TBL 26. Hafta | Oyak Renault 81 - 69 Galatasaray CC

Re: Oyak Renault-Galatasaray (Canlı)

Hakemler ligi 4. sıradan yukarıda bitirmemizi istemiyorlar da, bilselerki onların mudahelesine pek ihtiyac yok.

gerçekten de hakemler çok kötü bugün. ancak bu takım hiç umut vermiyor. savunma diye bir şey yok. hücumda hiçbir çeşitlilik yok. eline alan atıyor. girerse giriyor. dördüncülükten yukarı çıkmamız çok zor.

Maç bitmiştir. Öncelikle bizim hem teknik yönetimin hem de hocalarımızın hataları, sonra hakemlerin inanılmaz kötü yönetimi ve en nihayetinde rakibin inanılmaz 3lük yüzdesi sayesinde mağlup olduk. Geçmiş olsun.

Hakemler inceden nasıl doğruyorlar inanılmaz farkın tek farka düserse oyakın paniğe düseceğini iyi biliyorlar

bu takıma ne oldu böyle bir türlü anlayamıyorum çok zorlu fikstürümüz var önümüzde derbiler var 4.olursak hatta 5.şaşırmayın sakın

Hakemler geçen hafta verdiklerini geri alıyor o yüzden hakemleri boşverin şimdilik. Hani bir fener maçı vardı rekor fark yediğimiz. Yakında kırılacak hazır olun. Telekomda klüp rekorunu kırar sanırım bize karşı(Bir maçta en fazla blok, asist, rebound, sayı ve fark olmaz üzere.)
Eminim ligdeki takımlardan bizimle ierki haftalarda maçları olanlar bayram ediyordur.

Mustafa Yanar' Alıntı:
Acıyorum oraya arma için giden taraftara.

acıyorum ağır bir laf olmuş bence..taraftar armanın peşinden galibiyet için gitmez..her zaman yanında olmak için gider..taraftara acımak yerine verdikleri sevgiyi alamayanlara acımak gerekir..

Boylece son 5 macda 4. maglubiyetimizi almis olduk...

Simdi cok zor bir fikstür bizi bekliyor

iç. Beşiktaş Cola Turka
dış. Fenerbahçe Ülker
iç. Aliağa Petkim
dış. Türk Telekom

Gelecek sene zaten telekomla birleşme söz konusu. En iyisi ligi burada kapatalım boşu boşuna iki ay daha transfer taksidi ödemeyelim. O kadar sinirliyimki yarın önemli vizelerimden biri var maç için ara verdiğim çalışmama başlayamıyorum. Kızmanın bir nedeni ise adım gibi eminim takımın yarısı şimdi kahkahalar ile birbirleri ile konuşmaya başlamıştır.

Bu takima noldu böyle hic anlamis degilim.Ilk yari da firtinalar estirip 2. siradaki bir takim gitmis yerine bu takim gelmis.Oyuncular ayni oyuncular.
Hemen bir iki yenilgi sonra hocayi suclamayi sevmem ama simdi Murat hoca nin sucu neydi diye kendime soruyorum.Takim ligde firtinalar estiriyordu.Gecen sezon dahil lig de ve avrupa da süper di.Final Fourlar vs.Ok bu sene erken elendiler avrupa kupasindan ama insana güven veriyordu takim.

Tabi ben sadece disardan olaylari izliyorum neler oldu neden yolandigi bilemicem ama sirf bir BJK macini yenildi diye yollandi Murat hoca galiba.Yoksa lig de 2. siradaydik ve her maca bir güvenle cikiyorduk.Simdi ise ligin "zayif" takimlari bile gelip bizi güle oynaya yeniyor.Kac haftadir dogru düzgün bir mac izliyemedik.Hep bir yenilme korkusu var.Son hafta bir kere yendiler sansa ama bu her hafta olmazki.Takimin sistemi bozulmus ve Play Off lar öncesi ciddi ciddi endise sardi beni.Valla ben Murat hocayi ariyorum.

Teşekkürler beyler...

13/20 serbest atış. Kaç maçtır %60'larda serbest atış atıyoruz. Hosley geldiğinden beri 2/2 atmadı. Tolliver 3lük sallayıp duruyor.

Sistem yok, set yok, ruh yok...Yok allah yok...

Kaybolan bir sezon daha!

Maçı canlı izledimm böylee bişeee olmazz...Tamam hakemlerin önemli dakikalarda hataları var ama şampiyonluğa oynayan takımın böle oynaması çok acı sinirden öldüm resmen dakika dakika oynuyo olmaz böyle bişee.Eğer lige havlu attık bu maç dan sonra...yazııkk

ERKEK gibi oynayan aslan kızlarımızı kutlarım.darısı ''erkek''
takımımızın başına.bu konuda hiçbir beklentim yok.1.dakikadan itibaren falsolu bir sezon.....bence yarı finale çıkmamız mucize,çünkü bjk bizi darmaduman eder.

Üzülerek söyliyorum ki son iki transferrin zararları: 1.Takım ruhu gitti(çok önemli eksiklere rağmen ne maçlar kazandık) 2.Savunma sertliği kayboldu(lig de en sayı yiyen takımlardan biriydik 3.Önemli oyuncularımızın formu düştü(a.GRAVES H.BEŞOK) 4. Maç kazanma isteği yok oldu(fb maçını nasıl kazandık)

Sorun acik bir sekilde belli. Transferler yanlis yapildi. Bizim ihtiyacimiz olan iyi bir amerikali 5 numara idi. okadar. Biz ne yaptik. Disardan oynayan bir 4 ve düzensiz bir 3-4 aldik. Hosley resmen takimin icine etti. kimse kusura bakmasin. adamda hic bir istikrar yok. en önemli anda, serbest atis, bos sut ne varsa kaciriyor. ne anladim ben bu isten??