TBL 26. Hafta | Oyak Renault 81 - 69 Galatasaray CC

Re: TBL 26.Hafta | Oyak Renault - Galatasaray

Hosley'in patlama yapamaması bence oynadığımız oyun tarzından ve topu elinde tutmayı seven Hosley gibi birçok oyuncu olmasından kaynaklanıyor.Topu eline alan birşeyler yapmak istiyor,herkes general,ama Kaf Kaf'ta kral Hosley'di.Yinede zaman geçtikçe çok daha iyi olacaktır Hosley.

Bu maçı alırız.

ms hakkında bilgisi olan varmı geri dönmesi gibi durum varmı bilgisi olanlar cevaplayabilirmi

Rakip yıllardır belli bir çizgide oynayan bir takım.Bizim ise hiç bir saniyemizde istikrar yok.Yenersek süpriz olur.

Geçen seneki mağlubiyet halen içimde bir yaradır.
Bu yıl kazanalım da yolumuza bakalım...

Hosley'nin maçı olur diyorum.

Mersin galibiyeti iyiydi hoştu ama play off lar öncesi yavaş yavaş oyunu forse eden galibiyetler almaya başlamamız lazım...

daha fazla takım olmamız lazım...

bizim son 3 senedir yakaladığımız çıkışın temelinde yatan "savunma" basketbolundan asla vazgeçmememiz lazım...

arkadaş maçları iddaya göre değerlendiriyor herhalde beraberlikde var ya :p

takımla ilgili hiçbir olumlu şey söyliyemiyoruz kazanırız,kaybederiz hangi sonuç çıkarsa süpriz olmaz

Eddie Fobbs bizi yakar ama bizde zorlada olsa kazanırız...

Not:Bu skytürkün basketbolla ilgilenen ekibinin başkanı Bizim takımlı herhalde.. :)

Eren Aydın' Alıntı:
[quote="Erman Korkmaz":23xjghc7]Bu maci kesin aliriz demeye bin sahit ister.3 ihtimalli mac.Sezon ortasindaki birliktelik butunluk olsaydi favori biz olurduk ama artik durumlar,sartlar farkli..3 ihtimalli mac..Kazanmayi daha cok isteyen takim goruntusunu son haftalar Oyak Renault bize karsi daha iyi veriyor.
3. ihtimali söylermisin bana...?[/quote:23xjghc7]

Bence berabere biter bu maç... :ehue :ehue

Pazar günü bu saatlerde bir akrabamın düğünü var ama ben bir yolunu bulup izleyeceğim maçı.. İnşallah kazanırız yoksa düğün bana zehir olur. :)