TBL 27. Hafta | Türk Telekom 88 - 72 Galatasaray CC

Beykoz maçını galibiyetle kapattıktan sonra, sıra Türk Telekom'da.

TBL'nin sitesindeki bilgiye göre karşılaşma 5 Nisan 2008 Cumartesi günü, saat 15.00'te Ankara Atatürk Spor Salonu'nda oynanacak.

NTVSpor yayınlamazsa, NTV'nin yayınlayacağı bir maç.

Diğer rakiplerimizle olası play-off eşleşmelerine eşit durumda başlayacağız. Bu maçı kazandığımız taktirde, Türk Telekom'a karşı play-off'larda 1 - 0 önde olacağız. Bu açıdan önemli bir maç olacak.

Dolu bir salonda oynanacağı kesin görünen maçı sabırsızlıkla beklemeye başladım. :)

Re: Türk Telekom - Galatasaray ? 5 Nisan Cumartesi Saat: 15.00

Dacka'nin bugun Telekomu yenmesi,telekomun ust uste maclari kaybetmesi ve tam da GS macina gelmesi iyi mi oldu kotu mu oldu bilemiyorum ama normal sartlardaki zorlugun 2 misli zor bir mac bu sebeplerden dolayi..

Telekom hatta maca kenetlenerek,mac oncesi galibiyet yemini ederek cikacaktir ki,olasi bir yenilgilerinde klup olarak karisacaklardir bu kesin...

Acikcasi sezonun bence en zor maci bu mac kendi acimizdan normal sezondaki.. Tek avantajimiz rahat,stressiz ve kaybedecek bir seyimizin olmamasi..

Bu maç çok önemli çünkü TT %90 Play-Off a kalacak bizimle karşılaşırlarsa onlardan 1-0 önde başlamak süper olur. Britton ın ve Dee nin form grafiği gittikçe yükseliyor. Hüseyin oynarsa çok rahat bu maçı yeneriz ama Hüseyin in oynaması şart !

Maçın için birşey söylemek için sakatlık durumlarına bakmak gerekecek sanırım.Yıllar sonra eksik bir Telekom yakalarsak galibiyet alabiliriz.

Telekom inşallah seriyi bozmayacak :)

Hüseyin bu maçtada yok arkadaşlar bilginize.. Bugün kendi ağzından duyduk :) Torino'da oynayabilme ihtimali varmış ama..

Kaç aydır bu maçı bekliyorum. bu sezon takımımızı burda izleyemessem gözüm açık gider valla. inşallah birşey olmaz da maçta orada olurum. bu maçı kazanmak çok önemli çünkü playoff ta büyük ihtimal telekomla eşleşeceğiz ve bu seriye 1-0 başlayıp seriyi erken bitirmek diğer turlar için büyük avantaj olur.

mustafakaya' Alıntı:
Bu maç Onur abinin maçı :)

Sadece bu maç mı bu hafta Onur Abi'nin haftası.. :p
Bu hafta;
Basketbolda Telekom ile..
Futbolda Gençlerbirliği ile oynuyoruz..

Bu maçı alalım..Ligi 4.bitirirsek büyük ihtimalle Telekom ile karşılaşıyoruz..O seri için çok önemli bir galibiyet olacak ki takım da bunun bilincindedir inşallah :)

İnşallah 12 Nisan'a ertelenilir bende bu maçı izleme fırsatı yakalarım:(

Çok zor bir maç olacağını biliyoruz ama alırsak maçı bir adım öne geçeriz ki alma şansımızda yüksek Telekom'da sakatlıklar var ve Ankara'da seyircimizde var takımımızı yalnız bırakmazlar.İnşallah alacağız!

Burak o hafta maçımız yok İtalya'da olacağız 10'unda..

arkadaşlar ben mi yanlış anladım bilmiyorum ama bugun Beşiktaş Antalya Belediye maçında spiker gelecek haftaki Beşiktaş ve Galatasaray'ın lig maçlarının ertelendiğini,ertelenen maçların da 16 nisanda oynanacağını söyledi.Yada ben uydurdum emin değilim :roll:

Bir sonraki hafta maçı ertelendi yani Mutlu Akü Selçuk Uni. maçı..

İnşallah bu maçı alırız. Play off taki muhtemel rakibimiz. Ankarada ki ultraslanlara çok iş düşecek.

Telekom´un Daçka´ya karşı kaybetmesi bizim açımızdan iyi olmadı. Güven tazeleyebilmek adına aşırı istekle bu maça hazırlanacaklarını düşünüyorum. Ancak oyuncularımızın her türlü koşula hazırlıklı olup Ankara´da Telekom´a karşı kazanamama geleneğine son vereceğine inanıyorum.

Rakibimizi kısaca değerlendirecek olursam ; bu sezon ULEB´te ligde bazı maçlarını izlediğim Telekom geçen sezonki görüntüsünden hayli uzak. Geçtiğimiz yıllarda takım oyunu anlayışıyla oynuyorlardı. En etkili isimleri Ervin Dudley olmasına rağmen onun kötü olduğu bir günde başka isimler ön plana çıkıp (Tutku Açık, Haluk Yıldırım) maçı çevirebiliyordu. Ancak sezon başında takım oyunu anlayışını bırakıp El Amin´e dayalı sistemde oynamaya başladılar. El Amin gününde değilse kazanmaları tesadüflere kalıyor. (Özellikle M. Wright´ın sakatlanmasından sonra) Onun için bu maçtaki kilit oyuncumuz bana göre Dee Brown. Solomon´a karşı yaptığı etkili savunmayı El Amin´e karşı da yapmayı başarırsa maçta ibre bizden tarafa döner. Bu arada belirteyim ki basketbol konusundaki teknik yorumlarıma ben bile güvenmiyorum : )

Maçın bizi ilgilendiren kısmına gelirsem her şey Telekom´un elinde. Bilet fiyatlarını çok yüksek tutup okullarda ve bu işten rant sağlayan gruplara bedava bilet dağıtırsa Galatasaray taraftarının desteği sınırlı kalabilir. Ayrıca Gençlerbirliği ile Telekom maçının saatlerinin çakışmasını sağlayıp Galatasaray taraftarının tercihini futboldan yana kullanmasına neden olabilir. Umarım basketbol şubemiz dikkatli davranıp bu tip köylü kurnazlığına engel olur.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Bir sonraki hafta maçı ertelendi yani Mutlu Akü Selçuk Uni. maçı..
hmm doğrudur sağolasın.Zaten tam net duyamadığım için ben uydurmuş olabilirim demiştim mesajımın sonuna.Ben uydurmuşum cidden:) tekrar sağol

Futbol maçı Pazar günü. İkisinin çakışması şimdilik mümkün değil.

Umarım bilet fiyatlarını abartmaz Telekom.

karşıyakaya antalyaya beliktaşa fenere karşı play off avanatajımızı kaYebttik.Muhtemelen tt ile eşleşiceğiz bu yüzden mutlaka ama mutlaka kazanmamız lazım

Sayet Telekomu yenersek,Telekomun daha alt siralara dusme ihtimali var,nitekim onlerinde ulker maclari var ki yani Rakibimiz play-off ta bence Karsiyaka olacaktir.

4.GS 5.KSK 6.Telekom seklinde bir siralama bekliyorum.