TBL 27. Hafta | Türk Telekom 88 - 72 Galatasaray CC

Re: Türk Telekom 88 - 72 Galatasaray

efesi yenip 7. olursak muhtemelen efesle oynarız ve 1-1 başlar coach suz hertürlü belaya uğramış bi efesle tamamı istanbulda eşit şartlarla oynayacağız..bunun için selçuk ve oyaka kaybetmeliyiz..o zaman muhtemelen dediğim olacak ve yarı finalde de saha avantajı bizde olacak kimle oynarsak oynayalım geri değiliz yani ayhan şahenkte kazanarak finale çıkarız
dediğim gibi efesi yenip 7. olmalıyız bunun için selçuk ve oyak maçlarını kaybetmemiz lazım ki ksk ve antalya bizi geçsin.

Play-Off hesapları için çok az kaldı ama ben şahsen kadro yapısı ve içinde bulunduğu durum itibari ile Efes Pilsen'i istemem.Serkan döndü,Spencer,Penn,Gregory gibi keskin nişancıları var,Poataltı da Ermal,Kerem ve yeni getirdikleri eleman var.Mustafa Abi,Ender de cabası.

Hiç istemesemde iyinin kötüsü tercih olarak TT olacak ki zaten onların düşük tempoda koş koş oyunu oynanmadığında ne durumlara düştüğünü çoğu kez gördük.İçeriden pek oynamıyorlar.Dudley yüksek posttan oynuyor,Williams da birebirde iyi değil.Lang de sadece savunmada düşünüyorlar.Onlarda da El-Amin,Tutku ve Muratcan ile ayakta durmaya çalışıyorlar.

Dışarıdan günlerinde olurlarsa kazanmak onlara karşı çok zor oluyor.

Ama eğer ki ilk turda eşleşirsek mutlaka saha avantajı bizde olmalı yoksa erken havlu atabiliriz.Bu kadroya bu yakışmaz ama ben öyle bir durum sezinliyorum.

Ben fülkeri istiyorum saha avantajı felan olucagını sanmıyorum gördük 20 sayıdan geri gelen bir takım var yeterki yüreklerini koysunlar 6 olup 3 cü fülkerle karsılasmak isterim

Eser Atalay' Alıntı:
efesi yenip 7. olursak muhtemelen efesle oynarız ve 1-1 başlar coach suz hertürlü belaya uğramış bi efesle tamamı istanbulda eşit şartlarla oynayacağız..bunun için selçuk ve oyaka kaybetmeliyiz..o zaman muhtemelen dediğim olacak ve yarı finalde de saha avantajı bizde olacak kimle oynarsak oynayalım geri değiliz yani ayhan şahenkte kazanarak finale çıkarız
dediğim gibi efesi yenip 7. olmalıyız bunun için selçuk ve oyak maçlarını kaybetmemiz lazım ki ksk ve antalya bizi geçsin.

kesinlikle haklısın. efes bizim için en uygun rakip çeyrek finalde. umarım denk gelir. ;)

Arkadaşlar yazıları dikkatle takip ediyorum playof ta kimle eşleşelim tartışmaları var burası galatasaray kim çıkarsa çıksın şimdi bütün bu eşleşmelerde seri 1.1 başlıyor tabi efesi yenersek unutmayın yaralı aslan daha saldırgan olur efesin bir ekolü var koç kim olursa olsun sistem devam ediyor ve yeni transferleri takıma uyum sağladı bizde de johansen form tutuyor maaşallah son maçlarda takımı sırtlıyor bu oyuncuyu avrupalı menerjerlerden önce bulmamız büyük şans sanırım nba den gelmiş.hatırlatırım sezonun ilk yarısını lider bitirdik ve rakiblerimizden bir tek efese yenildik ya şimdi durum efes hariç hepsiyle eşitlendi bunun sebebini hiç düşündünüz mü bir yerlerde ufak bir sorun var ama nerde idari yapıdamı oyunculardamı teknik heyettemi var bir sorun galiba buldum sorun mazemecide olabilir çünkü takımı en çok o tanıyor çünkü oyuncuları en iyi o tanıyor o giydiriyor elbiselerini o yıkıyor buraya kadar espiri bir yana hepimiz sorunun isminiçok iyi biliyoruz ama beşiktaş maçı var diye dile getirmiyoruz getirenlere kızıyoruz peki soruyormuz bu insanlara kardeşim siz böyle önemli bir maç öncesi koçu bu kadar niye eleştiriyorsunuz diye belki onlar fener veya beşiktaş ajanıdır yada yada kanının son damlasına kadar galatasaraylıdır olabilecek kötü sonucun önüne geçmek için son çırpınışlarıdır.neyse boş verin testikırıldıktan sonra her kez konuşacak ama görmedikleri testi çatladı ve su kaçırıyor daha ne kadar tepkisiz ve sessiz kalacaksınız şimdi konuşursak bir maç kaybediriz ama şampiyomluğu kazanabiliriz .ben susmuyorum.SEVGİLİ MURAT ÖZYER şimdiye kadar yaptıkların veya yapamadıklarıniçin teşekkür ediyorum ama artık İSTİFA ET sen kendin bırakırsan bir gün muhteşem bir şekilde geri dönersin ama taraftar gönderirse galatasarayda bir daha görev alamazsın taraftara inan saygılarımla Mithat DURAN

Her nedense başlangıç olarak playoff maçı bizim için denildiyse hepsini kaybettik.Birşey demeye gerek yok sadece bildiğim tek şey var ki seneye Murat Özyer bu takımın başında olmayacak.

Ahmet Arif mükemmel demiş valla..elde Cenk varken şu Murat Kaya 1 dk süre bulamaz..Hite , Cenk , Erdem , Tufan , Cüneyt ' i bile forvette tercih ederim Owens ' i 3 yapar oynatırım, 7. tercihim Murat Kaya olur şu takımda..