TBL 27. Hafta | Türk Telekom 87 - 74 Galatasaray CC

Re: TBL 27.Hafta | Türk Telekom 87 - GALATASARAY 74

Barış abi, Onur abi iltifatlarınız için çok teşekkür ederim :)
Barış abi ayrıca sakalı olan adam çocuk değildir :p
Onur Yavuz abimle msnde çok konuştuk zatende diğer abilerimlede (Onur Balcı,Barış Yarar,Yağız abi,Barış Şişman)tanıştığıma çok memnun oldum..
Hiç yabancı gelmediniz tribünden aşinayım sanırım simalara :)
Maçtan sonra kalabalıktan dolayı yanınıza gelemediğim için kusuruma bakmayın..

Onur bey, ters ayağız diye gelmedik bu sefer yenersiniz dedik ama nerede.

Peki Sefa, öyle diyelim. :)

Maçlarda görüyoruzdır muhakkak birbirimizi, ayrıca estağfurullah ne kusuru..

Can, yazdıklarımı tam okursan sanırım sorun olmaz. : ) Salonun gişesinde satılan 0 TL bedelli biletler vardı, daha doğrusu davetiye. Daha önce "salon gişesinde" davetiye satıldığına tanık olmadım hiç.

Olmuyor böyle Serdar Abi, Ankara´daki her yenilginin faturası bana çıkıyor. En iyisi önümüzdeki maçta ben olmayım salonda, kimin uğursuz geldiğini tespit edelim. O zaman da yenemezsek Onur Balcı, Barış Yarar... gelmesin sırayla.

Gerçi günümüzde sorun bizde değil, genç nesilde. Galibiyete inanmayan onlar ama onlar olmayınca da tribünde ses çıkmaz.

Bundan sonra Ankara deplasmanı olduğunda lütfen Onur Yavuz maça gitmesin konusu da açılsın.1 değil 2 değil 3 değil , Ted Kolejleri bile yenemiyoruz ya. :)

Onur Yavuz' Alıntı:
Can, yazdıklarımı tam okursan sanırım sorun olmaz. : ) Salonun gişesinde satılan 0 TL bedelli biletler vardı, daha doğrusu davetiye. Daha önce "salon gişesinde" davetiye satıldığına tanık olmadım hiç.

Olmuyor böyle Serdar Abi, Ankara´daki her yenilginin faturası bana çıkıyor. En iyisi önümüzdeki maçta ben olmayım salonda, kimin uğursuz geldiğini tespit edelim. O zaman da yenemezsek Onur Balcı, Barış Yarar... gelmesin sırayla.

Gerçi günümüzde sorun bizde değil, genç nesilde. Galibiyete inanmayan onlar ama onlar olmayınca da tribünde ses çıkmaz.
Genç nesilden biri olarak ben inanıyorum :)
Ama inanamamak için sebepler var..Ankara'da 6 senedir galibiyet görememiş genç nesil..

Mustafa Yanar' Alıntı:
[quote="Sefa Kadakal":25e3t78b]Salona gelen herkese tekrar tekrar teşekkür ediyorum büyüklüğümüzü gösterdik..
Çok yorgunum yatıyorum iyi geceler forum halkı..
Tamam Sefa sana iyi geceler.İnşallah Play-Off'a kalacağız ve değecek bu yorgunluğuna ;)[/quote:25e3t78b]
Değecek kardeşim merak etme,bu takım play off yapacak hatta şampiyon olacak!..Şampiyonluk uzak değil bir pivot transferi yaparsak bu taraftarla çok yakın..

Maç sonunda Hüseyin Beşok takımı çabucak soyunma odasına götürdüğü için Telekom taraftarları(?) ile arası açılmış. Bugün Genç Telekom - Trabzonspor maçında ' Hüseyin noluyor, ..tün başın oynuyor' tezahüratları vardı ilk yarıda. 2.yarıda ise salonda göremedik Hüseyin'i. El kol işaretleri yaparak çıktı zaten devrede de.

Beşok'lar hakkında pek bir fikir sahibi değil sanırım Ankaragüçlü'ler. : )