstüründe ctesi gözüküyordu. Bu maça gitmeyi çok istiyordum, pazara alınınca fb maçıyla çakıştı

Ben gitmeyi düşünüyordum ama artık çok zor:([/quote:dv8ute4g]
Samiyen çevresinde beraber seyrederiz :)

Bu maci alma ihtimalimiz sansa kalmis bir sey.. % 55-%45 oyak daha sansli..bizden bu sezon umit yok sezonu kapadik gibi.umitler,umutlar sıfır.

Erman Korkmaz' Alıntı:
Bu maci alma ihtimalimiz sansa kalmis bir sey.. % 55-%45 oyak daha sansli..bizden bu sezon umit yok sezonu kapadik gibi.umitler,umutlar sıfır.
Evet Oyak gibi kuvvetli bir takımı yenmemiz imkansız bencede!

inş tek eksik guroviç ve tufan olur takım savunmöasını iyi yapıp hücumlarda iyi şut yüzdesi tuttururuz bide hosleyi artık 4 numarada görmek istiyorum inş bu maçta öyle oynar 3 te allaha emanet artık :) :)

valla bizim durumumuza bakınca bu maçın zor geçecegi aşikar ama karşımızdada msü ye yenilmiş bi oyak oldugunu düşününce ortada gibi duruyor sanki maç...bide inşallah yeneriz baride beni iddaa da yatıran oyak renaulttan bi şekilde intikamım alınmış olur:)